Šis NYC kavinė tiesiog atidarė “The Cutest Marketplace”

Ar yra kažkas geriau nei vieta, kur galite valgyti ir parduotuvė? Chic “NYC” kavinė “Maman” taip pat nemanė, todėl jie nusprendė atidaryti spalvingą bendro prekybos tinklą Marché Maman, patogiai įsikūrusį greta populiarios SOHO vietovės.

Markė Maman - 1
Camila Gutierrez

Paimkime žvilgsnį, nusprendėme, kad Marché yra galbūt vienas iš labiausiai žavingų vietų, kurias kada nors matėme. Jaukus medinės grindys ir baltos plytos sienos yra ryškios, jaukios ir jausmingos, nes jūs esate kažkieno (labai gerai įrengtos) namuose. Pasak svetainės, “visi geriausi dalykai yra po vienu stogu”, ir mes čia norime pasakyti, kad tai tiesa. Įnoringas boutique yra kuratorius Maman, Benjamin Sormonte ir Elisa Marshall, steigėjų partnerių, ir siekia užpildyti atotrūkį tarp reguliarių “storefronts” ir “pop-up” parduotuvių, apie kurias jau matėme daug daugiau.

Markė Maman - 2
Camila Gutierrez

SUSIJĘS: jūsų mėgstamiausias patalynės prekybininkas tiesiog paleido Baby Line

Parduotuvė parduoda namų aksesuarus, vaikiškus drabužius, grožio ir gyvenimo būdo produktus, šviežias gėles ir net MilkMade ledus, taip pat Maman gaminius ir stalo reikmenis. Taip pat yra demonstracinė virtuvė “Garde Manger”, kurioje patiekiami pusryčiai, pietūs ir pietūs, kuriuose vadovauja įvairūs svečių virėjai, kurie yra rotacijos programos dalis. Su kiekvienu kruopščiai apgalvotu komponentu ir bendrą patogią atmosferą galime laukti nesuskaičiuojamų praktinių užsiėmimų, degustacijų, produktų pristatymo ir kitų įdomių renginių, kurie bus laikomi erdvėje.. 

tk
Courtesy West Elm

Ir jei visa tai nėra pakankamai pasakiškas, yra lauko vidinis kiemelis Jardin De Maman-atgal (aukščiau) Įrengtas tik “West Elm”, tai yra tokia vieta, kur mes galime matyti sau vyną, žibintuvus, daugelį vasaros naktų. “Marché” taip pat yra prijungtas prie “Maman” kavinės galo, kuris dabar siūlo stalo paslaugą pirmą kartą ir taps tokiu pačiu meniu kaip “Jardin De Maman” ir “Garde Manger”. Kai kurie patiekalai, kuriuos galite pasižiūrėti, yra pasukos pekano vafliai, dešrelės ir palikuonių pomidorų pusryčių pyragaičiai, ir rozmarinų kumpis panini su kriaušėmis ir baltu čedaru. Negalime palaukti, kol sustosime įkandimui.

VIDEO: 10 minučių gėlių vasaros centras

Marché Maman įsikūręs Soho, 237 Centro gatvėje, Niujorke.