10 kartų gimtadienio mergina Charlize Theron parodė mums, kokia bloga ji yra

Šiandien Charlize Theronas yra 42 metų ir, nepaisant to, kad ji yra viena iš gražiausių Holivudo moterų, aktorė padarė karjeros žaismingų, sudėtingų personažų ir morfavimo vaizdą kiekvienam naujam filme. 2004 m. Ji garsiai gavo 30 svarų už savo vaidmenį serijos žudikas Aileen Wuornos Monster. Tada ji nusiskuto galvą ir žaisdavo itin stiprią (o kartais ir beprotišką) heroję Mad Max: Fury Road. Tamsios vietos, remdamasis Gillian’o Flynno romanu, išleido “Theron” kaip Libby’ą, moterį, siekiančią išspręsti savo šeimos siaubingos vaikystės žudynes.

2017 m Atominė blondinė, “Theron” grojo “M16 agentu” Lorraine Broughton, paslėptas paslėptas agentas, kuris galėtų nužudyti žmogų su stiliumi. Ir 2018 metais Tully, mes dar kartą matysime, kad “Chameleonas” dar labiau susilygino dėl vaidmens (35 svarų!), kad vaidintų mamą su trimis vaikais naujoje komedijoje-dramoje.

SUSIJĘS: “Charlize Theron” stilistė užmuša “Parduodu savo amžių” mitą.

Be savo nuostabaus filmų kūrimo, Akademijos apdovanojimo nugalėtojas taip pat yra filantropas, įskaitant savo nepelno “Charlize Theron Outreach” projektą, kuris padeda kovoti su ŽIV Afrikoje. Ji taip pat išreiškė nuomonę apie moterų atlyginimų skirtumą Holivudejuje. Kitaip tariant, ji yra badass. Čia yra 10 kartų, kai “Theron” mums parodė, kaip ji kieta:

1. Kai ji laimėjo Akademijos apdovanojimą už geriausią aktorės vaidmenį realiame serialo žudiklyje Aileen Wuornos 2004-aisiais Monster. Tačiau jos priėmimo kalba buvo nieko, bet baisu. Žiūrėkite aukščiau.

2. Kai ji nusiskuto galvą Mad Max: Fury Road ir paskui jį užgrobė asilas. Žiūrėkite priekabą aukščiau.

Komanda CTAOP pradeda savo #TOMS pasiruošti vienai dienai “#without shoes”

Nuotrauka, paskelbta Charlize Theron (@charlizeafrica)

3. Kai ji nuėjo dieną be batų, kad padėtų TOM duoti beveik 300K porų batų vaikams visame pasaulyje. Jos “Charlize Theron Outreach” projektas bendradarbiauja su prekės ženklu, kad padėtų apsaugoti jaunimą Afrikoje nuo AIDS / ŽIV.

4. Kai ji laikė savo “Dior” prekyboje kartu su Grace Kelly, Marilyn Monroe ir Marlene Dietrich vaizdais. Žiūrėkite aukščiau.

Ar jūs #Dance į # Rise4Justice šiandien? Šiandien mes raginame moterų ir vyrų visur RISE, RELEASE, DANCE ir reikalauti teisingumo! # 1billionrising # rise4justice #vday

Nuotrauka, paskelbta Charlize Theron (@charlizeafrica)

5. Kai gimtoji Pietų Afrika 2008 m. Buvo paskirta Jungtinių Tautų taikos pasiuntiniu generaliniu sekretoriumi Ban Ki-moon, ypatingą dėmesį skirdama smurto prieš moteris sustabdymui.

SNIEGAS WHITE AND THE HUNTSMAN, Charlize Theron, 2012. ph: Alex Bailey/©Universal Pictures/courtesy Eve
Alex Bailey / © Universal Pictures / mandagumo “Everett Collection”

6. Kai ji reikalavo lygios atlyginimo savo vyrui, žvaigždė, Chris Hemsworth, už Medžiotojas, po to, kai jie abu startavo 2012 m Sniego balta ir medžiotojas. “Theron” pranešė, kad filmas gavo 10 milijonų JAV dolerių.

7. Kai ji grojo ginkluotąja cowgirl, kuri išmokė Seth MacFarlane, kaip kovoti Milijonas būdų mirti Vakaruose. Žiūrėkite priekabą aukščiau.

Premjera Of DIRECTV's

Čia nieko tamsaus nėra – Charlize Theronas apšviečia Tamsios vietos premjera gana klijuota išspausdinta šviesiai rožinė ir geltona šilko Dior viršutė ir sijonas, komplektuojama su satinine rožine “Dior” sankaba, Hario Winstono deimantais ir nuogi strappy sandalais. 

Jasonas Kempinas / “Getty Images”

8. Kai ji priėmė savo sūnų Jacksoną, dabar 5,5 metų, 2013 m., O dukrą – rugpjūtį 2015 m.

FOTO: “Charlize Theron” keičiasi atrodo

9. Kai ji išmėgino rimtą užpakalį ant kulno ir suknelę.

Šiąnakt buvo … be žodžių. Ačiū Berlyne už neįtikėtiną pasaulinę premjerą !!! Ir labai dėkingas mano nuostabi komanda, kuri sukūrė šį išvaizdą @lesliefremar @francescatolot @enzoangileri #AtomicBlonde

Paskelbta Charlize Theron (@charlizeafrica)

10. Kai ji pasirodė esanti niekada nesenstanti dėvėti liemenėlę kaip viršuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =