Emily Current ir Meritto Elliott mėgstamos namų dekoro detalės dabar gali būti jūsų

Stripes and brass and indigo, oh my! Pirmininkas, internetinė stiliaus senovinių ir buvusių baldų rinka yra glaudžiai bendradarbiaujanti Emilija Dabartinė ir Merittas Elliotas apie Emily & Meritt, dizaineriai ir gamintojai, kurie įkūrė, tada perėjo iš džinsinio prekės “Current / Elliott” a svaiginantis pirmasis pardavimas. Dabar kolekcijoje yra daugiau kaip 100 namų daiktų, kuriuos poros pasirinko išreikšti savo skonį ir estetiką. Jų kirtikliai prasideda nuo 22 USD ir yra supakuoti su gyvūnais meno objektas, grafiniai kilimai ir tipografinis menas.

Emily & Meritt - Embed 1
Mandagumas

Duo pasirinko akcentus, kurie sukelia amerikietišką žavesį ir jaunatvišką smalsumą, ir kiekvienas daiktas turi savo pasakojimą. Be to, ir jų nauja etiketė The Great, Current ir Elliott taip pat stilius įžymybes kaip Emma Roberts ir Jessica Alba raudonųjų kilimų renginiams ir sukurti gražiai keistą Emily & Meritt kolekciją PB Teen, kur rasite polka dot shams ir katės įkvėpta poilsio apranga.

Emily & Meritt - Embed 2
Mandagumas

SUSIJĘS: Kodėl mes esame apsėsti su dabartine / Elliott nauja L.A. parduotuvė

Dvi gravitacijos link klasikinių daiktų, kurių jiems yra netikėtas elementas. Jūs pamatysite tai nuostabioje obuolių gausioje vyšnių plokštėje su miniatiūrine aitvaru ir žalvario viršaus skrybėlių butelio atidarymo. Jie taip pat mėgsta gerą gyvūnų figūrėlę, pažymėdami, kad mielos būtybės visada sukelia šypseną. Mes nežinome apie jus, bet mes turime ekranus (ir pinigines) pasiruošę.

Emily & Meritt - Embed 3
Mandagumas