11 kartų gimtadienio mergina Demi Lovato valdė pasaulį

Šiandien Demi Lovato sukanka 25, bet protinga savo meto pop žvaigždė jau kad ji taip pat galėtų švęsti gimtadienio tris kartus daugiau.

Po to, kai jos kuklūs pradžia žlugdo aplink Barney, Lovato 2000-ųjų pabaigoje nušovė filmą “The Disney Channel”, pora pasirodė albumuose ir jos šou Sonny su galimybe. Vis dėlto intensyvus žvilgsnis į prožektorių žvilgsnį ir siaubingas kelionių tvarkaraštis, tačiau 2010 m. Ji apsigyveno reabilitacijos centre, kuriai būdinga depresija, valgymo sutrikimas ir savęs žalojimas.

Ji atsirado iš malonumo ir drąsos, kurią šiandien šiandien retai mato jaunose žvaigždėse. Užuot užsiminė apie tai, ką ji išgyveno, ji tapo galingu psichinės sveikatos problemų gynėju. Šiandien ji grįžta į viršų su nauja muzika kelyje, “Fabletics” kolekcija su Kate Hudsonu ir daugiau nei 60 milijonų “Instagram” stebėtojų, kuriuos reikia paleisti. Čia yra 11 kartų Lovato valdė pasaulį.

FOTO: “Demi Lovato” keičiasi atrodo

1. Kai padarė MTV dokumentinį filmą Laikykis.

Kronika iš jos grįžimo iš reabilitacijos, ši giliai pažvelgti į jos gyvenimą yra pripildyta neįtikėtinai žalias ir sąžiningas pastabas apie jos atsigavimą. “Aš negaliu tau pasakyti, kad nuo gydymo aš neatmetau”, – sako ji vienoje vietoje. “Aš negaliu tau pasakyti, kad aš nesielgiau nuo gydymo. Aš nesu tobulas. Tai kasdienis mūšis, su kuriuo susidursiu likusiam mano gyvenimui.” Tai yra tokia pat reali, kaip ir pasireiškia.

2. Kai ji tapo Niujorko laikas bestselerio autorius su savo knyga, Sustingimas: 365 dienas per metus.

Lovato parašė šią knygą apie kasdienius įsitikinimus, kad padėtų visiems, kurie atsigręžtų, per savo pirmąsias netobulumo metus.

3. Kai ji svajojo #NoMakeupMondays.

“Pradėkime naują” Twitter “/” Instagram “tendenciją: #NoMakeupMonday”, ji paskelbė 2015 m. Sausio mėn. “Kodėl? Mes verti parodyti pasauliui mūsų grožį ir pasitikėjimą!”

Pamiršote paskelbti šį atgal … Pradėkime naują Twitter / Instagram tendenciją: #NoMakeupMonday … Kodėl? Dėl to mes verti parodyti pasauliui mūsų grožį ir pasitikėjimą! #NMM #NoMakeupMonday #DevonneByDemi www.devonnebydemi.com @devonnebydemi

Nuotrauka, paskelbta Demi Lovato (@ddlovato)

4. Kai ji sukūrė savo odos priežiūros liniją, Devoną pateikė Demi.

Kadangi, jei jūs skelbiate be makiažo savybes, tai padeda sukurti nuostabią odą.

5. Kai savanoriška veikla Kenijoje švenčia savo 21-ąjį gimtadienį.

Ką padarė tu daryk?

6. Kai ji buvo didžioji kariuomenė L. A. Pride.

Jūs žinote, kad padarėte tai, kai taip nutinka.

7. Kai ji pradėjo savo įrašų kompaniją su Nicku Jono.

Jie vadinami “Safehouse Records”, jie apibūdina jį kaip “menininko orientuotą etiketę”.

Diena aš niekada nepamiršiu .. #safehouserecords 블��

Nuotrauka, paskelbta Demi Lovato (@ddlovato)

8. Kai piktnaudžiavimo narkotikais ir psichinės sveikatos paslaugų asociacija suteikė jai specialų pripažinimą už jauno suaugusio advokato pripažinimą.

Net vyriausybė žino, kaip ji kieta!

9. Kai ji pradėjo stipendiją žmonėms, turintiems psichinės sveikatos ir (arba) priklausomybės problemų.

“Lovato” bendradarbiauja su “CAST Recovery”, kad padėtų aprūpinti klinikines paslaugas ir pereinamąsias gyvenimo išlaidas tiems, kuriems jų reikia.

10. Kai ji pasikeitė su čile.

Lovato tweeted jos nepritarimas valgymo sutrikimas juokauti ji pamatė epizodas Disney Channel šou Shake It Up, ir Disney atsakė beveik iš karto, pasiimdamas epizodą iš oro, kartu su epizodu Taip atsitiktinai tai taip pat apėmė problemą. Dabar tai yra jėga.

The

11. Kai ji dainavo telegramas su James Corden.

Pasibaigus viskam, ko ji buvo atlikusi, ir visą sunkų darbą, kurį ji baigė, jai būdinga visiškai netolygaus humoro jausmas. Turėk nuostabų gimtadienį, Demi – nusipelnai.