23 metai po O.J. Simpsono tyrimas, Marcia Clark yra įrodymas, kad pasilikti teigiamų kūrinių

Mano gyvenimas dabar yra toks skirtingas, kaip jis buvo “90-ųjų.

Kaip prokuroras, aš atsikėlau kiekvieną rytą ir nuvyko į teismą. Štai ką aš padariau. Maniau, kad ketinu atlikti šį darbą amžinai, bet tą dieną, kai žiuri grąžino savo nuosprendį O.J. Simpsono tyrimas, aš išėjo iš D.A. biuro ir niekada grįžo atgal. Aš tiesiog negalėjau to padaryti.

Pasibaigus bandymui, viskas, ką norėjau padaryti, buvo nuskaityti į skylę ir niekada išeiti iš naujo. Bet aš negalėjau to sau leisti. Aš turėjau šeimą palaikyti. Ir aš vis dar norėjau gyventi tikslingą gyvenimą ir kažkaip prisidėti. Aš pasakiau sau: “Tu gali nejauti, kaip stovėti dabar, bet tu turi nusistatyti ratus”. Klausimas buvo, kokie ratai?

SUSIJĘS: “Banker” ir “Anchor”: kaip “MSNBC” Stephanie Ruhle nulėmė didelę karjeros kaitą

Aš pradėjau nuo pirmosios galimybės, kuri pristatė save: parašyti knygą apie teismo procesą. Aš visada myliu rašymo idėją, bet iki šiol niekada neturėjo šmaikščioti. Kitas pasirodė užsiėmimų, televizijos komentarų ir laidinių laidų naujienų pokalbių laidų vedimas. Visa tai man buvo taip svetima. Man atrodė, kad kiekvieną dieną aš pasislenčiu į uolą į nežinomą. Nors tai buvo įdomu ištirti naujas galimybes, kartais tai taip pat buvo baisi. Bet aš žinojau, kad jei norėčiau naujo gyvenimo, turėjau įveikti savo baimę ir priimti iššūkį kažkam kitam.

Turėjau smagių prieglobstį ir komentuodamas kabelinių pokalbių laidas, bet tai, ką tikrai norėjau padaryti, buvo romanų ir scenarijaus televizijos laidų kūrimas. Vis dėlto dalis manęs praleido įstatymą. Taigi aš pradėjau atlikti baudžiamąjį apeliacinį darbą – teismo paskirtus nuteistųjų kaltinimus, kurie negalėjo sau leisti advokatui. Tai daugiausiai tyrinėja ir rašo pranešimus su nedaugeliu teismo pasirodymų, todėl jis davė man lankstų grafiką, reikalingą dirbti su savo kitų raštu.

Galų gale, 2002 m. Aš pradėjau rašyti scenarijus, o 2010 m. Paskelbiau savo pirmąją romanų seriją, kurioje pasirodė – kas dar? – moterų prokuroras Rachel Knight. Jie sako parašyti tai, ką žinote. Bet tai buvo daugiau nei tai. Jūs galite pasakyti daugybę tiesos pagal grožį. Ir tai aš bandžiau daryti savo romanuose. Aš parašiau apie moteris, kurios yra baudžiamosios gynybos advokatai, prokurorai ir detektyvai, ir visose iš jų bandžiau parodyti, su kuriomis moterimis tokios profesijos turi spręsti – seksistinis elgesys, piktžodžiauja, nelygybė – bet aš tai darau su šypsena.

VIDEO: Alyssa Milano gina jos ginčytiną naują “Netflix Show”

Svarbus yra humoro jausmas, ypač dabar, kai mes bombarduojami naujienomis keliuose platformose. Manau, Simpsono tyrimas pradėjo šį 24 valandų naujienų ciklo tipą, kuris yra ir geras, ir blogas. Gerai, kad turime galimybę nuolat informuoti ir išlaikyti greitį, bet blogai, nes naujienų komandoms nuolat kyla spaudimas rasti turinį. Tai gali paskatinti nereikalingus pranešimus tik užpildyti negaliojančią.

Tai įvyko daug kartų Simpsono teismo proceso metu. Lenktynėse gauti “šaukštą” žiniasklaida išpūstų istorijas neatsižvelgiant į jų šaltinių patikimumą. Tai didžiausias susirūpinimas dėl to, kas vyksta šiandien. Aš skaityti naujienas iš įvairių parduotuvių girdėdamas iš daugybės balsų, o ne tik vieno. Manau, tiesa paprastai būna pusiausvyros.

SUSIJĘS: Melanie Griffith kelia klausimą dėl amžių: “Kodėl netgi susituokę?”

Bet aš taip pat pertraukos nuo visko, išjunkite kompiuterį, pažiūrėk į dangų, kvieskite ore ir nepamirškite būti dėkingas už visus gerus dalykus gyvenime. Žinios visada yra apie tai, kas nutiko, kaip žmonės susižeidė, ar kaip jie patyrė žalą vieni kitiems. Svarbu prisiminti, kad viskas vyksta teisingai, o žmonės dažnai daro tinkamą dalyką. Šis priminimas yra tai, kas išgyvena per sunkius laikus.

Ne kiekviena diena bus saulėta, bet taip pat reikia žinoti, kada judėti ir leisti dalykus. Skausmas yra neišvengiamas, bet nelaimė yra pasirinkimas. Kai aš einu per sudėtingą laikotarpį, nesistengiu to išvengti. Aš tiesiog primenau sau, kad tai taip pat praeis. Ir kai tik įmanoma, bandau rasti būdą juoktis.

Clarkas Šiuo metu galima pamatyti CBS Pink Collar nusikaltimai ir tarnauja kaip vykdomoji prodiuserė ABC būsimoje šou Fix.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite rugsėjo “InStyle” numerį, kurį galima įsigyti kiosko “Amazon”, ir ” skaitmeninis parsisiuntimas dabar.