2 “Dope Queens” “Phoebe Robinson” ir “Jessica Williams”

Nuo tada, kai Phoebe Robinson ir Jessica Williams pirmą kartą susipažino su a Dienos paroda segmente apie juodus plaukus kariuomenės plaukuose buvo klijai, kurie kartu palaikė draugystę. Nuo tos lemtingos dienos aktorė-komedija išpardavė įdomią temą kartu su daugybe kitų, nuo lyties diskriminacijos iki Niujorke gyvenančių bandymų ir nelaimių su savo ypatingu nevaldomu, kultūriniu požiūriu tinkamu humoru savo 2 Dope Queens podcast’u ir “Brooklyn” pagrindu veikiančios gyvo komedijos šou.

Dabar, pirmą kartą, pora į savo mažą ekraną su keturių valandų trukmės “HBO” ypatingais pasirodymais, iš kurių viena yra žvaigždes Sarah Jessica Parker, daugiausia dėmesio skiria “plaukų kelionėms” (vertimas: asmeninis savo šukuosenų trajektorija). Prieš pirmąjį epizodą vasario 2 d., 11.30 val., Robinson ir Williams atsisėdo Stiliuje Sundance kino festivalyje aptarti plaukus visoje savo šlovėje.

Kas yra plaukimo kelionė?

PHOEBE ROBINSON: Tai yra nuo tada, kai pirmą kartą gimėte ir turėjote, pavyzdžiui, tris plaukus ant galvos, kai tu esi penkis, o tavo tėvai jums duoda šį mielą asilų šukuoseną, kai tu esi vidurinėje mokykloje ir tu tiesiog atrodai netvarkinga , tada tu sugrįši suaugusiesiems ir tu atrodai mielas, kaip ir mes. Jūs išmoksite savo dvidešimtmečius, koks yra jūsų stilius. Kiekvienas turi pakilimų ir nuosmukių, netgi Angela Davis ar Jennifer Aniston. Jie visi turėjo hitai ir praleidžia plaukus. Mums patinka švęsti šį supratimą.

JESSICA WILLIAMS: Lytinis potraukis buvo didžiausias monstras. Tai, ką aš galvoju apie labiausiai, kai prabudau nakties viduryje. Štai kodėl mes kalbame apie tai, kaip gerbti kelionę – ar jūsų plaukai buvo tam tikru būdu, kad jums nepatinka, ar jūs skaitėte keletą dweebų, apie kuriuos nesijaudinkite. Nereikia juoktis, tiesiog gerbkite kelionę.

Kada tu tapo apsėstas plaukais?

JW: Juodi plaukai susieja mane su visomis kitomis juodosiomis moterimis, kurias žinau. Tai yra mūsų karūna, taip. Jūsų plaukai yra giliai asmeniniai. Man patinka tai, kad manęs nejaučiamas vertinimas – mes visada skatiname bet kokį šukuoseną, kurį nori padaryti kitas žmogus. Nori daryti Janet Jackson? Pirmyn. Norite padaryti Zoë Kravitz? Padarykime tai.

PR: Plaukai, kaip apranga, galite jį pakeisti ir pakeisti. Kartais jūs norėtumėte nešioti savo kūno, kartais norėtumėte išmesti peruką. Daryti ką nori. Nepriklausomai nuo to, kad jausitės gerai, būtent taip ir darote.

Ką patinka vienas kito plaukai??

JW: Ši spalva iš tikrųjų yra “twerking”, dar žinomas kaip jūsų darbas. Tai tokia turtinga spalva. Ir garbanos yra jazzy.

PR: Aš tikrai einantis Carrie Bradshaw trečiąjį sezoną, kol ji apgaudinėja Aideną. Kai aš pirmą kartą susitikau su Jessu, ji ilgą laiką ilgai užsirakino, kad maniau, kad jos parašas. Tada, kai ji paliko Dienos paroda, ji tikrai sumaišoma. Ji turėjo violetinius plaukus, ji dabar daro šoną, ji turėjo įkvėptą dovos ritmą. Dabar, kai ji yra laisvas agentas, ji tikrai žaidžia ir tyrinėja.

JW: Tai mano vėlyvos nakties bėda. [Juokiasi]

SUSIJĘS: 2 Dope Queens“Phoebe Robinson” apie tai, kaip išmokti Valentino dieną už kiekvieną santykių būseną

2 Dope Queens - 1
HBO leidimas

Ką jūsų plaukai atrodo natūralūs?

PR: Mano natūralūs plaukai yra afro. Tai kaip mažas biudžetas Tracee Ellisas Rossas. Jei ji linijoje sukūrė netaisyklingų džinsų pora, tai aš esu. Aš nesu aukšto lygio afro, bet aš jį darau.

JW: Aš esu sertifikuotas kombinezono lašas. Man buvo žinoma žinoma, kad pertraukos šukos mano natūraliais plaukais. Jis turi daug susitraukimo. Paprastai tai gana didelis, bet kuo greičiau jį šlapiuoju, jis tampa pusė colio didesnis. Jis nenori būti priblokštas, jis yra storas, jo yra daug, ir visada taip buvo.

