Kaip užsisakyti sveiką išvaizdą beveik bet kokioje virtuvėje

Sveikas gyvenimas neturi būti toks sunkus. Tai tikrai tik keitimasis iš mūsų blogų įpročių geresnių. Palikite už naktinio stiklo (akinius …) savaitinio vyno? Žinoma. Galime laukti iki šeštadienio. Paimkime laiptais kiekvieną galimybę, kurią gauname? Ne bėda. Pamirškite apie pristatymą ir išėmimą? Dabar palaukite tik vieną sekundę…

Tai nereiškia, kad mes nemiegame gero, sveiko namie pagamto valgio – mes tikrai tai darome, bet pristatymo maistas (ypač N.Y.C.) yra tiesiog gyvenimo būdas. Visų patiekalų patogumas, atvykstantis karštas ir pasirengęs valgyti mūsų durų per valandą bet kuriuo dienos ar nakties metu, yra prabanga, kurią mes nesame pasiruošę atsisakyti. Bet jei užsisakymas reiškia supakuotą racionalų komfortą, tai neturėtų būti toks. Dabar yra užsakymas sveikas, nauja programa, kuri padeda mums pasiekti geresnių pasirinkimų. 

SUSIJĘS: 14 iš Kourtney Kardashian mėgstamų skalbyklių Essentials sveikai maitinimui

Programa suteikia prieigą prie daugiau nei 10 000 restoranų ir naudoja eismo šviesos įvertinimo sistemą – žalia nurodo sveikiausią, geltona reiškia vidutiniškai sveiką, o raudona – nesveika, kad būtų lengviau užsakyti lengvesnes galimybes (ar ne!). Tai veikia, paprasčiausiai paryškinant įvairius indus kartu su spalviniu raktu. Taigi, edamame gali būti žalias, bet jūsų mėgstamiausia dim sumo programa gali nukristi geltonai arba raudonai, priklausomai nuo turinio.

Sveikas Takeout App Embed
Mandagumas

Ir ten yra ir mokslas, kad tai būtų atsargūs! Remiantis Perlmano medicinos mokyklos Pensilvanijos universitete atliktais tyrimais, šviesos srauto šviesos kalorijų etiketės padeda valgyti mažiau kalorijų, palyginti su meniu, kuriame nėra kalorijų..

Nesvarbu, ar jūs bandote valgyti kuo švaresnę ir patogesnę, ar esate nuotaika valgydami visus jaučiamus jausmus, “Order Healthy” padės jums pristatyti savo svajonių patiekalą. Valgyti!