11 daiktų, kurias turi kiekviena jos 20 metų moteris

Ah, tavo 20s. Jūs (visiškai atskleisti: aš esu mano pradžioje 20-aisiais) visi mūsų gyvenimai yra prieš mus. Yra daug laiko pasiimti tobulo dizainerio kostiumo, surasti savo svajonių butą ir pan. Tačiau, nes mes padarėme jį praėjusiais paauglių metais (phew!), Ten yra keletą svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte užrakinti dabar. Puiki naujiena čia, skirtingai nei dizainerio kostiumas ir svajonių butas, šie daiktai yra pasiekiami, nesvarbu, koks didelis jūsų darbo užmokesčio skirtumas. Dar geriau, jie daiktai, kurie bus naudojami taip dažniau, tada jūs manote ir, drįsdami tai pasakyti, jie jums pateks į savo 30s.

SUSIJĘS: Kaip rasti tinkamą maudymosi kostiumėlį savo kūno tipui

1. Patikimos interviu apranga

Nesvarbu, koks yra jūsų laukas, turite turėti vieną interviu aprangą. Ieškokite aukštų pagrindų, kurie atskleidžia jūsų asmeninį skonį, pavyzdžiui, rankinę be rankovių, o ne žaislų.

20 kažkas Must Haves - Embed 1
Mandagumas

Paimkite išvaizdą: Zara liemenė, 100 USD; zara.com. H & M palaidinė, 25 Lt; hm.com. J. Crew sijonas, 168 USD; jcrew.com. Kate Spade rankinė, 398 USD; nordstrom.com. “Vince pump”, 375 $; nordstrom.com.

 

2. Laikrodis

Laikrodis išsiskleidžia labai išmintingą žinią, ir yra kažkas neįtikėtinai kietas apie garbingą madingų drabužių įkvėptą stilių. Nesijaudink, mes nesakysime, ar jūs vis dar pažvelgsite į savo telefoną.

20 kažkas Must Haves - Embed 2
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Shinola, $ 975; nordstrom.com. Niksonas, 125 $; shopbop.com. Michael Kors, 275 $; shopbop.com.

 

3. Badass odinė striukė

Jums reikės vieno stalo, kuris bus su viskuo. Oda motokro šveitimas suteikia pernelyg kietą kraštą bet kokiam išvaizdžiui. Tiesiog užsukite ant pečių ir voila.

20 kažkas Must Haves - Embed 9
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Madewell, 528 USD; madewell.com. J. Crew, 495 $; jcrew.com. H & M, $ 249; hm.com.

SUSIJĘS: Genius Summer Outift Idėja: kaip dėvėti savo maudymosi kostiumėlį kaip savo išvaizdą

 

4. Šalis avalynė

Nes tai, kas tobuli toms naktims, kai tiesiog nori mesti džinsus ir baltą arbatą?

20 kažkas Must Haves - Embed 3
Mandagumas

Parduok tai (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Steve Madden, 80 $; lulus.com. Joie, 285 $; shopbop.com. “Schutz”, 190 USD; shopbop.com.

 

5. Mėgstamiausia tuša

Po daugelio bandymų (nenaudojant jokių ženklų), turint mėgstamą prekinį ženklą, supaprastinsite grožio procesą.

20 kažkas Must Haves - Embed 8
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Per daug susiduria geriau nei seksas, $ 23; sephora.com. “Dior Diorshow Iconic Overcurl Waterproof”, 29 Lt; nordstrom.com. Benefit Cosmetics Roller Lash, 24 $; ulta.com.

 

6. Investicijų krepšys

Jūs turėtumėte turėti vieną pareiškimą maišelį savo spintoje. Pareiškimas nereiškia 1000 dolerių +, bet galbūt vertas pasipūtęs. Laikykitės neutralių spalvų taip, kad išnaudotumėte daugiausiai iš jų.

20 kažkas Must Haves - Embed 5
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): 3.1. “Phillip Lim” mini apykaklės maišelis, 695 USD; shobop.com. Alexander Wang Rockie Leather Satchel, 850 $; nordstrom.com. Loeffler “Randall” vidutinio riderio krepšys, 475 dol.; loefflerrandall.com.

SUSIJUSIOS: 3 būdai, kaip dėvėti aukščiausio lygio darbus

 

7. Išbandytas-ir-Tikras plonas džinsas

Dabar turėtumėte žaisti lauke ir skirti popietę, kad galėtumėte išbandyti visus džinsinio prekės ženklus, kad galėtumėte rasti puikiai tinka.

20 kažkas Must Haves - Embed 10
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Upės salos vidutinio plaukimo džinsai, 80 dolerių; riverisland.com. Rag & Bone Skinny Mid-Rise jeans, 190 $; net-a-porter.com. J Brand Maria Skinny Jeans, $ 178; farfetch.com.

 

8. Cool iPhone Case

Štai kur galėsime parodyti savo jaunimą – ryškius, žaismingus spaudinius, kai galėsite!

20 kažkas Must Haves - Embed 4
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Ban.Do. 15 USD; shopbando.com. Marc Marc Jacobs, 38 $; revolveclothing.com. Dannijo, 98 $; shopbop.com.

 

9. Killer LBD

Šiek tiek juodos suknele turi būti bet kokios moters drabužių spinta. LBD turės visas savo bazes, ar jūs einate į klubą, madingą restoraną ar merginos naktį.

20 kažkas Must Haves - Embed 6
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Topshop, 75 $; topshop.com. Rebecca Taylor, 209 USD; Rebeccataylor.com. Mango, 120 $; mango.com.

 

10. Mėgstamiausia lūpų dažai / Lipgloss

Nepriklausomai nuo to, kokio atspalvio norėtumėte, visada turėtumėte pasimėgauti lūpų spalva.

20 kažkas Must Haves - Embed 7
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Givenchy Le Rouge-a-Porter “Nude Ultime”, 36 $; sephora.com. MAC lūpų dažai “Ruby Woo”, 16 dol. nordstrom.com. “Chanel Rouge Allure” “Spalva” ir “Shine” lūpų blizgesys “Supreme”, 34 $; nordstrom.com.

 

11. Hot Date-Night apranga

Kvailys, atrodo, pasiruošęs eiti ant pakabos (aksesuarai!), Pašalins tuos, aš, tokie nervingieji drebėjai.

20 kažkas Must Haves - Embed 11
Mandagumas

Parduok tai (iš kairės): Zara suknelė, 80 $; zara.com. Clare V. maišas, 199 $; clarev.com. “Schutz” batai, 220 dolerių; shopbop.com.

Susijęs vaizdo įrašas: Kahlana Barfield yra apsėstama Stila’s All Day lūpda

FOTO: 16 Vasaros pagrindai Iki 200 dolerių