Mes norime visko iš šios 16 metų senumo naujos dekoro kolekcijos

PB Teen New Collection
Mandagumas

Rachel Crocetti

Balandžio 27 d., 2017 m. @ 15:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Pagalvokite apie tai, ką darėte 16 metų amžiaus. Tikriausiai mokydamas vairuoti automobilį pirmą kartą, pasikalbėti su mumis su draugais, galbūt pasiklydęs į R kategorijos filmus. Isabella Rose Taylor yra kaip ir jūs, išskyrus 16 metų, ji jau baigė vidurinę mokyklą, ketina baigti koledžą, parodyta Niujorko mados savaitės metu, laimėjo daugybę apdovanojimų už meną ir dizainą, o ką tik išleido savo pirmąją kolekciją namuose dekoruoti.

Tayloras pradėjo tapyti jau 3 m., Projektuodamas 8 m. Amžiaus, o 9 m. Ji pirmą kartą paskelbė, kad “jei menas turėtų kojas, tai būtų mados”. Ji yra jauniausia dizainerė, kuri kada nors turi “Nordstrom” kolekciją, kurią “Fast Company” pavadino vienu iš “100 labiausiai kūrybingų žmonių versle”. Jei būtum sąžiningai, galėtume tęsti šią jaunosios merginos talentą, tačiau nė vienas iš mūsų neturėtų laiko.

Paauglys išleido savo naujausią dizaino verslą šiandien “PBteen”, namų dekoro elementų kolekcijai tam tikros svajonių meno studijos / miegamojo hibridui. Taylorio atsidavimas menui įkvėpė kolekciją ir ji tikisi dalintis kūriniais su jaunais menininkais, tokiais kaip pati.

“Mano svajonė buvo sukurti kolekciją, kuri ne tik atspindėjo save, bet ir suteikė mano bendraamžiais įkvėpiančius ir stilingus kūrinius”, – sakė Taylor. “Ši kolekcija puikiai derina mano meną ir madą, taip pat gražius dekoracijas, kurios, tikiuosi, paskatins kitus savo kūrybiškumą”.

VIDEO: 5 būdai, kaip padaryti atostogų namus labiau populiarus

 

Svajingos rozetės ir tekstūros jos darbuose yra ne tik madingos ir madingos (ar tu gali pasakyti milžinišką rožinį ?!), bet ir jiems akivaizdžiai drąsiai. Visi kūriniai remiasi savo paties meno kūriniais, “Face Canvas Art”, kuris tiesiai iš savo asmeninio meno skliauto, kuriame ji iš pradžių atkreipė gabalą kaip mergaitę.

Žemiau pateikti daiktai yra tik keletas iš mūsų mėgstamiausių formų naujos kolekcijos. Likę Isabella Rose Taylor, skirta PBTV kapsulių kolekcijai, yra dabar prieinama pbteen.com.