PSA: “Ikea” dabar turi dovanų registrą

IKEA Registery LEAD
Courtesy IKEA

LEIGH GOTZMER

Vasario 16 d., 2017 m., 7.00 val

Ikea mėgėjai, džiaukis. Švedų prekės ženklas, kuris visada yra labai brangus, ką tik paskelbė, kad jie pateko į registro žaidimą, suteikiant žmonėms galimybę registruotis vestuvėms, namuose ar kūdikių dovanoms (ar tikrai bet kokiam gyvybės įvykiui) ir rinktis iš visų “Ikea” pasiūlymų. Ru arba parduotuvėje. Taigi dabar jūs galite užsiregistruoti už tuos dalykus iš tikrųjų reikia iš registro (pvz., baldų) ir įtraukia ką nors iš “Ingatorp” į “Byolma” (taip, tai yra abu faktiniai produktai). “Dovanų registras daugelį metų buvo mūsų klientų pageidavimų sąraše”, – sako Ashley Wahl, Ikea dovanų registro projekto vadovas..

Norėdami sukurti registrą, vartotojai gali atsisiųsti “Ikea” dovanų programą arba aplankyti info.ikea-usa.com/giftregistry. Jei esate labiau tikrinamas parduotuvėje, programa taip pat gali tai padaryti. Jis gali netgi papildyti kelias prekes vienu metu, naudodamas “snap-room” funkciją, kuri leidžia jums paimti picą iš vieno IKEA vinjetės.

VIDEO: Kaip sukonfigūruoti individualų “Ikea” miegamąjį

Svetainėje ir programoje taip pat siūlomi produktų pasiūlymai ir dovanų idėjos, pvz., Jų 20 geriausių kiekvieno registro tipo rekomendacijų (kūdikių, vestuvių, naujos būsto ir kt.). Čia mes pasirinkome kiekvienos kategorijos mėgstamiausius. Laimingas apsipirkimas.