10 Selenos Gomezo geriausio muzikos vaizdo lauko, reitingas

Nuo jos dienų, kaip Alex Russo, “Disney”“Waverly Place” burtininkai (R.I.P.) Selena Gomez pakeitė nuo amerikietės mylėtojo į vieną iš labiausiai viliojančių dievų pop. Jos “Top-100” džemai suprojektuoti taip, kad galėtumėte įstrigti į galvą visą dieną, tačiau tai yra jos vaizdo įrašai, kurie iš tikrųjų parodė, kiek ji pasikeitė per keturis trumpus metus nuo jos solo debiutavo 2013 m., Žvaigždžių šokis.

Kiekviena Gomezo diskografijos ir stiliaus era buvo smarkiai skiriasi nuo kito. Kadangi Žvaigždžių šokis ir tokie singlai kaip “Come and Get It” davė mums dykumos paruoštą estetiką su brangakmeniais galais, ilgomis rankovėmis ir daugybe galimybių vaikščioti basomis, savo antrojo pastangų, Tau, rado Selenos širdies ritmą (“Širdis nori, ko nori”), bet nori žaisti, pereinant nuo minimalaus, juodai baltos išvaizdos į klubo paruoštus komplektus, bet 21 metų amžiaus norėtų išnykti.

Atgimimas, Išvykimas iš abiejų vaizdų yra kur Gomezas laisvas eksperimentuoti, išardyti (pažodžiui) dušu ir sportuoti vaikino arbata su apatiniu trikotažu (“Rankos prie savęs”). Jos naujausi “Bad Liar” ir “Fetišas” variantai atskleidžia dar vieną visiškai naują Gomezą, vieną iš jų atskleidžiant jausmus ir tam tikru laipsniu susipažįstant su bloga pusė.

Garbei žvaigždės naujiems hitams ir jos 2017 m. Rugsėjiui Stiliuje padengti, mes patekome 10 geriausių muzikos vaizdo išvaizdos. Iš jos glamorous LBDs iki menkų, “70s primenančių kūrinių, čia yra Gomezo muzikos vaizdo komplektai, kurių negalima pamiršti.

SUSIJĘS: 10 dalykų, kuriuos reikia iš Selenos Gomezo “Fetišas” vaizdo įrašo

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte visą mūsų sąrašą.

# 10 – “ta pati meilė”

Su tokiais žodžiais kaip “Aš nieko nevalgiu šitą vakarą”, “Vienos senosios meilės” yra vienas iš Gomezo įžeidžiausių singlų. Tai žaliavos. Tai emocinga. Tiesa sakant, tai gali padėti jums įveikti savo suspaudimą per tris minutes. Dėl vaizdo įrašo dainininkė ją išlaiko minimalia, ty šilkine, juodąja suknele po negabaritiniu baltu apatiniu rūbais. Jo paprastumas – ir jos keitimas į LBD šalia pabaigos – sukuria didelę santykių scenų dramą per visą vaizdo įrašą.

# 9 – “sulėtinti” 

Kokia pop žvaigždė be jos naktį klube? “Lėtai žemyn” matome “Gomez” lenktynes ​​visame mieste senovinių “Mercedes-Benz” (daugiau apie tai žemiau), paspauskite šokių aikštelę ir pasieksite piko vakarėlio mergina. Tai, kai ji pasiekia gatves solo, kad mes esame užsikabinęs. Kai jos plaukai nusileidžia atgal, ji paverčia specialią, plataus pečių, pagražinto kostiumo striukę į mados šarvus. Jo puikus poravimas? Kelių aukštai gladiatorių sandalai. Strut, mergaitė.

# 8 – “Širdis nori, ko nori”

Nepriklausomai nuo to, ar “Širdis nori, ką nori” buvo arba nebuvo apie Justin Bieber, vienas dalykas tikrai: mums Gomez buvo suteiktas labiausiai pažeidžiamoje valstybėje. Vaizdo įraše ji verkia ir susitinka su savo mylimuoju, bet vėliau atrodo išgąsdinta, žinodama, kad jų santykiai galbūt pasibaigs. Geriausias būdas iliustruoti jos skausmą? Vien tik ilgų rankovių viršuje ji stilius virš liemenėlės su atitinkančiais šortai. Šis tuštybės scenos yra itin elegantiškas ir puikus būdas sekti vaizdo įrašo atidarymo monologą.

