3 “Easy-to-follow” patarimai, kaip dažyti natūralius plaukus

Jei esate pasiruošęs pridėti natūralių plaukų spalvos dozę, prieš pradėdami duoti dažų, turite apsvarstyti keletą dalykų. Mes paprašėme dviejų profesionalų, kurie yra ekspertai, kurie rūpinasi žvaigždžių natūraliomis kryptimis, kad atskleistų savo vidinę paslaptį. Takisha Sturdivant-Drew užtikrino, kad Kerio Vašingtono menas yra visada raudonojo kilimo tobulas jau keletą metų, o Felicia Leatherwood dirbo savo magija. Mad Men‘s Teyonah Parris. Prieš tai, šukuoseliai dalijasi viskuo, ko reikia žinoti prieš dažydami natūralius plaukus.

Įvertinkite savo plaukų sveikatą
Tiesiog todėl, kad jūsų plaukai nėra chemiškai apdoroti, tai nereiškia, kad tai automatiškai yra puikus kandidatas į dažų. “Jei jūsų plaukai yra dehidratuoti arba jie turi mažą poringumą, tai bus labai sunku išlaikyti spalvą sveikais būdais”, – sako “Leatherwood”. Griežtos dažiklių cheminės medžiagos gali sunaikinti sausas sruogas ir galiausiai sukelti plyšimą. Prieš pridėdami bet kokios rūšies chemikalus, įsitikinkite, kad jūsų plaukų priežiūros žaidimas yra taškas.

SUSIJĘS: 13 natūralių šukuosenų, įkvėptų žvaigždžių

Priimti gerą tvarką
Norint, kad jūsų plaukai būtų paženklinti viršutine forma, tai pagrindinis plaukų priežiūros būdas. “Jei nenorite rūpintis plaukais, o jūs neturite gydymo, jūs klausiate problemų”, – sako “Leatherwood”. Be to, kad naudojate puikų plaukų drėkintuvą ir kondicionierių su kiekvienu plovimu, “įsitikinkite, kad kiekvieną kartą keičiantis sezonams jūs gaunate puošmenas”, – priduria ji. Baigę dažyti savo garbanas, norėsite pereiti prie produktų, skirtų spalvotoms plaukams.

“Sturdivant-Drew” taip pat pabrėžia nepriekaištingos plaukų priežiūros svarbą ir mano, kad būtini maitinantys sprendimai. “Tol, kol jūs naudojate tinkamą šampūną ir kondicionierių, natūralių plaukų tekstūros dažymas iš tikrųjų gali būti pliusas, o ne plaukų tipai, turintys cheminių atpalaiduojančių medžiagų.”

Ištieskite savo spalvą
Kai galutinai pridėsite spalvą prie plaukų, abu privalo labai patarti pratęsti laiko tarpą tarp kiekvienos dažų sesijos, kad būtų išvengta perdirbimo sruogų. “Sturdivant-Drew” rekomenduoja laukti 6-8 savaičių ir nurodo, kad matomos šaknys gali padaryti tam tikras spalvas labiau natūralias. Ir jei norite, kad jūsų grays atrodo tarpas tarp dažiklių, “pasiimkite tušas ant kamufliažas”, rekomenduoja “Leatherwood”.

Taigi, nebijokite eksperimentuoti su spalvomis. Nesvarbu, ar trokštate medaus blondinės sruogos ar laukinio vaivorykštės poveikio, geras plaukų režimas, kartu su periodinių spalvų seansais, leis jums smagiai išbandyti skirtingus atspalvius, tuo pačiu išlaikant jūsų natūralių garbanų sveikatą.