Nate Berkus ir Hubbie Jeremiah Brent negali nustoti kovoti dėl šio vieno dalyko

Kaip “bonafide” interjero dizaineriai, Nate Berkus ir vyras Jeremiah Brent turi stiprią ir gerą atmosferą, kai kalbama apie erdvės apdailą, praleidžiant daugybę valandų, analizuojant kiekvieną detalę iš dažų spalvų, formuojant pasirinkimus, plytelių modelius. Ir nors kiekvienas paleisti savo nepriklausomą dizaino firmą, šie du, greičiausiai, praleidžia daugiau laiko nei vidutinė pora: jie gyvena kartu, dirba toje pačioje srityje ir bendrai stebi televiziją, specialią Nate ir Jeremiah By Design (TLC) . Taigi būtų galima daryti prielaidą, kad norint, kad pora būtų sėkmingai profesionaliai ir asmeniškai tokia, kokia yra, Berkų ir Brento namų ūkyje viskas turi būti bendri? Taip, didžioji dalis, bet ten yra vienas dalykas, kuris tiesiog nemato akių: drabužių ilgis. 

“Jeremijui ir aš visada kovojame apie tai”, – atskleidė Berkusas, žavėdamas jį “Shade Store” pavyzdine parduotuvės atidaryme N.Y.C. šią savaitę, kur jis buvo ten, kad žaisti priimančiosios, taip pat pristatyti savo naują liniją. “Jeremijui patinka didžiulė Belgijos taurelė, kuri yra neoficiali, bet ilgai”, – aiškina jis. “Man patinka pritaikyti, kaip tikrai pritaikytą išvaizdą, ir man patinka maišyti ritininį atspalvį su drabužių plokštėmis, nes man patinka šis sluoksniuotas jausmas “, – sako jis.. 

IDEO: Nate Berkus ir Jeremiah Brent atskleidžia savo svajonių klientą

“Priežastis, kodėl man patinka ritininis atspalvis ir drabužių plytelių kombinacija, yra tai, kad aš manau, kad yra nesąžiningas, kaip trijų Mergelė, kad galėčiau stebėti žmonių drabužius pirštais”, – atskleidžia jis. “Ir aš nekenčiu vaikščioti į kambarį ir nuolat juos sureguliuoti”. 

SUSIJĘS: Nate Berkus parodo, kaip sutvarkyti rožes

Taigi jis atrodo gerai ir yra mažai priežiūros? 

Atsiprašau Jeremijo, mes turėsime atiduoti šį Nate.