13 “Hairstylists” ir “Colorists”, kuriuos “Instagram” atliks pagrindiniam #HairInspiration

Nesvarbu, ar esate nuobodu su savo plaukais ar tiesiog ieškote įdomus būdas naujo stiliaus daryti, “Instagram” tapo viena iš geriausių vietų “#hairinspo”, kurią dėka socialiai įžvalgūs garsenybių stilistai. Pastaruoju metu mūsų pašarai buvo užpildyti ne tik spalvingais raudonaisiais kilimėliais, bet ir puikiais kirpėjimais bei patarimais dėl stiliaus. Iš Anh Co Tran profilio, kuriame yra puikiai atsilaisvinusių bangų klijavimas, “Lauren Conrad” kirpėjams Kristinui Essui, kuris sumaišomas su šviežiais gabalėliais ir plaukais, mūsų siūlai niekada nebuvo geresni.

Pasiruoškite savo plaukų žaidimą? Slinkite žemyn, kad galėtumėte patikrinti 13 mūsų mėgstamų kirpėjų ir kolonistų “Instagram”.

SUSIJUSIOS: Kodėl jums nereikia gauti jūsų plaukų atsikratyti kas 4 iki 6 savaičių

1. Kristin Ess:Jei kada nors pavargžiate Lauren Conrad plaukus (ir tikrai, kas neturi), tuomet tu turi sekti savo kirpėją Kristiną Essą. Ji ne tik įrašo “Conrad” įsivėlimo užkulisines nuotraukas, bet ir dalijasi naudingomis “how-tos” ir šiek tiek nuostabiomis pintinėmis.

Jei jums reikia patarimų dėl oro džiovinimo ar plaukų pritaikymo nenaudojant karštų įrankių, eik į mano naujausią straipsnį apie @ refinery29. {@pfpicardi ��}

Nuotraukos, paskelbtos @ kristin_ess

 

2. Jenny Cho:“Cho” kvepia žmones, tokius kaip Naomi Wattsas ir “Rosie Huntington-Whiteley” klientai, ir jie iš tikrųjų yra tik įmantrių žinomų klientų sąrašo galai. Sekite jai, kad sužinotumėte, kaip ji stiliaus savo “A” sąrašo klientus renginiams ir nuotraukų platinimui.

Prabangi vakarėlyje #rosiehuntingtonwhiteley @ tomford #TFLA šou. #jennychohair @kateleemakeup #obsessedwithherwhaircut

Jenny Cho (@ jennychohair) paskelbta nuotrauka

 

3. Tracey Cunningham:Kai žvaigždės, panašios į Minka Kelly, norės spalvoti, pamatysite čia. Tačiau didžioji Cunningham’o pašarų dalis nėra jos slalomo “drop-in”, tai yra jos apibūdinančios antraštės. Ji tiksliai pasakoja, kaip ji spalvos klientų plaukus. Ganėtinai šaunu.

Žiūrėk, kas atėjo į #hilights šiandien! #MinkaKelly kuris yra fizinis šviesūs Turiu patamsinti savo bazę su #shadeseqcream 6N + 1/4 5wn 10volume kada ji pradeda jaustis šiek tiek per tamsi, kad mes pop ir kai kaip mes akcentai padarė šiandien. @ Redken5thave #flashlift 30volyme 1/4 oz #olaplex #bayalage # upto7 1/8 @olaplex Nuplaukite padaryti #Olaplex NO2, o jūs maišymo iki šaknų spalva atspalvių EQ kremas minėjau puslapio viršaus 2 # zonoje shadesEq 9nb + 9n po 20 minučių pakelkite galus ir skalavimo padaryti aukso #gloss visame 9G + 9AA + 8C iš 1 arba 1/2 minutes ir #beautiful #isntshelovely #bronde #babylights #ombre Dėkojame @minkak

Tracey Cunningham (@ traceycunningham1) paskelbta nuotrauka

 

4. Mara Roszak:Ar mylėjo Emma Stone plaukus šiais apdovanojimais? Stilistė Mara Roszak buvo moterimi už tų nuostabių “dos”. Tačiau jos svaiginimo stiliai nesibaigia: Roszak taip pat sukūrė naują Lily Collins’ą.

“Moteris, kuri nupjauna plaukus, ketina keisti savo gyvenimą” -Koko Chanel

Mara Roszak (@mararoszak) paskelbta nuotrauka

 

5. Markas Townsendas:Tikėtina, kad jūs girdėjote apie Marką Townsendą ir dėl geros priežasties: jis padeda pažinti žvaigždes, tokias kaip Shay Mitchell, Portia de Rossi ir Kerry Vašingtonas. Stebėkite jį, žinoma, už įdomus užkulisines “selfies” ir “Chrissy Teigen” nuotraukas.