# 7 – “Gerai tau”

O kaip tik tai padarė, Gomez padarė tai, ką kiekviena pop žvaigždė gali iš pradžių dvejoti: filmuoti dušo scena. “Gerai tau” matome, kad dainininkė, išleista į apačią į dygsnio sukurtą drabuzinę pusę, vėliau sėdi ant kėdės su nieko, išskyrus marškinius. Vis dėlto jos vaizdo dailė yra labiausiai įspūdingas vaizdo įrašas. 

SUSIJĘS: Selena Gomez paaiškina realaus gyvenimo “fetišas” už savo susuktus muzikinius vaizdo įrašus

# 6 – “blogas melagis”

Koks geriausias “Bad Liar”? Tai sunkus pasirinkimas. Gomez nešioja šešerius iš jų ir sukūrė du komplektus su švarkeliu ir be jo, bet mes manome, kad jos banguotos, blondinės Farrah Fawcett įkvėptos plaukai ir sportiniai drabužiai, kad jie atitiktų visus. Ji įgauna kolektinį, itin patrauklią treniruoklių salės mokytoją ir nagai. Tai mums privertė staigiai paimti P.E. stilius.

# 5 – “rankos prie savęs”

Kitos svaiginančios pastangos Atgimimas, “Rankos prie savęs” nustato, kad Gomez mums sako, kad kai ji randa karštą vaikiną, ji nori, kad jis viską atiduotų į manevrą. Vaizdo įraše ji vilioja meilužį, įeina į jo namus ir galiausiai tampa areštuotas. Kokia mergina būtų viduje savo vyro spintoje? Pabandykite savo mygtuko žemyn marškinius, Rizikingas verslas-stilius, žinoma. Gomez tai daro ir šoko priešais veidrodį savo apatiniuose drabužiuose. Tikslai.

# 4 – “Kill Em with Kindness”

Paprasčiau tariant, “Kill Em With Kindness” fotografuojamas gražiai. Tai švarus, minimalus ir meniškas. Taip, grazios Gomez juodos slydimo aprangos ir LBD, kurias galite pamatyti kaip choru, yra graži, bet tai yra baltos, šilkinės šokos su didžiuliu tulžies uodega, kuri užsiima tortą. Kas nemyli šiek tiek dramos?

# 3 – “Fetišas”

Mes vis dar bandome apvynioti galvas aplink tai, kas būtent vyksta “Fetiše”. Gomez drebulina rožinę lūpdažą visais savo dantimis, nuleidžia į burną blakstienų garbanojimą ir sėdi prie creepy pietų stalo viršaus su deginančiomis žvakėmis. Būtent toje scenoje, kai vanduo pradeda lašėti nuo lubų, mes matome gryną geltoną gėlių suknelę iš Simono Rochos 2017 m. Pavasario kolekcijos. Tai moteriškas ir juokingas, tobulas pasirinkimas tiems, kurie žiūri per kelias sekundes kameroje.

# 2 – “lėtai”

“Slowdown” daro kitą išvaizdą mūsų sąraše dėl vienos priežastys ir tik vienos priežastys: tai backseat momentas. “Dabar, kai užfiksavau jūsų dėmesį,” Gomez dainuoja, kai pradeda dainą ir vaizdo įrašą, žinodamas, kad jos išvaizda yra didelė. Šie blizganti, brangantys smaragdiniai auskarai yra puikus tobulas jos visiškai apsiūtos, sidabrinės ir žalios spalvos brangakmenių liemenėlių viršuje, galimas žingsnis į Lotynų žvaigždę, kuria jis pagyrė Tau, Selena Quintanilla. 

# 1 – “Come and Get It”

SUSIJĘS: “Selena Gomez” “Standout” gatvės stiliaus akimirkos

Kas pirmiausia atsimenama, kai galvojat apie Seleną Gomezą, muzikantą? “Come and Get It” dažnai yra pirmasis atsakymas ir dėl geros priežasties. Vienintelė, iš jos Žvaigždžių šokis debiutavo, yra toks užkrečiamas, kaip ir ateina, todėl vaizdo įrašas tampa karštas. Po to, kai ji vienos scenos metu šoka savo kelią per prairį, matome Seleną ir mistinės šokėjų grupę, sėdintį už jos ant smėlio. Tai labai Shakira, labai čigonai. Pop žvaigždės aukšto plyšioji raudona suknele, kartu su choreografija vietoje, pakelia ją į naujus, po Disney lygius.