Šis spalvingas iškylantis popiežas artėja prie jūsų “Instagram” kanalo potvynio

Jei tokie objektai kaip uber Instagrammable Ice Cream muziejus linkę dominuoti jūsų kibirų sąraše, pasiruoškite pridėti dar vieną jausmą. Rugpjūčio 1 d. “Color Factory” atidaroma San Franciske, ir tai yra “Insta-lover’s svajonė”!

Spalva Factory - San Francisco - Embed -2
Mandagūs “Color Factory”

“SF” “Union Square” kaimynystėje esanti 12 000 kvadratinių pėdų pop-up spalvų ekspozicija yra dviejų aukštų paroda, skirta spalvoms ir medžiagoms, kuriuose dalyvaus 15 bendradarbių iš garsių kūrėjų. Tai “Oh Happy Day” Jordan Ferney idėja, kartu su menininku Lehu Rosenbergu ir dizaineriu Erinu Jangu.. 

SUSIJĘS: susipažink su moterimi už ledų muziejaus

Labai fotogeniškos erdvės akcentai yra milžiniškos kamuoliuko kamera, užpildyta 207 000 geltonu kamuoliuku, 7 metrų lazanų susan (su spalvingais tradicijomis iš vietinių konditerijų, tokių kaip Chantal Guillon, amatininkas ir vilkai bei doughbies), vaivorykštės snieglenčių spintelės kambario konfeti ir daug daugiau. Ir jei nuotraukos yra jūsų pagrindinis prioritetas, tada jums sekasi. Ne tik visa erdvė yra visiškai Insta verte, bet visoje parodoje yra ir kambario dydžio “Selfie” dailininko Tom’io Stayto ir šešių kambarių dydžio nuotraukų stendų. 

Spalva Factory - San Francisco - Embed -1
Mandagūs “Color Factory”

Spalva Factory - San Francisco - Embed -3
Mandagūs “Color Factory”

Spalva Factory - San Francisco - Embed -4
Mandagūs “Color Factory”

Spalva Factory - San Francisco - Embed -5
Mandagūs “Color Factory”

Ir išlaikydami įdomus net ir po to, kai palikote erdvę, “Color Factory” taip pat sukūrė 17 specialiai užsakytų spalvinių vaizdų žemėlapį visoje San Franciske. Po apsilankymo galite naudoti žemėlapį, kad apsistotų aplink miestą ir surastumėte jiems paslėptus spalvingus pledų kiaušinius, pavyzdžiui, “Boba Guys” rožinį gėrimą ir slaptą alėją, be kitų dalykų.

Žiūrėti “Nail Art Know-How”: “Confetti-Ready”

Spalva Factory - San Francisco - Embed -6
Mandagūs “Color Factory”

Spalva Factory - San Francisco - Embed -7
Mandagūs “Color Factory”

“Color Factory” yra įsikūrusi 575 Sutter gatvėje San Franciske, CA 94102. Jis bus atidarytas nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 31 su galimybe pratęsti. Bilietai galimi dabar (32 dol., Colorfactory.co).