Margherita Missoni bendradarbiavimas su keramikos drabužių vaikais yra pats švelniausias dalykas, kurį mes kada nors matėme

Keramika Barn x Margherita Missoni - LEAD
Mandagūs Margherita Missoni

Claire Stern

Sausio 19 d., 2017 m., 11.00 val

Margherita Maccapani Missoni Amos, legendinio “Missoni” mados namai, įpėdinė nepažįsta spalvų ir modelio (konkrečiai zigzagų). Pradėdamas vaikiškos marškinėlių liniją, Margherita Kids, prieš dvejus metus Italijos “motina” išsiunčiama kartu su “Pottery Barn Kids” namų kolekcija. “Aš manau, kad tai natūralus progresavimas, nuo sau ir mano vaikų apsirengimo apsirengti namu”, – sako ji.

“Margherita Missoni” “Pottery Barn Kids” turi 50 gyvų daiktų, skirtų medelyne, miegamajame ir žaidimų salone, kurie turi būti sumaišyti ir suderinti. Žinoma, išskirtinis motyvas visoje kolekcijoje yra “Daisy-Amos” viengimio gėlė – balta ir geltona balta ir balta su balta ir lytimi neutrali spalvų paletė kartu su kitais asmeniniais liežuviais, pvz., “Piccola mia” suvilioti pagalvė (vertimas: mano kūdikis ) kaip paveldėjimo herojus.

VIDEO: 5 istorines būstas galite išsinuomoti

 

Perskaitykite Q & A su “Amos” ir slinkite žemyn, kad galėtumėte įsigyti mūsų mėgstamų kūrinių iš bendradarbiavimo.

Margherita Missoni for Pottery Barn KidsMandagumas Keramika Barn Kids

Koks buvo jūsų tikslas kurti šią kolekciją?
Aš norėjau kurti kūrinius, kurie skatina saviraišką ir įkvepia vaikus pažinti savo individualumą. Kapsulė yra žaisminga – tai kažkas, kad tėvai ir vaikai mylės ir puoselės.

Kaip “Missoni” prekės ženklas įkvėpė kolekciją?
Nuo ankstyvojo amžiaus augdamas kaip Missoni, aš sukūriau akių spalvą ir tekstūrą, maišydamas ir derindamas. Tai tikrai turėjo įtakos mano asmeniniam stiliui. Plačiąja prasme manau, kad dėl šios priežasties aš myliu žaisti su modeliais, naudojant daugybę spalvų ir įtraukiant įvairius motyvus mano dizainuose.

VIDEO: The Cutest Celebrity Kids “Instagram”

Ar jūs gavote kūrybinį indėlį iš bet kurio jūsų šeimos nario?
Ši kolekcija buvo labai individuali kelionė. Manau, kad mano patirtis kaip motina labai paveikė projektavimo procesą, todėl galbūt man reikia kredituoti savo sūnus! Esu tvirtai įsitikinęs, kad svarbu, kad vaikai būtų apsupti baldais, kurie būtų įmanomi ir funkcionalūs, o tai reikštų tinkamą dydį.