Kažkas tiesiog nusipirko Leonardo DiCaprio N.Y.C. Butas už barjerą

Leonardo da Vinci DiCaprio Greenwich Condo - Lead 2016
Courtesy StreetEasy; Getty

Jane Asher

07.07.2016 @ 6.00 val

Naujausiame “Leonardo DiCaprio” naujienose neseniai “Greenwich Village” pardavė savo “Greenwich Village” butą 8 milijonų dolerių – 2 milijonų JAV dolerių mažiau nei tai, ką jis nupirko 2014 m. Pagal “The Real Deal”.

Butas yra įsikūręs 11-osios gatvės kaime, tiesiai tarp Vašingtono aikštės parko ir Sąjungos aikštės, idealioje vietoje, kur galima aplenkti Manheteno miesto centrą. “Street Easy” praneša, kad “DiCaprio” iš pradžių įsigijo “condo” 2014 m. Gegužės mėnesį už 10 milijonų JAV dolerių ir išvardijo anksčiau šiais metais už 14,5 milijonus JAV dolerių.

VIDEO: “Leonardo DiCaprio” “Studio City Home”

 

3663 kvadratinės pėdos, trys miegamojo namai buvo pastatyti pagal labai konkrečius DiCaprio nurodymus, kuriais siekiama skatinti savo savijautą ir sveikatą: “apšviestos apšvietimo sistema, in-kanalo aromaterapija, langų dėžės herbariumas ir uždara sulčių priėmimo stotis, garso dušą su specialiai sukurta šviesos terapijos sistema ir rankiniu dušu, kuriame yra vitamino C infuzija. ” Jūs negalite padaryti šio stuff up.

SUSIJUSIOS: 42 kartus mes mėgstame su Leonardo DiCaprio

Visiems niujorkiečiams ten liūdna apie “Leo” mažesnio miesto perspektyvą (ar mes kada nors jį pamatysime “CitiBike” dar kartą ?!), niekada nebijokite, aktorius vis dar turi daug apartamentų aplink Manheteną, įskaitant keturias “Battery Park” Miestas. Slinkite žemyn, kad galėtumėte pamatyti visą spalvotą būstą.