Wow-vertingų vestuvių pyragas: gabalėlis saldžiųjų su desertų dizaineriu Sylvia Weinstock

Vestuvės Cakes
John Labbe

Amy Shey Jacobs

2014 m. Rugpjūčio 4 d., 9.30 val

Yra keletas vestuvių pyragaičių, kurių desertas į “wow” vietą! ir niekas nebūtų labiau tiesa legendinių Sylvia Weinstock vestuvių tortų. “Weinstock”, kaip desertų žvaigždžių kūrėjas, sukūrė konditerijos išrašus daugybei įžymybių ir “Oprah”, “Robert De Niro”, “Trump”, J.Lo ir Kim K. “Kennedys, Clintons ir dar daugiau. Jo pyragaičiai keliaudavo visame pasaulyje, dažnai trunka keletą savaičių papuošti, stovėjo 6 pėdų aukščio, o 30 dolerių pjūvyje ir aukščiau kai kurie skambėjo į milžinišką $ 70,000. Stiliuje sėdėjo su originaliu tortą “Maven”, norėdamas gauti šaukštelius dėl to, kas daro jos pyragai tokius ypatingus.

Kokie yra jūsų mėgstamiausių skonio profiliai ir kaip “Sylvia Weinstock” pyragas skiriasi nuo kitų? Mano asmeninis mėgstamiausias yra citrininis pyragas su aviečių įdaru … bet mano vyras yra šokoladas, šokoladas, šokoladas. Tai tikriausiai yra priežastis, kodėl aš skatinu jauniklius ir jauniklius pasirinkti savo tortų skonį ir užpildus, kad galėtume pakaitomis pakopas ir visi būtų laimingi. Norėčiau pasakyti, kad nors kai kurie tortų dizaineriai atlieka gražų meną, o kiti daro tortą, kuris skonis labai geras, galite tikėtis, kad mūsų pyragai bus puikus ir skanus.

Koks buvo labiausiai ekstravagantiškas tortas, kurį kada nors sukūrėte? Ekstravagantas atrodo? Kaina? Dydis? Ekstravagancija yra akiratyje, todėl aš tikriausiai sukūriau nemažai.

Koks buvo labiausiai neįprastas pyragas, kurį galite prisiminti? Tai buvo vienas iš labiausiai subtilaus ir mažiausiai vertinamo, bet mano nuomone yra pats elegantiškas. Pora, susituokusi Niujorko viešojoje bibliotekoje, savo monogramą apšvietė atvira knyga, žinoma, knyga buvo tortas. Tai vienas iš mano mėgstamiausių.

Kai kurios cukraus gėlės užtrunka kelias savaites. Kiek gėlių paprastai gaminate pyragui? Kiek tai užtruks? Mes niekada neskaitome gėlių ant pyrago … o pridėjome, pridėjome ir pridėjome, kol tai patinka akiai. Tai gali būti šimtai ar tūkstančiai. Kalbant apie perspektyvą, vienas menininkas gali sukurti 100 rožių tipine (40 valandų) savaite. Jie visi yra individualiai suformuoti rankomis.

Kaip jūs paėmę pyragą nuo eskizo iki aptarnavimo plokštės? Mes paprastai pradedame nuo dizaino per šešių mėnesių ženklą. Žingsnis po žingsnio procesas yra, nuo konsultacijų ir eskizų, mes kepti, užpildyti, ledo, papuošti. Kartais tai reikalauja ir architektūrinio dizaino. Tada ateina (kartais sudėtinga) pristatymo veikla – kai kurie labai aukšti pyragai keliauja keliose dėžėse ir surenkami svetainėje.

Kalbėdamas apie pristatymo verslą, įžymybės ir klientai skraidina tortus visame pasaulyje! Kaip užtikrinate, kad jūsų švelni kūriniai užtikrintų saugumą? Koks tolimiausias nuotolis keliaudavo Sylvia Weinstock tortą? Mes esame vadinami “žinomi, registruojami siuntėjai”. Mūsų pyragai keliauja į krovinį, be nuolatinių skrydžių, kurie dažnai yra užsakomieji arba privati. Tolimiausi atstumai? Tikriausiai Mumbajus ir Abu Dabis.

Spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte Sylvia spalvingas saldumynus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 21