“Easter Bunny” nieko nekeičia šioje žavinga “Instagram Star”

Jūs matėte visus “Instagram” žinomus šunis ir kates. Galbūt jūs netgi perskaitėte šią garsią kiaulę. Bet ar jūs spustelėjote “stebėkite” labiausiai žavingą zuiku socialinės žiniasklaidos srityje dabar?

Cleo the Bunny yra mielas ilgaplaukis triušis, gyvenantis N.Y.C. su savo mama, Diana Yen, kuri yra Niujorko brangenybių maisto stilistika. Kleo dažnai galima rasti hopping apie studiją ar jos butą, skonio testavimo receptus iš Jen’s cookbook, Paprastas šventė ($ 18; amazon.com). Kūrybos studijoje paskirta labai svarbi “Specialistų gaminimo” pozicija, Kelio yra tik dar viena darbštus Niujorko mergina.

VIDEO: geros kainos už namus

 

Tačiau vienas dalykas, kuris išskiria jį iš kitų mūsų, yra jos daugiau nei 27k “Instagram” pasekėjų, kurie mėgsta neatsilikti nuo savo kelionių ir nuotykių. Velykoms, esantiems už kampo, Cleo turėjo tik keletą minučių kalbėtis su mumis.

Linkiu tau saldus fuzzy sapnus ☁️ėtaee️

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

Stiliuje: Cleo! Mes esame taip malonu su jumis kalbėtis. Pasakykite mums savo istoriją, kaip su mumis susitiko?

Cleo: Mano mama ieško butelio gyvūno ir girdėjau, kad zuikiai yra geriausi! Mes esame draugiški kaip šuniukai ir rami kaip kitty. Bet geriausia, mes galime būti pamušalonu apmokyti ir laisvai judėti namuose.

Ji atėjo pasiimti mane iš ūkio ir nušlavė mane, kad galėčiau gyventi “Big Apple”. Aš nuvyko iš šalies bumpkin į miesto gal!

Šią savaitę sugadina šūvių likutį! Ačiū @dominomag & @taittingerusa tend��

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Jūs atrodo ne kaip daugelis zuikių. Kas išskiria tave? Ar esi ypatinga veislė??

Cleo: Taip, aš esu žinomas dėl mano dūminių akių ir minkšto kailio. Aš angliška angora, o tai reiškia, kad aš esu papildomas purus. Aš turiu temperamentingą kailį ir kasdien reikia šluostyti Mason Pearson šepečiu. Ir, žinoma, man reikia švaistyti, kai aš šaudžiu. Aš ne tik pabudau, kaip tai.

Ar šokis kvailiai dėl maisto? Ypač saldžios skiltelės ��

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Niujorko brangenybėse jūsų darbo pavadinimas yra “gaminti specialistą”. Ką tai reiškia?

Cleo: Netgi zuikiai turi dirbti N.Y.C., tai nėra lengva. Aš myliu savo darbą, nors! Aš dirbu “Niujorko brangenybės”, maistinės stiliaus studijoje. Aš čia gaminame specialistą, o tai reiškia, kad mano darbas yra skanus viską, kas ateina, ir įsitikinkite, kad viskas yra super švieži. Pavasaris yra geriausias kūdikių morkų, šviežios lapės ir uogų sezonas.

Paruoškite čekį rinkinyje ✔️

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Jūsų mėgstami užkandžiai?

Cleo: Aš labai myliu mėlynių ir bananų. Mano momager / bosas verčia mane šokti, kaip “freakshow”, valgyti šituos malonius, bet vis dar vertas.

Vasarą aš jaučiuosi!

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Atrodo, kad daug keliaujate aplink Niujorką. Kur yra tavo mėgstamiausios miesto vietos?

Cleo: Kai lankinu ​​vietos, važiuoju į mano mėgstamiausią “Nolita” paslaptingą sodą. Tai vadinama Elizabeth Street Garden-shhhh nesakau. Jis gražus skulptūras ir yra uždaras, todėl dažniausiai aš rengiu iškylą ir pasitraukiu ten.

Vėliau aš paprastai pasiėmiau ledinę kavą ir langų parduotuvę savo mėgstamiausių drabužių parduotuvių, tokių kaip “Creatures of Comfort” ir “Rachel Comey”. Aš ieškau naujo skrybėlę šį pavasarį.

Rodomas @doodlemeteddy, kuris yra bosas ������ #girlpower

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Kaip naminių gyvūnėlių zuikutis skiriasi nuo šuns ar katės?

Cleo: kelias cuter akivaizdžiai. Aš esu tik vegetariškas ir turi super švarią dietą. Iš tikrųjų mes galime dalintis salotomis, bet laikykis mano padažu.

Kur dabar aš paslėpiau tą morką? ��

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Jūs GALITE būti labiausiai įžymi zuikis, su kuriuo susipažinome. Ką darote, kad atsipalaiduotumėte, kai nespausdinsite savo 27,6 tūkst. Stebėtojų?

Cleo: Aš esu kaip bet kokia miesto mergaitė. Aš susitinku su draugais ir darau pietus, nusipirkau batus, kurių negaliu sau leisti, ir “My Paintbox” nupieškite nagus. Ir Tinder – netgi manęs nepradėjau. Gali būti, kad turėsite pereiti į upės Niujorką, kad galėtumėte pradėti greitį.

Pasiruošimas mano Velykų zuikiui šaudyti šiandien @ dominomag

Pasidalijamas CLEO THE BUNNY (@cleo_thebunny) įrašas

IS: Atvyksta Velykos! Kaip norėtumėte švęsti?

Cleo: Velykos yra mano mėgstamiausia, žinoma! Aš būdamas partijos žvaigždė ir paprastai apyniu, o visi mano draugai stengiasi ieškoti kiaušinių. Ir tada mes kasti į pietus. Tai geriausia!

Jei norite daugiau žavingų nuotraukų ir piktogramų, vadovaukitės Cleo “Instagram @Cleo_thebunny”.