10 madingų ausinių, kurios yra dvigubos kaip aksesuarai

Mes tai jau pasakėme ir vėl pasakysime: mados ir technologijos tampa vienodos. Dar vienas įrodymas yra neseniai sukurta partnerystė tarp populiarių aksesuarų “e-tailer BaubleBar” ir mados minios mėgstamų ausinių prekės ženklo “Frends”. Rezultatas? Ribotas leidimas (arba mes turime pasakyti, išeinančios iš ausinių) ausinėse, kurios yra dviejų spalvų – baltojo rožinio aukso ir juodo aukso (aukščiau) -Užbaigtas su pora koordinuojančių “BaubleBar” danglerių, esančių baublebar.com už 175 dol..

“Pasivaikščioję per mūsų biurą, vieną laukia metalinės ausinės su jūra. Bendradarbiavimas su prekės ženklu, kuriame esame ne tik entuziastingi, bet ir žaisminga, madingomis ateities perspektyvomis, buvo netikras”, – sako “BaubleBar”. vienas iš įkūrėjų Daniella Yacobovsky, paaiškindamas, kad bendradarbiavimas yra pirmasis prekės ženklo serijoje “Put the Bauble on It”. “Mes manėme, kad bendradarbiavimas, naudojant” BaubleBar “drąsią estetiką, atrodys” Frends “elegantiškam ir architektūriniam dizainui, būtų ne tik patrauklus, bet ir būtų neįtikėtinai įdomus”.

Šioje pastaboje mes suapvalinome dar devynias ausines ir ausines, kurios galėjo lengvai dvigubai pridėti prie priedų, norėdami pamatyti mūsų “Rockin”.