Šis plaukuotojo krūtinės maudymosi kostiumėlio krepšys yra internetas

Socialinė žiniasklaida praėjo į lauką pirmadienį, kai savaitė prasidėjo nuotraukomis plaukuotų krūtinės maudymosi kostiumėlio, pasirodo ant “tinklo” … ir žmonės atrado, kad tai buvo 100 proc reali.

“Sexy Chest One Piece” maudymosi kostiumėlį galima įsigyti “Beloved” (“belovedshirts.com”, 44,95 dolerių) ir juoda plaukuotas vyras, apimantis visą priekinę kostiumo dalį, ir užpakalinę užpakalinę dalį. Maudymosi kostiumėlį sudaro trys atspalviai, atitinkantys odos tonusą – natūralų, įdegį, tamsų ir šešių dydžių.

Kaip suplanuota maudymosi kostiumėlė ir kodėl kas nors ją įkels į paplūdimį (ar kitur), neaišku … bet taip ir vyksta. Pavyzdžiui, pasiimk šią mamą, kuri iš jo išplaukė iš vonios ir sukėlė sūnų šoktelėti.

Pasiimk “WTF” ��FREE JAV laivybą “LINK in bio

Paskelbta “Mieli marškiniai” (@ belovedshirts)

 

Tiems, kurie nori tokios pačios reakcijos, yra ir gerų naujienų. Mieli marškiniai suteikia gerbėjams galimybę pasiimti “Instagram” plaukuotą krūtinės maudymosi kostiumėlį.

���� WIN THIS SUIT���� Mūsų seksualus krūtinės maudymosi kostiumėlį pastaruoju metu buvo visur, o mes manome, kad esate nusipelnę savo. Tiesiog atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir galite laimėti vieną pagal pasirinktą dydį ir šešėlį. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra: 1 tepėtojau mus 2 teigiąRepost šią nuotrauką su hashtag #BelovedShares 3 teptukasComment DONE žemiau, kad galėtume ieškoti jūsų įrašo

Paskelbta “Mieli marškiniai” (@ belovedshirts)

 

Plaukuoti krėslai paplūdimyje visiems.