Mitybos specialistas Kimberlis Snyderis sako, kad tai kodėl jums reikia gerti karštą vandenį su citrina

Jei esate visiškai sveikas ir grožis, tada jūs tikriausiai pastebėjote, kad karštas vanduo su citrina yra dalykas. Įžymybės, mitybos specialistai, modeliai – visi jie geria. Bet kodėl? Kas yra puikus šių dviejų paprastų ingredientų derinys? Mes taip pat buvo įdomu, todėl mes paprašėme sveikatingumo guru Kimberly Snyderio, kokio sandorio.

VIDEO: 5 maisto produktai, skirti jūsų metabolizmui atnaujinti

Snyderis pasidalijo, kad geriamasis karštas vanduo su citrina iš tiesų yra vienas iš trijų geriausių patarimų, kuriuos ji suteikia savo garsių klientams. “Citronas palaiko jūsų kepenis, kuris yra jūsų pagrindinis riebalų deginimo organas ir pagrindinis jūsų detoksikuojantis organas”, – paaiškino ji. “Jei tikrai norite paversti savo odą, pradėkite karštą vandenį su citrina”, – teigia Snyderis.

Kalbant apie tai, kodėl norite naudoti karštą vandenį, o ne šaltuosius, “yra keletas tyrimų apie tai, kaip visada teka ledinis vanduo, jis iš tikrųjų slopina riebalų apykaitą ir gali užkirsti kelią virškinimo fermentams”, – sakė ji. “Tiek tradicinėje kinų medicinoje, tiek Ajurvedoje daug kalbama apie temperatūrą.”

SUSIJĘS: The One Food Kimberly Snyder sako, kad jums reikia po gimdymo dietos

Snyderis palygino geriamojo užšalimo vandenį, kad į ranką įliptų į šaldiklį, dėl ko sumažėtų apyvarta. Taigi, sako ji, geriant karštą vandenį citrinomis, ypač ryte, “padeda atsipalaiduoti viską, o tai skatina didesnę detoksikaciją”.

Galite taip pat paraginti šilto vandens poveikį kūnui, galvojant apie sūrį, kai jis yra šildomas. “Tai panašu į tai, kad šaldytuve yra sūrio, o tai yra grūdintas kamuoliukas, bet tuomet jį įdedei į indą ir šildo vandenį žemyn, jis pradeda tirpti, atsipalaiduoti ir atpalaiduoti. Tai yra kažkas, kas susiję su šilumos kokybe. virškinimui “, – sako Snyderis. 

Mes nedelsdami pridedame citrinų mūsų maisto produktų sąrašą!