Yra iš tikrųjų 4 rūšių orgazmų, iš kurių turite patirties?

Kim Anami yra holistinis sekso ir santykių treneris.

Moters seksualumo žemėje yra keletas šventųjų grailių: makšties orgazmų, daugybinių orgazmų, ejakuliacijos … Pagal kai kuriuos, tai yra mitinė, nepakankama patirtis. Bet kaip holistinis sekso treneris, aš sakau, kad jie yra pagrindinė moters gerovei, ir kiekviena moteris gali juos turėti.

Daugelis moterų, su kuriomis kalbėjau, daro prielaidą, kad keli orgazmai susiję su pasikartojimu, t. Y. Keliais klitoriniais orgazmais iš eilės. Ir tai yra viena iš galimybių. Bet yra daugiau nei tai, nes yra keletas skirtingų orgazmų. Moteris gali sumaišyti ir sutapti su klitoriniu orgazmu, keliais G-Spot orgazmais ir gimdos kaklelio orgazmu arba trimis visomis sesijomis.

Visi šie orgazmai turi skirtingas emocines ir fizines savybes, kurios gali būti jūsų dienos seksualinės dietos dalis. Taigi, kaip jūs žinote, kokių tipų jūs patyrėte ir kaip išmokti poilsio? Peržiūrėkime keturias svarbiausias orgazmas:

1. KLITORALUS ORGASMAS

Klitorinis orgazmas yra labiausiai žinomas. Aš tai vadinu “užkandžiu”. Skatinimas klitorio padeda pasiekti moters susierzinimą. Klinikiniai orgazmai dažnai yra ir greičiausi. Šviesos, apvalios liesos naudojant pirštą, liežuvį ar sekso žaislą tiesiai ant klitorio atneš moteris už krašto. Klitorio orgazmas jaučiasi kaip malonumo padidėjimas makštyje, kilęs iš klitorio, ir kartu su nevalingais dubens susitraukimais.

Šie orgazmai yra lengvi ir įdomūs, tačiau jiems nereikia ten pabaiga. Klitoriaus kulminacija padeda atverti jums gilesnius gimdos kaklelio giliuosius ir gilesnius malonumus..

2. G-SPOT ORGASMAS

G-Spot orgazmas yra šiek tiek gilesnis ir daug ieškoma. G-Spot yra 1-2 colio vagono viduje, priekinėje sienoje. Kai įdėkite pirštus į vidų, jaučiatės, kad kreivė su briaunuotu paviršiumi – tada jūs radote vietą. Daugelis moterų teigia, kad niekada nesusidūrė su G-Spot orgazmu, o tai yra prasminga; jie linkę reikalauti atvirumo, pasitikėjimo ir noro leisti asmeniui fiziškai ir energingai.

G-Spot orgazmai vietoj nuspėjamo klitorinio orgazmo aukštėjimo ir nusileidimo jaučiasi labiau panašūs į bangas, kurios išlieka. Pralaidumo spuogai plinta visame kūne, pradedant nuo makšties viduje. Moterys dažnai turi gilių emocinių išlaisvinimo kartu su šiomis orgazmas-ašaros, juokas, liūdesys. Tai viskas normalu ir Gerai. Galite išvalyti emocijas, kurios buvo laikomos makšties audinyje, ir išlaisvinkite juos. Naudodamiesi dviem pirštais į priekį judant, 10-30 minučių paspaudę juos link G-Spot srities, šie orgazmai atsiras. Jie reikalauja tam tikros seksualinės ištvermės.

VIDEO: 11 žinomų moterų, turinčių moterų teisių

3. ŽMONIŲ TINKLAS

Moterų ejakuliacija arba “squirting” yra viena iš storesnių moterų orgazminių patyrimų. Kartais trajektorija yra tokia intensyvi, kaip ir pavadinimas, todėl jis skamba ir yra pakankamai skysčio, kad užpildytumėte puodelį (aš vieną kartą susipažinęs su moterimi, kuri galėjo išstumti sieną nuo pėdų). Kitais atvejais tai tik nedidelis pieno skysčio kiekis, kuris atsiranda. Jūs žinote, kad esate ejakuliacijos teritorijoje, kai manote, kad turite šlapintis. Norėdami ten patekti, užuot laikydami, palikite jį.