Ar jums patinka jūsų plaukai padaryti?

JW: Aš nekenčiu, kad mano plaukai būtų iš tikrųjų. Aš visada buvau daugiau mumbo-aš norėjau paleisti ir žaisti, niekada nesielgiuosi. Mano mama ir mano vyresnioji sesuo plaukus kas savaitę išsiverždavo, todėl paklausė, kodėl aš nenorėjau eiti. Kartais tai užtrunka aštuonias valandas. Tai tikrai bananai. Man patinka tai, kas atrodo natūralesnė, todėl manęs nereikia jaudintis. Nustatykite ir pamiršk.

PR: Aš neprieštarauju, kad mano plaukai būtų padaryti. Kai buvau vaikas, aš norėčiau žiūrėti Gyvenimas vienišas arba Martinas su mano mama ir ji norėtų padaryti savo plaukus. Aš naudoju savo plaukus ištiesinti, kol man buvo aštuoniolika, ir tada aš sustojo ir pažadėjau, kad niekada nieko darysiu savo plaukams. Tai tikrai pakenkė mano plaukams, ir aš maniau, kad mano plaukai turi būti gerai, kaip tai yra, – neturėčiau daryti to, kas palieka nudegimus ant galvos odos, arba, jei vienas lietaus lašai, aš tiesiog nardymas po automobiliu gatvėje kaip veiksmo filmas. Visą laiką aš keičiu savo plaukus: buvau dreadlocks, aš nusiskuto galvą. Aš vieną kartą skaityti visą “Nora Ephron” knygą plaukų salone. Aš maniau: “Tai Obamos amerikiečiai. Kai skaitau seną baltųjų ponių knygą, aš gaunu pintines”. Man tai labai patinka, bet kartais, kai tai yra aštuonių valandų procesas, man reikia ištiesti kojas.

Ar yra kokia nors šukuoseną, kurią labai apgailestaujate?

JW: Vidurinės mokyklos kirpimas. Spauda ir garbanojimas. Aš norėčiau nuspausti savo plaukų tekstūrą, todėl jis būtų tiesus, šiek tiek įtemptas, galų gale, kuris būtų arba į vidų, arba į išorę. Aš tiesiog bandžiau prisitaikyti ir įsisavinti į tai, ką mano mokyklos mergaitės atrodė ne taip, kaip man. Aš negerbiau, ką norėjau daryti mano plaukai. Manau, tikrai gerai, kad galėčiau tai daryti dabar, kai aš amžiuojasi. Man tai netinka.

PR: Tai atrodė Hella Civil Rights-y. Aš nuvyko į prep mokyklą, kur turėjau uniformą su kirpčiukėmis. Tai galėjo būti 2002 m. Arba 1962 m., Jūs negalėsite pasakyti skirtumo.

SUSIJĘS: 5 podstacijos Kietos mergaitės šiuo metu apsėstos

2 Dope Queens - 2
HBO leidimas

Koks buvo jūsų mėgstamiausias plaukų momentas?

PR: Aš turėjau blondinę pynimą.

JW: Tai buvo karšta.

PR: Aš tikrai į Sesijų žaidimas, Hella vėlai, kai visi kiti padarė, todėl buvo Khaleesi įkvėpti plaukai. Aš jaučiau galingą, nors aš tiesiog komedijau, o ne vairuodavau drakoną.

Kas yra jūsų plaukų piktogramos?

PR: Lenny Kravitz. Aš visada myliu jo plaukus. Aš jaučiuosi kaip Lenny ir aš panašu į plaukų keliones. Aš buvau taip apsėstas Halle Berry vaikais, bet aš maniau: “Aš niekada nebus toks gražus kaip jos kairysis nagų pirštas”.

JW: Brendis man buvo didelis. Ji padarė pečių ilgį, ji padarė ilgai, ji padarė trumpą. Pintinės vėl sugrįžta, bet ji ją daro per ir per.

Ar yra šukuosenos, kurios nebandysite?

PR: Viskas, ką Björk aš tikriausiai negaliu nutempti.

JW: Skutimasis mano galva į krūva pleistrai ir gauti keistą keistą sakinį įrašyti ten, pavyzdžiui, “Aš myliu farts”.

PR: Nemanau, kad kas nors kada nors paprašė to padaryti.

JW: Tai gali būti vienas iš blogiausių dalykų, kuriuos galėtumėte kada nors padaryti.

VIDEO: 5 brangus plaukų stilius

Koks buvo darbas su Sarah Jessica Parker??

JW: Jis visada buvo malonu matyti jos pradžioje Seksas ir miestas, nes ji turėjo šį gražų, storą, banguotą garbanotą plauką, kuris išskyrė ją iš kitų aktorių ir aktorių.

PR: Ir ji labai kvapo.

JW: Galiu tai patvirtinti.