Praleisti savo ryto kava – šis madingas naujas maitinimo planas yra viskas, ko reikia

Kiekvienais vasaros pabaigoje manau, kad reikia atlyginti už visus mano blogus elnius – omarai, žinoma, išaugo visą dieną, kodėl gi ne, ir kas gali išleisti minkštųjų kūgių su kietu šokoladu. Šie laikai reikalauja, kad būtų kietas, kad valdytų visą neapdairų elgesį. Aš žvalgydavau “Instagram” pašarus ir bumą; Mane sustabdė intriguojantis rėmėjas. “Provenance Meals” pažadėjo sveiką maistą be glitimo, be pieno, be rafinuotų cukraus, kurį sukūrė sveikatingumo ekspertai ir sveikatos palaikymo virėjai, kurie maitina jūsų kūną. Valgomieji produktai, pagaminti iš naujo su neapdorotais vietiniais ingredientais, naudojančiais tradicinius kepimo būdus, tiekiami šviežiomis jūsų durims. Tai skamba kaip paleisti iš naujo, kurio reikia. Aš nusprendžiau tris savaites įsipareigoti švariai valyti ir štai kas atsitiko.

VIDEO: Sužinokite apie antioksidantų privalumus!

Pirmą rytą išpakavau savo šaldytuvą, kad surastų du anakardžių pieno substratus ir pakartotinai panaudotų kartoninių pakuočių, kuriose būtų dvi dienos pietų ir vakarienių. Aš nesu baltos spalvos mergaite. Dvi didelės lukštai buvo viskas, ką galėjau pasiimti. Mano vyras davė jai išbandymą ir buvo puikiai nustebintas. Jis jį pamilo. Paprastas el. Laiškas mano konsultantui ir virpesiams buvo pakeistas įvairiausiais skaniais ir kitais pusryčiais. Porcijos buvo pakankamai didelės, kad pusryčiai ir mažas popietės užkandis.

Kai kurie mano mėgstamiausi:

Puffed Powder Caramel Granola su Brazilijos riešutų pienas: Noriu, kad ši Granola supakuota ir parduodama solo. Puikiai tinka riešutų pienas, bet ir patiekiamas kaip užkandis.

Aukso pieno plieno avižos pjaustymas: ši ciberžolių pynimo avižiniai dribsniai su šviežiais figais ir skutimu iš kokoso buvo skanūs ir neįtikėtinai užpildyti. Aš pamažu buvau alkanas. Aš planuoju tai padaryti savo vaikams, atėmus figus.  

Ir, žinoma, bet kurį iš paleo kekstų, uogų, morkų pyragų ir tt Ir mano mėgstamiausia visada: kietai virti kiaušiniai su saulėgrąžų trumai suplakantys, pirmiausia triufelių druska su saulėgrąžų sėklomis.

Supratau, kad pietūs ir vakarienės yra keičiamos, ir nuvažiavau už tai, kokia man buvo nuotaika. Abu turėjo šaltus ir šiltus variantus. Aš ne iš tikrųjų yra žuvų pakartotinio šildymo ventiliatorius, todėl valgydavau kambario temperatūroje, kuri taip pat patenkino.

Kai kurie mano mėgstamiausi:

Saldžiosios bulvės Gnocchi su skrudinta vištiena: pūkuotas kaltės gnocchi, taip, prašau.

Curried Coconut Sauce su skvošo makaronais: Saldūs, subtilūs kario skonio su mažu smūgiu.

Krevetžių melionų ir agurkų salotos su shishito aioli: tikrai reikia šio šiek tiek dūminio aioli recepto, jis taip pat suporuotas su saldžiais gabaliukais arbūzo.

Market Vegetable Frittata: Visiškai planuojate bandyti pakartoti.

Praleisti Your Morning Coffee—This Trendy New Meal Plan is All You Need to Boost Your Energy

Trumpai tariant, taip buvo daug riešutų, apkeptų viršuje arba kaip padažo arba faktinio riešutų pienas. Tačiau rimtai tai yra labai užpildytas, energiją įkvepiantis valgio planas. Aš nesakiau, kad tai svorio kritimo planas, nes aš tik sumažėjo keletą svarų, bet aš jaučiuosi puikiai. Kaip kažkas, kas teigia, kad valgė daug daržovių, ši programa taip pat padvigubino mano vartojimą ir veisles. Išdrįsiu pasakyti kalmarai! Aš laukiu provenencijos kūrybinės knygos, užuominos, užuominos ir pažadu rasti būdų, kaip dirbti tokio mąstymo į mano kasdienį valgį.