Dėl šios priežasties daugybė žmonių hipotezė, kad skystis išsiskyrė moteriškos ejakuliacijos metu yra šlapimas. Atsakymas yra tas, kad tai ne visai šlapimas … bet tai nėra visiškai šlapimas. Tyrėjai, tyrę moterų ejakuliatą, nustatė, kad iš tikrųjų yra dviejų tipų: vienas iš jų yra chemiškai panašus į šlapimą, o kitame – PSA arba prostatos specifinis antigenas, kurį gamina Skene liaukos, prostatos moterys.

Ejakuliacija gali jaustis kaip intensyvus, emocinis išlaisvinimas. Daugelis moterų sako, kad jaučia didelį ir laimingą. Tačiau, skirtingai nuo kitų moterų orgazmų, šį yra lengva pastebėti, nes yra fizinis žymeklis. Jūs tai žinosite, kai jį pamatysite.

SUSIJĘS: 9 sekso žaislai kiekvienai moteriai, po vibracija

4. KERVINĖ ORGASMAS

Kaklo orgazmas yra visų moterų orgazmų karalienė. Taoizmo seksologijoje gimdos kaklelis yra žinomas kaip refleksologijos taškas širdžiai. Tai taip pat prasideda energetinis kelias, vedantis iki pat karūnos čakros, kuri yra susijusi su blauzdos nervu, dažnai vadinama “dvasiniu nervu”. Moterys linkusios patirti gilų ramybės jausmą, ekstazį, ir džiaugsmas gimdos kaklelio orgazmuose. Jie yra pilni kūnas, tai yra jausmai, kurie dažnai būna lokalizuoti jūsų genitalijų, plitimo visame kūne.

Gimdos kaklelio, jungiančio makštį su mėsą, geriausiai galima rasti tokiose pozicijose kaip misionierius su moterų kojomis virš pečių. Pirmiausia šildykite kitas seksualines pozicijas, tada pradėkite lėtai stimuliuoti gimdos kaklelį, didindami intensyvumą. Dėmesys atsipalaidavimui į jausmus. Jūs žinosite, kad artėjaite į gimdos kaklelio orgazmo teritoriją, kai jaučiatės intensyvių emocijų – euforija, ašaros, liūdesys, palaima. Aš dažnai sakau, kad moters širdis turi būti atvira prieigai prie gimdos kaklelio orgazmų. Jie liečiasi su gilia, pažeidžiama vieta ir neretai būna situacijose, kai jaučiatės saugoma arba suskaidyta.

VIDEO: Sofia Vergara iškelia savo “Sexy Pajamas” iš vyro Joe Manganiello

Kaip sakiau, kiekviena moteris gali patirti visus keturis šių orgazmų. Bet aš nesakau, kad ten lengva pasiekti. Yra keletas dalykų, galinčių padėti moteriai atsikratyti gilesnių, makšties orgazmų. Jie reikalauja visiškai atsipalaiduoti, o tai yra sunku, ypač jei yra kitas asmuo, todėl gali prireikti emocinio darbo. Jei moteris turi neišspręstų seksualinių blokų traumų, neišspręstų santykių problemų, tai taip pat gali trukdyti jai seksualiai išreikšti. Be pokalbio terapijos, yra daug natūralių pagalbininkų, kad padėtų pašalinti blokus (pvz., “Anami Crystal Elixirs”).

Įrankiai taip pat padeda: sukūriau mados liniją, rankų pūstą stiklinį fildo pavadinimą “Šventoji Trejybė”, kad padėtų moterims pasiekti šių keturių skirtingų tipų orgazmas. Kiekvienas gabalas yra suformuotas tam, kad pasiektų tam tikrą makšties plotą, pavyzdžiui, G-Spot arba gimdos kaklelio.

Ir kaip ir bet kuris raumenis, makšties reikia išmokyti. Silpna vagina yra viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl moterys neturi gilaus ar daugybinio orgazmo. Aš esu toks makšties stiprinimo šalininkas, nes jis atsibunda iš makšties, sukuria artikuliaciją ir padidina moters orgazmo potencialą.

Mano seksualinės filosofijos dalis moterims yra tai, kodėl tu turi vieną, kai tu gali turėti daug? Kuo daugiau orgazmų turite, tuo labiau jausmas atsipalaidavęs ir jaunesnis. Pagalvokite apie savo orgazmus, kaip savo sveikatingumo rutinos dalį. Visos moterys yra daug orgazminės, o visos moterys gali patirti įvairių tipų orgazmą. Jiems tiesiog reikia tinkamų priemonių, žinių ir vairuoti.

Kitaip tariant, jei pastatysite, ji ateis.