A legjobb a jelenetek mögött Az emberek, akik követniük kell az Instagram-ot a Golden Globe előtt

Mindannyian látjuk az Arany Glóbusok divatos és elbűvölő látványát a TV-ben, de vajon mi történik, mi történik a színfalak mögött? Squash a díjak szezonban a FOMO az alábbi listát a haj profik, smink művészek, stylistek és szerkesztők, akik “gramming az éjszakát el, mint a primp, előkészítése és csatlakozzon az A-lister.   

MAKEUP ARTISTS

Pati Dubroff, @patidubroff 

Az ügyfelek közé tartozik Rosie Huntington-Whiteley, Dakota Johnson, Natalie Portman, Charlize Theron, és Reese Witherspoon.

Kedvenc szettje a #redlips ������ @rosiehw @glamouruk haj @cwoodhair smink #patidubroff

A fotót, amelyet patidubroff�� (@patidubroff) küldött

Mélanie Inglessis, @ melaniemakeup

Az ügyfelek közé tartozik Kate Hudson, Amber Heard, Lea Michele és Olivia Wilde.

Munka..! @msleamichele @mrbradgoreski #screamqueens

Egy fotó, amelyet Mélanie Inglessis (@ melaniemakeup) küldött

Jillian Dempsey, @ jilliandempsey

Az ügyfelek közé tartozik Jennifer Lawrence, Kristen Stewart és kate Winslet.   

Fotó bombázta a vidám #jenniferlawrence #laststophungergames # mockingjaypart2 @jennychohair @jillandjordan

Egy fotó, amelyet Jillian Dempsey (@jilliandempsey) küldött

stylistok

Elizabeth Stewart, @ elizabethstewart1 

Az ügyfelek közé tartozik Cate Blanchett, Sandra Bullock, Jessica Chastain, Viola Davis és Julia Roberts. 

Glam selfie @renatocampora @chastainiac és @kristoferbuckle! Globes 2015 a Jessica-val @versace_official és @piagetbrand

A fotót, amelyet Elizabeth Stewart �������� (@ elizabethstewart1) küldött

Leslie Fremar, @lesliefremar

Az ügyfelek közé tartozik Jennifer Connelly, Julianne Moore, Nicola Peltz, Charlize Theron és Reese Witherspoon.

Lányok éjszaka és egy fiú ������ @hightherspoon @naomiwatts @katefeeners �� @ nickbrown85 … Miss you @derekblasberg

A fotót, amelyet Lesliefremar (@lesliefremar) küldött

Cristina Erhlich, @cristinaehrlich

Az ügyfelek közé tartozik Tina Fey, Julia Louis-Dreyfus, Brie Larson, Gugu Mbatha-Raw, Allison Williams és Uzo Aduba.

Végső érinti a #julialouisdreyfus #emmys #celoves #chopard #safiyaa #rogervivier #ferragamo @ theonly.agency @marionfasel

Egy fotót, amelyet Cristina Ehrlich (@cristinaehrlich) küldött

Kate Young, @kystyle

Az ügyfelek közé tartozik Emilia Clarke, Selena Gomez, Dakota Johnson, Natalie Portman és Michelle Williams.  

#regram #bts #victoriassecretfashionshow #selenagomez

A fotót, amelyet Kate Young (@kystyle) küldött

KAPCSOLÓDÓ: A legjobb arany glóbek ékszer

HAIR PROS

Jenny Cho, @jennychohair

Az ügyfelek közé tartozik Emilia Clarke, Jennifer Lawrence, Melissa McCarthy és Carey Mulligan. 

Glam ideje ezzel a csomóval. #melissamccarthy #benfalcone @cakemakeup @magdaberliner @domappel # criticschoiceawards2015

A fotót, amelyet Jenny Cho (@jennychohair) küldött

Jamika Wilson, @jamikawilson

Az ügyfelek közé tartozik Uzo Aduba, Viola Davis, Naomie Harris és Keke Palmer.

