10 pažinčių apie pamokas, kurias sužinojau iš “Kaip prarasti vaikiną per 10 dienų”

Buvo 15 metų, nes Kate Hudson ir Matthew McConaughey su “rom-com” auksu Kaip prarasti vaikiną per 10 dienų. Filmas turėjo visus puikius ankstyvojo kaklo papuošalus: protingą ir karjerą vedančią moterišką širdį, padidintą Mančatano blizgesį ir glamūrą bei pusiau absurdišką piešinį, kuris kažkaip atrodė tikėtinas.

Kaip ir bet kuris kitas filmas, tam tikri aspektai ne visai verčia dešimtmečio su puse metų. Šiuolaikinėje pažinčių apie kultūrą metu, jei dvidešimt kažkas Andie Andersonas (Hudsonas) sutiko vaikiną, kuriai ji tikrai patiko IRL, ji greičiausiai nepadarys visko, kas gali ją išstumti, nesvarbu, kokią istoriją ji parašė darbui. Ji greičiausiai pasirinktų vieną iš “Hinge” randomų savo eksperimentui ir iš tiesų siektų santykio su tuo pačiu vyruku, kuris buvo Benas (McConaughey). Kalbant apie tai, ar bet koks tinkamai sėkmingas ir protingas žmogus gali pasikliauti savo antikomis? Greičiausiai ne, net jei būtų kenčia didelė reklamos sąskaita. Tai yra “Instagram” amžius, ir kiekviena dokumentuota meilės šerdėlė gyvena amžinai – ar tu nori, ar ne.

VIDEO: Kate Hudson galutinai kreipiasi į tuos Brado Pitto charakterius

SUSIJĘS: Kaip suskaidyti draugais, kurių jūs iš tikrųjų nemėgai

Bet nors Andie ir Ben gali turėti kitokią istoriją, jei Kaip prarasti vaikiną per 10 dienų Šiandien įvyko daugybė dalykų, kuriuos galime suvokti apie meilę iš jų pažiūros. Čia yra 10 pamokų apie pamokas iš filmo kad vis dar žiedas tiesa šiandien.

1. Labai svarbu pakviesti savo reikšmingą kitą savo BS.

“Beno šeima” pakvietė Andį prisijungti prie “Bullshit” raginimo turo – kortų žaidimo, kuriame kalbama apie “galimybę skaityti žmones”, – sakė Benas. Buvo greitai akivaizdu, kad Benas sutiko savo rungtynę, kuri buvo prasminga, nes jie tarpusavyje bendravo tarpusavyje. Laimei, galų gale, jie nutraukė veiksmus ir pagaliau gavo tikrų tarpusavyje, kaip mes visi turėtume.

2. Niekada nepabloginkite vyro ar moters misijoje.

Tiek Andie, tiek Ben yra įrodymas, kad jūs tikrai galite pasiekti neįsivaizduojamą, jei esate pakankamai apdovanotas – ar tai yra jūsų reikšmingas kitas ar statymas. Rimtai, kodėl Benas liktų su būsimuoju partneriu, kuris atsinaujino savo vonios kambarį rožine spalva ir vagisilį įkvėpė vaistų kabinetą tik po kelių datų? Kadangi jis įsipareigojo siekti tikslo ir norėjo išsikraustyti deimantų kompanijos reklamos kampaniją, tai kodėl. (Tikimės, kad pažinčių metu jūsų motyvai šiek tiek skiriasi.)

3. Visada, visada, visada prašykite išsamios informacijos, prieš pritardami dienos nakties veiklai.

Jei eilutėje yra eilė pirmųjų eilučių pora, nesitikėkite, kad ketinate į “Knicks” grojimo žaidimą. Jei nesugebėsite paklausti tinkamų klausimų apie planą, greičiausiai pasieksite Celine Diono koncertą (nors kas bus nusiminusi apie šią įvykių eigą, mes negalime įsivaizduoti).

4. Nenaudokite keistų vardų jūsų svarbioms kūno dalims.

Tai vienas gana savaime suprantamas, bet Benas padarė ne Įvertink, kad jo vyriškumas vadinamas princese Sofija. Tiesiog to nedarykite.

5. Ir ne skambinkite vieni kitiems pernelyg džiaugsmingais slapyvardžiais.

Kai Andie pakartotinai pašaukė Beną “Benny Boo-Boo” ir “Benky”, ji seniai ir greitai. Jei norite paskambinti vieni kitiems lovy-dovey slapyvardžių už uždarų durų, tai yra jūsų prerogatyva, bet prašau, kad jūsų draugai kenčia, klausydamiesi jo.

6. Svarbu suteikti vieni kitiems erdvę.

Visos Benas norėjo, kad būtų paleisti iš berniukų nakties, bet Andie to neturėjo. Suteikta, ji bandė jį sugriauti su ja. Tačiau net ir tai, kad jo įsibrovimas į jo pokerio naktį buvo puikus pavyzdys ne daryti santykiuose.

7. Jei planuojate susipažinti su porų gydytoju, pirmiausia atlikite greitą konsultacijos pradžios patikrinimą.

Pirmiausia, jei jums reikia pereiti prie poros terapijos tik savaitę, turėtumėte vadintis, kad tai baigėsi. Tačiau jei tu yra norėdami pamatyti gydytoją esant tinkamoms aplinkybėms, iš anksto atlikite savo deramą patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų susitraukimas yra teisėtas, o ne tik jūsų svarbus kito BFF, kuris paslėps.

8. Negalima priimti nuolatinio įsipareigojimo, nebent esate pasirengęs dalytis atsakomybe.

Jei esate savo santykių taške, kur jūs vos tik įsipareigojote vieni kitiems, turėtumėte tikriausiai palaukti visą naminių gyvūnėlių priėmimo dalyką. Įsitikinkite, kad esate su jais dėl tinkamų priežasčių, o ne tik “fotografuokite” mažas vaikas “šeimos” nuotraukas, nebent esate tobulai pasidaliję savo “furball” globos įstatymais..

9. Nesikreipkite į galimus ateities įstatymus, kol nebus oficialiai įvesta – nesvarbu koks.

Be to, kad žinodamas, Andie susikuria santykius su Beno mama, ir tai yra saugu pasakyti, jis išgąsdino jį. Jos telefono skambučiai su “Glenda” neabejotinai peržengė liniją, ir niekas nesiskiria, kai norima pasiekti socialinę žiniasklaidą. Tiesiog nedarykite to, jei neturite savo partnerio palaimos arba jau susitiko su IRL.

10. Negalite pabėgti nuo jūsų santykių problemų, nesvarbu, kaip greitai jūsų taksi vyksta.

Pasibaigus dienai, bet koks santykinis bagažas pasieks tave. Taigi vietoj to, kad pabandytumėte tai iš viso pabėgti į naują miestą ir naują gyvenimą, prieš pradėdami eiti per tiltą į oro uostą.

 

 

Štai kur galite žiūrėti filmą – žinome, kad jau planuojate filmą naktį.