Pirmoji pasaulyje Taco Donut yra čia ir tai yra 60 $

“Tacos” yra žinomi kaip pigūs, ypač kai jie yra užsakyti iš maisto sunkvežimio ar vietos skylę sienoje. Tai gana įprasta mokėti tik keletą dolerių už vieną, priklausomai nuo ingredientų, todėl mes buvome šokiruoti ir įdomu – išgirsti apie “taco”, kuris kainuoja 60 dolerių. Taip, girdėjote mus teisingai. Ar jūs kada nors įsivaizdavote pasaulį, kur “taco” gali kainuoti tiek daug? Na, tai vyksta, ir mes turime visus dekatus.

SUSIJĘS: Veganų žuvies tacos yra skanūs, ir mes turime receptą, kad tai įrodytų

Taco Donut
Courtesy Puesto ir Carmelle Pina

SoCal taqueria, Puesto, išeina iš pirmojo pasaulyje tako spurgos, ir tai, atrodo, mažėja. Taigi, kas tiksliai patenka į šią naujovę, dėl kurios ji taip brangi? Pirma, filė mignon sulenkiama į lydytojo sūrio lėkštę ant keptuvės, kad susidarytų traškus, sūrio padažas į spurgos formą. Jis yra papildytas Maine omarų, avokado griežinėliais, skustuvais ir cilindro kremais, o visa tai tiekiama ant rankų darbo, akmenukų, mėlynių kukurūzų tortilijų. Iš esmės šis milžiniškas “spurgas” yra sudarytas iš šešių “taco” melded kartu su sūriu ir aukščiausios kokybės ingredientais, kurie susilygina su kaina.

VIDEO: Kaip padaryti lengvą keptuvines takas

Rugpjūčio 15 d. “The Over-the-Top” patiekalas bus debiutavo visose trijose restorano vietose Irvine, La Jolla ir San Diego. Paruoškite savo “Instagrams”, tai yra vienas patiekalas, kuris tikrai pritraukia mėgstamas. #diditforthegram.