Sekso ekspertas Šanas Boodramas: “Aš išdrįstų ieškoti labiau įdomus būdas apibūdinti savo drabužius, negu” Jis vibruoja “.

Aš išdrįstų rasti intriguojantį būdą apibūdinti savo aprangą negu: “Vibruojasi”.

Per pastaruosius trejus savo gyvenimo metus aš kalbėjau šiuos du žodžius netikėtojams, draugams ir net įtariamam slaptos tarnybos komandai Hillary Clinton’o renginyje. Mano vibratoriaus karoliai yra metalo, kulka tipo pakabukas, kuris buvo klaidingas už švirkštimo priemonę, vile, švilpukas, nešiojamasis urnas, geležinkelio smaigalys ir lūpų blizgesys. Jei nenoriu, kad jūs žinotumėte, kas tai yra, jūs negalėsite, tai yra vienas iš dalykų, apie kuriuos man labiausiai patinka: kaip ir moters seksualumą, tai yra mano pasirinkimas, kuris pasidalijamas paslaptimi.

Bet dažniausiai aš nusprendžiau pasidalinti su visais, kurie klausia (kokie žmonės dažnai tai daro) dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių aš nusprendžiau nešioti Vesperį pirmiausia – sąmoningumą, pripažinimą, bendruomenę … ir cuteness!

Pradėkime nuo sąmoningumo: mano mėgstamiausias mėgstamiausias komentaras gauti iš vyrų yra “ar ne taip mažai, kad būtų sekso žaislas?” Tada aš gudriai išplaukiu dviejų minučių paskaitą apie klitorį, moterų seksualinį malonumą ir daugybė mažų, vibracinių kulkų, ištrauktų į stalčius visame pasaulyje. Tikiuosi, kad šie mikro mokomieji dalykai pereiti į orgazmus tam tikram laimingam žmogui, kažkur…

VIDEO: Neil Patrick Harris Seksualus Kalėdos

 

Dabar, patvirtinimas. Visuomenėje, kurioje moterys yra labai seksualios, yra neįtikėtinai keista, kad daugumai žmonių vis dar sunku matyti moteris seksualiai norinčioms. Didžioji dalis suaugusiųjų pramonės nepaiso mūsų poreikių arba nekelia jų prioritetu. Kodėl? Daugiausia dėl to, kad manome, kad mes nesame suinteresuoti. Aš negaliu jums pasakyti, kiek kartų girdėjau iš žmonių, kurie mano, kad moterys apskritai masturbuoja. Kai mūsų malonumas yra pripažintas, dažniausiai būna tik nedidelė moterų procentinė dalis, kurioms pasireiškia orgazmas ir kurie gauna tikslų atstovavimą. Tai nėra daug, bet kai aš nešioju savo 24 karatų auksu vibruojančią karoliai pasaulyje, tai yra mano būdas pasakyti kitiems ir sau: “Mano malonumas egzistuoja! Tai tikra, tai yra būtina, ji yra pasiekiama, o labiausiai – ne gėda! “

Bendruomenė. Taip, aš tikiu, kad kai kuriems jų vibruojančios karoliai yra greitas sujudimas pirmadienio ryto eismo metu, o kitiems – seksualinės laisvės simbolis. Aš gavau tiek daug pasididžiavimo el. Laiškų, buvo sustota nesuskaičiuojama daugybe kartų ir netgi buvo išsiuntinėti įžymybių įkūnijamų ekrano kopijų, kuriose buvo įtartinai pažįstamas gabalas. Tie, kurie turi vieną, didžiuojasi susitikti su kitais, kurie taip pat dirba. Niekas manęs nepagrindžia ir neužpildo man džiaugsmo, kaip išgirsti baisų praeivio šnabždesį: “Aš žinau, kas tai yra”. Solo pasirodymas yra galingas, tačiau tai darant kaip bendruomenė yra kelias į progresą. 

SUSIJĘS: 8 Įžymybės, kurie naudoja sekso žaislus – ir jos savininkai

Galiausiai, jei manęs paprašysite, karoliai yra prakeiktos mielos ir bet kokiu proginiu vainikuos beveik bet kokio aprango. Kai pirmą kartą nusipirkau, aš tiesiog ieškojau pigų, galingą vibratorių, bet jo elegantiškas dizainas – tai, kas mane privertė “Crave” dėvėti. Po daugelio metų aš esu pirmasis ir vienintelis šios karoliai ambasadorius ir netgi sukūriau savo ribotą leidimą, nes tai ne tik puikus produktas, bet ir puikiai atstovauja mane ir tai, ką tikiuosi pasiekti seksualiniu pedagogu. 

Mano malonumas nėra tabu – tai blizgus, įžūlus ir elegantiškas. Aš pasisakau už malonumą daugybe būdų, bet kasdien žengiu į jį su kietu pokalbiu, kurį aš didžiuojuosi naudojuju miegamajame ir dėviu salėje ar metro. Vaizdas, Kalėdų vakariene, prekybos centre, tavo močiutės namuose … tu gausi tašką.

Shan Boodram yra seksologas ir “Facebook” šou “Make Up” ar “Break Up” kompiuteris.

EDITORIO PASTABA: šio straipsnio antraštė buvo redaguojama, nes ji iš pradžių buvo paskelbta.