Vėlyvą sekmadienį Venecijos popietė yra daugiau nei parduotuvė, skirta šaltiems šalikams

Jei manote, kad artimiausio sekmadienio popietė yra tik šaliko parduotuvė, pagalvokite dar kartą. Kas prasidėjo kaip įkūrėjas Matthew Schildkret’is, kad draugams ir šeimos nariams gaminti skarelius, jis tapo unikaliu rankiniu Venecijos prekių ženklu, kuris siūlo platų prekių asortimentą.

Venecija Beach Scarves - TOUT and EMBED
Mandagumas

SUSIJĘS: Kodėl Los Andželas jaučia akimirką?

Su gerai parduodamu “Lincoln Blvd.” parduotuvėje. (“Snuggly nestled” tarp kitų naujai atidarytų parduotuvių Christy Dawn ir Bassike), vėlyvą sekmadienio popietę siūlomos vienodos auskotos, nosinės, antklodės ir, taip, kaklaskarės, visi rankų darbo vietoje Schildkret. Parduotuvė taip pat tiekia savo restauruotų senovinių drabužių liniją (pagalvok tvirtus drobės striukes) ir itin minkštas, itin ploną medvilnę. Bet realus siurprizas – tai visame pasaulyje siūlomų prekių asortimentas, kurį galima įsigyti tik parduotuvėje: senovinės suknelės iš Amsterdamo, Edisono lempos lempos, sukurtos Kalifornijos moterimis, įkvėptos vaikų knygos, medžio šaukštai rankų darbo, odos gaminiai, žvakės, užrašai ir sveikinimo atvirukai.

Prekės ženklas yra labai įsišaknijęs bendruomenėje, o daugelis jo pasiūlymų yra išskirti iš savo talentingų draugų tinklo. Tai dovanos Nest Blankies vaikams Los Andželo globos įstaigoje, ir ji renka savo laužo audinį vietos gyvūnų gelbėjimo grupei “MaeDay” šunų lovos.

SUSIJĘSED: Stiliuje Redaktorius Fave Cuyana dabar turi parduotuvę Venecijoje

Vėlyvo sekmadienio popietės mantra “Minkštos ir palaimintos” temos per visą savo liniją – nuo medžiagų, pasirinktų į dvasiškai įkvėptą audinių sujungimą, todėl gali sukelti susidomėjimą kelionėmis, nuotykiais ir ieškant sielospo to, kai baigsite savo mažmeninės prekybos terapija sesh, tai yra.

1920 S. Lincoln Blvd .; 310-450-0290; latesundayafternoon.com.