Šią rytą ankstyvas rytas su šia neįtikėtinai gražia @chrissyteigen dėl #BBMAs nominacijų! Makiažas @ tobyfleischman

Nuotrauka, kurią paskelbė Markas Townsendas (@ marktownsend1)

 

6. Jenas Atkinas:Visi žinome, kad Kardašiečiai turi puikius plaukus, o daugelis jų – genetika. Jenas Atkin taip pat vaidina didelę reikšmę. Ji stiliuoja šeimą beveik visiems savo įvykiams. Taigi, jei jums patinka jų spynos, tikėtina, kad jums patinka Atkin “Instagram”.

Triple threat® @kloekardashian šiandien įvykyje @KBeautyHair @ulta. Makeup @ 1maryphillips Hair @jenatkinhair Jumpsuit @kardashiankollection �� #Cline #KhloeKardashian

“Hairstylist Gypsy” (@ jenatkinhair) paskelbta nuotrauka

 

7. Adir Abergel:Nors “Adir” yra išminties meistras, tai yra jo ponytails, kurie tikrai žiūri į “Instagram”. Iš “Reign” su “The Oaks” pasirodžiusio Reese Witherspoono iš šio metų SAG apdovanojimų “Diane Kruger” “20-aisiais” įkvėpė, jis yra mūsų eiti į aukščiausios kokybės “ponytail inspo”.

Taip didžiuojuosi šia moteris !!!!! Akimirkos prieš @reesewitherspoon pateko į raudoną kilimėlį SAG apdovanojimams tą vakarą. #ReeseWitherspoon # sag2015 # sagawards2015 #ponytail #wildmovie

Nuotrauka, paskelbta Adir Abergel (@ airbadir)

 

8. Anh Co Tran:“Anh Co Tran” profilio lankytojai galės gyventi bangomis. Jis fiksuoja savo klientus po susitikimo ir taip pat dalijasi “prieš” ir “po” nuotraukomis tiems, kuriems reikia įkvėpimo.

B O B Spalva: @ johnnyramirez1

Anh Co Tran (@anhcotran) paskelbta nuotrauka

 

9. Sarah Potempa:Jei norite kokio nors įkvėpimo, atlikite Sarah Potempa. Šiais metais garsenybių stilistai, kurie yra už Anna Chlumksy nuostabių “dos”, kasdien skelbia pinti stilių.

# # 365daysofbraids # 96 diena #AnnaChulmsky, kol ji pasiekia #redcarpet vakarą #nyc #premiere of #Veep !! #behindthescenes #lovemyjob #mygirl #braids #braidinspo #braidspiration #braidinspo #hairinspo #bts @hbo #backstage ��

Sara Potempa (@sarahpotempa) paskelbta nuotrauka

 

10. Renato Campora:Jūs galbūt suklėtė jo rankdarbius puslapiuose Stiliuje. Tiesą sakant, jis sukūrė mūsų sausio smailės žvaigždę Jessica Chastain šilkinį “daryti”. Bet tai nėra ta, kur įkvėpimas baigiasi. “Campora” taip pat dirba su šiuolaikine plaukų piktograma Amanda Seyfried.

Paskutinis prisilietimas prieš #AmandaSeyfried yra @thedailyshow praeitą vakarą #makeup @kateydenno @mingey #hair pagal # renatocampora

Nuotrauka, kurią paskelbė Renato Campora (@renatocampora)

 

11. Johnny Ramirez:Jei jums patinka Anh Co Tran profilio išvaizda, tada jūs patiksite ir Ramirezą – jis sukuria Tran klientų spalvą. Pažvelkite į jo profilį kitą kartą, kai ketinate persijungti į atspalvį.

Mano plaukų spalva creation❤️ Gyveno spalvos ™ San Francisco hair❤️

Nuotrauka, paskelbta johnnyramirez1 (@ johnnyramirez1) apie

 

12. Rita Hazan:Hazanas yra vienas iš labiausiai gerbiamų Kolizistų Holivudo, sukūręs “Beyoncé” ir “Jessica Simpson” išvaizdą, tik pavadindamas pora. Stebėkite jai patarimus, kaip išlaikyti savo spalvą, taip pat įkvėpimo garsenybių.

⚡️⚡️�� @beyonce #chanelsalzburgny #colorbyrita #beyhive #beyonce #chanel

Nuotrauka, paskelbta Rita Hazan (@ritahazan)

 

13. Harry Josh Plaukai:Haris Džošas ne tik turi nuostabių plaukų įrankių liniją, bet ir jis yra pats gražiausių Holivudo šukuosenas. Tiesiog pažvelkite į pirmiau pateiktą Kate Hudsono nuotrauką, kad įrodytumėte.

Gražus @Katehudson šį rytą net 7 am, ši mergaitė yra nuostabi! Užpildykite #leslielopez plaukus manimi

Nuotrauka, paskelbta Harry Josh (@harryjoshhair) apie

 

SUSIJUSI: vienintelis produktas, kurio reikia norint sukurti puikų tekstūrinį lobį