Ši svetainė iš esmės suplanuos jūsų “Ultimate Bucket” sąrašo atostogas už jus

Ieškant ir sėkmingai planuojant kelionę po piktnaudžiaujamą nuotykį, reikia daug laiko, pernelyg didelės ir dažnai neįmanomos. Šiuo metu maždaug 85 procentai pasaulio kelionių operatorių nesugeba priimti elektroninės prekybos sandorių, todėl keliautojai gali juos rasti ir įsigyti internetu. Tačiau “vieno langelio” socialinės žiniasklaidos svetainės, susijusios su kelionėmis ir kelionėmis, pašalina sudėtingą paieškos ir planavimo procesą, skirtą vienkartiniam atostogoms.

Tarp jų yra “Travoom”, nauja kuratorių kibirkščių sąrašo eskapatų rinka. “Travel hot spot” įkūrė verslininkas Dougas Knittas, geriausiai žinomas kaip “RazorGator” internetinių rinkų, skirtų sunkiai rasti bilietus į išparduotus renginius, kūrimas. Iš pradžių sukūrėme, kad padėtume keliautojams rasti nepakankamas, neįmanomas turas, pavyzdžiui, safarias, keliones į Everestą, ar “Masters Golf” patirtį, “Knittle” dabar perima savo įgūdžius iš sporto arenos.

SUSIJUSIOS: 20 labiausiai prigludusių kelionių vietų pasaulyje

Ar planuojate Valentino dieną? Neįprasta ir romantiška vieta tualetui Tailande nuotrauka: @ chinmoylad #Tailandas #romantic #valentines ____________________ Restoranas: Treepod prie Soneva Kiri Vieta: Koh Kood

Nuotrauka, paskelbta travoom (@travoom)

Suteikdama žmonėms galimybę atrasti, dalintis ir užsisakyti visą kibirų sąrašo patirtį be jokių paieškos reikalavimų, “Travoom” pristato keliautojui patikrintus komponentus, reikalingus kelionei į bilietus, apgyvendinimą, skrydžius ir kt..

“Travoom” beieškantis kelionės būdas reiškia, kad kibiruoklių sąrašą galima rasti, dalintis ir užsisakyti per kelias minutes be begalinio paieškos, kurio priežastis yra nepakankamumas ir neefektyvumas, kuris ateina su visų kelionių planavimu. Po jų įdomių išnaudojimo, keliautojai gali paskelbti atsiliepimus ir vertinti savo patirtį, skelbdami nuotraukas ir vaizdo įrašus savo bendraamžių kelionės entuziastams.

SUSIJĘS: Aš keliaujau į Monaką, kaip “Instagram Celebrity-And You Can, Too”!

Svajonė Naršyti Atrasti. Apsilankykite travoom.com, raskite nuostabius keliones ir sukurkite savo pirmąjį “Smart Travel” segmento sąrašą ✈ (LINK IN BIO) #bucketlist #trip #adventure #instamood #instatravel #travelgram #turizmas #turistas #tour #instago #passportready #wanderlust #ilovetravel #instatraveling #instavacation #instapassport #postcardsfromtheworld #travelphoto #holiday #luxurytravel #familyday #worldingram #hiking #fun #family #travel #familyday #travelbug #machupicchu #peru

Nuotrauka, paskelbta travoom (@travoom)

“Mes visi turime kelis dalykus, susijusius su kelionių sąrašu, o” Travoom.com “yra čia, norėdamas padėti keliaujantiems pageidaujantiems asmenims atrasti ir suplanuoti šias keliones visą gyvenimą”, – sakė “Knittle”. “Mes sukūrėme socialinės bendravimo galimybes, kad galėtumėte lengvai tvarkyti savo kelionių kibirėlių sąrašą, taip pat pamatyti, ką jūsų draugai” pagimdė “ir rasti naujų nuotykių, kurių jūs net nežinote.”

“Travoom.com” katalogo “Travel Barn” sąrašas apima tokias savybes kaip individualus “Kaušo sąrašas”, kurį gali patikti ir dalijamasi “Travoom.com”, arba per socialinės žiniasklaidos kanalus su draugais ir šeima. Svetainės “Klauskite pardavėjo” funkcija taip pat leidžia keliautojams pritaikyti savo keliones per momentinių pranešimų sistemą, kuri juos tiesiogiai sujungia su kelionių operatoriumi.