“Everything Donut” visam laikui pakeitė, kaip mes galvojame apie pusryčius

Keletas dalykų skonio kvapniausiai Niujorkas, kaip viskas bagel. Minkštas, kramtomas, sėklų, česnakų, svogūnų ir druskos padažas, geriausiai tarsi rusvintas ir lydi gausus schmear grietinėlės sūrio. Dauguma miesto gyventojų mano, kad ryte – ypač savaitgaliais – yra “vakarienė”. Tačiau rauginto delikateso dienos gali būti sunumeruoti dėl naujo hibrido, kuris pakeičia pusryčių žaidimą: viskas spurgu.

Nauja kūrinysmielių spurgos su grietinės sūrio glazūra, sezamų sėklomis, aguonomis, pepitais ir jūros druska– tai idėja Troy Neal, “N. Donald” projektas “N.Y.C. West Village” bendrai savininkas, kuris specializuojasi rankomis gamintuose keptuvuose su egzotiškais aromatais, tokiais kaip “Burokėliai ir Ricotta”, “Bacon Maple Bar” ir alyvuogių aliejus bei juodieji pipirai. “Tikros diskusijos buvo tai, ar naudoti česnaką ir svogūną”, – sakė jis vieną neseną rytą. “Mes nusprendėme prieš tai atlikę aklų skonio testą.”

SUSIJĘS: Šis šokolado bananų pudingas keičia desertų žaidimą

Aš pripažinsiu, kad iš pradžių man buvo įtartinas, kai pirmą kartą pažindavau iškilusį žiedo formos gydymą. Tačiau mano skepticizmas buvo tikrinamas prie durų su pirmuoju įkandimu: kreminės ir saldžios su puikiu krešulių kiekiu ir sūrus poskonis, kuris prašo tęsti noshing, kol viskas nebebus baigtas. Nors aš neturiu norų atsisakyti savo mylimo visko bagel greičiau, aš tikrai planuosiu grįžti per kelias sekundes (gerai, gerai, o gal ir trečdaliai). Už $ 3,75 a pop, tai pavogti.

Mortono g. 10, 212-691-5000; thedoughnutproject.com.