“Chillhouse”, “N.Y.C.” “New Cafe-Spa” hibridas

Problema su SPA, daugeliui užimtų, triukšmingų niujorkiečių, yra apeliacija daugeliui kitų: ilgesnis atsipalaidavimas. Mintis, kad sulaikytum mirusiu bet kuriuo dienos, savaitės ar savaitgalio momentu Atsipalaiduok yra stresinė, potencialiai nerimą kelianti būklė. Žinoma, mes nenorime atšilti, nes tai atlieka rytojaus meditaciją ar karštą vonią. Ne, tokio šalčio mes visi trokštame ir reikia. Mes turime omenyje “chill”. Tai įdėti į savo telefoną-in-a-locker-slip-į-išsiuvinėtos drabužius ir atjungti-už-valandas-on-end-in-order-to-relax-lygio chill. Trumpai tariant, kad giria, kad greitas masažas būtų abejotinas miesto centre, kuriame nėra matomų išorinių ženklų, nėra jokios laimingos terpės tarp žemos klasės SPA paslaugų ir viršutinio ešelono patirties. Iki dabar.

“Aš noriu, kad dvi valandas užsiimčiau” spa “be mano telefono, manęs pabrėžė”, – sako Cyndi Ramirez, “Chillhouse”, Niujorko pirmasis “vieno langelio” kavinė-SPA poilsio vieta Žemutinės Rytų pusėje, įkūrėjas. Ramirezas, kuris taip pat įkūrė “Taste Still” ir “Den Hospitality” partnerį, teigia, kad “Chillhouse” idėja, kuri “save pabėgo miesto gyventojams, siekiantiems šiuolaikiško atsipalaidavimo kelio”, atsirado, kai ji pastebėjo akivaizdžią skylę Parduotuvė.

“Mano vyrui ir man reikia masažų ir, kalbant apie mūsų galimybes įvairiose vietose, mes supratome, kad tai yra labai brangūs arba super žemos klasės”, – sako ji, paminėdama, kad tokios bendros paskirties vietos egzistuoja vyrams, cituojančios “Blind Barber” yra tiek pat gerklės skylė kaip kirpykla.

VIDEO: 5 Odos gydymas, kurį dermatologai laiko nereikalingais

 

Taigi ji uždarė šį atotrūkį. Rezultatas yra švytinti skylė-sienos su patraukliai paprastas dekoras, kuris priverčia jus įkvėpti visą orą į gryną orą. “Chillhouse”, labai kūrybingas, pernelyg įsišaknijęs elgesys, fiziškai primygtinai reikalauja, kad jūs atsipalaiduotumėte dar prieš įsiregistravę į susitikimą. Or paskyrimai.

Užsakant daugiau nei vieną paslaugą, atrodo, kad vertas dėmesio, o ne didelė finansinė našta. Ir tai yra tyčinis “Chillhouse” komponentas, sako Ramirezas.

“Aš nesu tokio tipo, kuris puolė masažui 200 JAV dolerių”, – paaiškina ji. “Tai pabrėžia mane, galvoju, kad man reikia išleisti tiek daug pinigų, kad gautų šiek tiek atsipalaidavimo”.

Chillhouse - Embed 1
chillhousenyc / Instagram

SPA meniu atspindi tą požiūrį. “Chillhouse” siūlo nagų ir kūno priežiūros paslaugas, kurios atitinka arba nukrenta žemiau standartinių kainų. Masažai, tokie kaip “Chill Pill”, “Atkreipkite dėmesį” ir “The Hangover Cure” užfiksuos 99 dolerius (80 minučių) ir pats brangiausias manikiūras (pilnas gelis su tiksliu nagų dailu) padidėja iki 75 dolerių. Ir temoje, kurioje yra svarbu rasti laiko, kad išsilaikyti kokybės R & R tarp darbo ir asmeninių įsipareigojimų, paslaugos taip pat yra veiksmingos. Grįžtamieji susitikimai ilgiausio masažo metu ir gelio manikiūras, kurio dizainas prailgintas šiek tiek daugiau nei dvi valandas. Tiems, kurie iš tikrųjų ieško pietų pertraukos, paslaugos 25 minučių masažas skiriamas konkrečioms reikmėms. Bet nemanyk, kad pajusite skubėjimą.

“Chillhouse” atvira koncepcija, vėsioje atmosferoje veikia kaip architektūrinis šalčio pigułka. Muzika, patraukli alternatyvaus, dainuojančio elektroninio ir lengvojo R & B derinys, gaunama iš “Ramirez” sukurto grojaraščio su reguliariais savo DJ draugų pasiūlymais (“ištikimas jiems”) ir yra sveikintinas gamtos pakaitalas. garsai ir raminančios arfos ansambliai, paprastai naudojami tradiciniuose SPA centruose. Vienintelis kitas “Chillhouse” triukšmas yra laisvas, nuoširdus pokalbis iš įvairių moterų, naudojančių runkelių čate lattes arba namo vynus (jie taip pat aptarnauja daugiau įprastų kavos gėrimų, sidro ir alaus bei įvairių arbatų), kartu bendradarbiaudami vykdydami nagų paskyrimus ar žiūrint į įvairius prekių parduotuves, į kurias įeina mados radiniai iš “Sakara”, “Little Barn Apothecary”, “Sunday Seoul” ir “Boy Smells”, be kitų.

Chillhouse - Embed 2
chillhousenyc / Instagram

Spręsdamas pagal žiūrinčiųjų skaičių, kurie nustojo mirti, žiūrėdami į langus arba pasiūlę įdomų žvilgsnį važiuodami, “Chillhouse” žada pritraukti kai kuriuos reguliarius, taip pat pėsčiųjų eismą (“walk-in” laukiami!). Ir Ramirezas ir komanda yra pasiruošę ateityje planuojant netrukus išplėsti narystės programą, o ateityje – ir produktų liniją, kuri žada būti labai šalta.

Chillhouse; 149 Essex Street, Niujorkas, N.Y .; 646.678.3501. Atidarykite nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 8 val. Šeštadienis ir sekmadienis, nuo 10 iki 18 val.