10 vertingos priežastys dovanoti šiai šventei

Jūs sukūrėte sąrašą ir patikrinote jį du kartus, bet jūs vis dar nesuvokėme, ką įsigyti tą, kas turi viską. Arba dar blogiau, jūs ką tik atrado, kad pamiršote ką nors! Arba, galbūt jūs przystałeś savo atostogų sąrašą ir rasti sau šiek tiek papildomų pinigų ir nusprendžia, kaip jį išleisti. Na, tokioje situacijoje mes turime dovanų dovaną, o tai, ką pažadame, visiems patiks: labdaros aukos.

SUSIJĘS: Susipažink Stiliuje2014 m. “Šviečiančios žvaigždės”

Dovanos – tai dovana, kuri duoda tris kartus: vieną kartą organizacijai, vieną kartą gavėjui, o vieną kartą – davėjui (kuris sukėlė šią jausmo gerumo laviną). Ar ne tai, ką dovana teikia? Štai keletas iš 10 mylimų labdaros organizacijų:

1. Kiekvienas motinos skaičius: Christy Turlington-Burns “(pavaizduota aukščiau) labdaros organizacija siekia sumažinti moterų skaičių, kurios dėl komplikacijų nėštumo metu ir vaikystėje miršta per švietimą ir informuotumą.

Susijęs: Neįtikėtinas Priežastis, kodėl Kristis Turlingtonas-Burns sutiko daugiau kaip 100 kūdikių gimimą

2. Projektas Nathanael: Ši organizacija siekia palengvinti prieigą prie aukštos kokybės mokyklų Haityje. Per savo nemokamą mokyklą, Institutive Nathanael, jie siūlo, be kita ko, lyderio instruktavimą, mokytojų rengimą ir pietų programą..

3. Pasauliniai našlaičiai: Įkurta 1997 m., WWO siekia suteikti našlaičiams vaikams geriausią įmanomą gyvenimo būdą sprendžiant vystymosi ir medicinines sąlygas, kurios daro įtaką vaikų globos namuose visame pasaulyje.

4. Water.org: Šis labdaros tikslas, kurio įkūrėjas – Matt Damonas, yra užtikrinti visiems žmonėms visame pasaulyje saugų vandenį ir sanitariją. Jų darbas apima Afriką, Pietų Aziją ir Centrinę Ameriką.

SUSIJĘS: Matt Damonas dalijasi “Heartwarming” istorija už Water.org

5. Merginos Inc .: Per švietimo programas “Girls Inc.” skatina jauną moterį įveikti psichinius ir fizinius iššūkius, taip pat rizikuoja. Jų tikslas – įkvėpti mergaites būti stipriu, protingu ir drąsiu.

6. Tarptautinis gyvūnų gerovės fondas: Nuo šunų ir kačių iki nykstančių rūšių IFAW dirba daugiau nei 40 šalių, kad pasaulyje būtų apsaugoti nuo kančių ir išnaudojimo..

7. Gydytojai be sienų: Ši savanorių medicinos specialistų grupė teikia neatidėliotiną pagalbą konfliktų, epidemijų (pvz., Neseniai Ebola protrūkio), nelaimių ir sveikatos priežiūros pašalinimo vietovėse.

8. Iš vienos rankos į kitą: “Regionuose, kuriuose viskas nesiseka ir kyla, švietimas visada trūksta, – sako Pharrell Williams, kuris įkūrė šią organizaciją, kuri sukuria mokymo programas nepakankamai 7-20 metų amžiaus žmonėms.

SUSIJĘS: Kodėl Pharrell įsteigtas iš vienos rankos į kitą

9. Išsaugokite vaikus: Šis ne pelno siekiančių vaikų teisių gynimas daugiau nei 120 pasaulio šalių (įskaitant JAV) teikiant medicininę pagalbą, maistą, vandenį ir švietimo priemones.

10. Pasaulio maisto programa: Kaip Jungtinių Tautų pagalbos maistu padalinys, MŽŪP tiekia maistą daugiau kaip 90 milijonams žmonių per metus, kurie dėl ekonominių priežasčių ar krizių negali gauti maisto sau ar savo šeimoms.

SUSIJĘS: Žiūrėti visus Stiliuje“Šviečiančios žvaigždės”