Kitas gėrimų tendencija yra … grybai?

Anksčiau šiais metais Gwyneth Paltrow pagamintos bangos internete su jos recepto išleidimu “Morning Smoothie.”Daugeliu atvejų mišrus gėrimas nesukelia daug maišymo, bet įprasti pusryčiai susitrenkia, nesame ingredientų, tokių kaip liūto grybai”Smegenų dulkės“Ir Vanilės grybų baltymas milteliai. 

Grybai Drink 2 - Embed 2016
Mandagumas

Taip, Goop geria “shrooms ir myli jį. Ir nenuostabu, kad ji nėra vienintelė suspensija pikantiškų grybų. Los Andžele įsikūrusi gėrimų kompanija Lifehouse Tonics + Elixirs siūlo klientams “Shroom Shake”, kuriame yra aštuoni skirtingi grybų veisliai, įskaitant chaga, cordyceps, maitake ir kalakutienos uodegą. Gruodžio, Stiliuje bendrinta su skaitytojais a kokteilis receptas kad reikia naudoti saldainių dangtelį su grybų įdaru vermutais. “Grybai yra šeštojo skonio, žinomo kaip umami, dalis”, – aiškina gėrimo kūrėjas Matthew Biancaniello, kurio knyga Valgyk savo gėrimą: Kulinariniai kokteiliai dabar galima įsigyti (15 USD; Amazon.com) “Burbonui jie prideda puikią skonio ir kepimo kokybę”, – sako jis apie savo Umami Manheteno kokteilį (receptas žemiau). 

Bet be skonio ir to, kad Goop tai daro – ar yra kokių nors realių priežasčių pradėti naudoti grybus į mūsų mitybą? Celeb dietologas Keri Glassman sako taip. “Tai vienintelis vaisių ar daržovių, kurių sudėtyje yra vitamino D,” – aiškina ji. “Aš esu didžiulis grybų gerbėjas ir turiu jų žali mišinys, kurį turiu visus savo klientus. “

SUSIJĘS: 5 “Foodstagrammers”, kurių reikia laikytis dabar

Glassman, kuris pageidauja naudoti mygtuką, crimini, sako: “Tyrimai rodo, kad grybai taip pat yra veiksmingas mėsos pakaitalas, jei jūs norite mažinti kasdienį kalorijų ir riebalų suvartojimą, tačiau vis tiek norite jausti pilną ir patenkintą po valgio”. Žemės gyventojai taip pat yra turtingi “Antioksidantai, tokie kaip selenas ir ergotijinas”, kuris gali padėti apsaugoti kūno ląsteles nuo žalos, galinčios sukelti širdies ligas, kai kurias vėžio formas ir kitas senėjimo ligas, “aiškina Glassman.

Tendencija, patvirtinta. Dabar eikite pasidaryk grybų kokteiliu – tau tinka, matyt.

Grybai Drink - Embed 2016
Mia Wasilevič

 

Umami Manhetene 

Ingridientai

2 oz shiitake or morel infused Elijah Craig 12 metų burbonas ($ 30; holidaywinecellar.com)
1/2 oz CapRock Bitter ($ 45; klwines.com)
1/2 oz Cynar ($ 27; liquorama.net)

SUSIJĘS: Dabar galite valgyti “Kanye West-Themed Ice Cream”

Nurodymai

1. Norėdami užpilti grybų burboną: užpilkite 2 oz šviežių šitakake ar dygminų grybų į hermetišką indą vienai savaitei su vienu buferiniu bufordu. Įdėkite jį į buteliuką ir šaldykite. Tai truks iki šešių mėnesių.

2. Surinkite kokteilį: padėkite viską į maišant stiklinę ir sumaišykite iki šalto. Padarykite perversmą be ledo.