A lányom készen áll a # emmys2015 # violadavis������ sminkre @autumnmoultriebeauty szekrény @ elizabethstewart1 nails @julieknailsnyc És én a hajon # jamikawilsonhair # természetfű # behindthescenes @epiphanyagency #identitysalon ## vio #lovemyjob

A fotót, amelyet Jamika Wilson (@jamikawilson) küldött

Renato Campora, @renatocampora

Az ügyfelek közé tartozik Amy Adams, Jessica Chastain, Január Jones, Kate Winslet és Amanda Seyfried.

A lenyűgöző #KateWinslet tegnap este készen áll a film bemutatójára #SteveJobs #makeup @jilliandempsey # hair által #RenatoCampora

A fotót, amelyet Renato Campora (@renatocampora) küldött

Mark Townsend, @ marktownsend1       

Az ügyfelek közé tartozik Dakota Johnson, Elizabeth Olsen, és Saoirse Ronan. 

A set shenanigans a legjobb táncpartner @ dakotajohnson I ❤️❤️❤️ ez a hölgy! #setlife #dakotajohnson

A fotót megjelölte Mark Townsend (@ marktownsend1)

STÍLUSOSAN EDITORS

Ariel Foxman, Szerkesztő igazgató, @arielfoxman

@taylorswift azt mondta, hogy ma este csak csoportos felvételeket készít. Játék volt. Tehát @lordemusic @ jamie_king és @haimtheband #instylewbparty

Egy fotót, amelyet Ariel Foxman (@arielfoxman) küldött

Amy Synnott, Végrehajtó szerkesztő, @amysynnott

A múlt éjjel mulatságos szórakozás a @ dianekrugerrel, akivel először 15 éve interjút készítettem, amikor a Glamour magazin vezető szerkesztője voltam, és fiatal modell volt! #instyleawards #tablefour #dianekruger #timeflies ⏰✈️

Egy kép, amit Amy (@amysynnott) küldött

Eric Wilson, Fashion News igazgató, @ericwilsonsays

Tehát a múlt éjszaka #InStyleAwards-onál a “Man of Style” mellett a @anselelgort is megnyeri a legjobb beszédet. A legjobb fogak is.

A fotót, amelyet Eric Wilson (@ericwilsonsays) küldött

Kahlana Barfield Brown, Divat-és Szépségszerkesztő-at-Large, @kahlanabarfield

#LetsBeHonest: Tegnap a @jessicaalba-nál volt egy álompárt. Ahogy készen álltunk a @honest_beauty x @instylemagazine vacsorára, nevetettünk, táncoltunk, megosztott divatkikötőket és természetesen a mega birodalmáról, az Őszinte szépségről beszéltünk. Annyira lenyűgözött a szenvedélye ennek a márkának, de mennyire jól sikerült az árnyalatokkal. Ebben a fotón mindkettőnk viselünk, csak az Őszinte szépség sminkjét (a krém alapját a kakaóban viselem). Azt mondta, még mindig van dolga, de nincs semmi fontosabb nála, mint a női árnyalatok minden bőrtónusban. Az én típusú lányom. Valóban ellopta a szívemet, amikor bejöttünk az autóba, és a lejátszási listája tele volt rap zenével (alapvetően azonos az enyémmel!). Az InStyle.com ma ünnepi vacsorájáról meséljünk. # JessicaAlba #InStyle #HonestBeauty ��: @nathanielwood

A fotót, amelyet Kahlana Barfield Brown (@kahlanabarfield) írt be

Sharon Clott Kanter, Senior szerkesztő, @sharonclott

SCK & SJP, MÁSODIK RÉSZ ��❤️�� Nagyszerű beszélgetés volt, és ő akarta ezt a képet! #SJPontheStrip #SJPxZapposCouture @sarahjessicaparker @sjpcollection @zapposcouture #whatsnow #instyle #lasvegas #shopping

Egy fotó, amelyet Sharon Clott Kanter (@sharonclott) küldött

Christina Shanahan, Senior szerkesztő, @ christinashanahan

A középen elindul az organikus #makeup a @ juicebeauty számára. A két végén a száloptikás pálcák készen állnak ���� #phytopigments #phytobeautiful

A fotót, amelyet Christina Shanahan (@christinashanahan) küldött

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 6