Baracko Obamos buvęs politikos direktorius ieškant darbo ir gyvenimo pusiausvyros

Keletas scenų:

  • Širdies plakimas, langas sulankstytas, vairuotojo pažymėjimas ir registracija nerimaujamai šokinėja rankoje. Tai buvo antras kartas per vieną dieną, kai radau, kad aš nuviliau į “Florida Turnpike”, laukdamas patyrusio neišvengiamo greičio viršijimo bilieto. Aš paaiškinou, kad bandydavau į priekį į prezidento automobilių kortą už savo darbą, galvojau, kad sąžiningumas gali sukelti simpatišką atsakymą. Vietoj to aš buvau nuliūdintas už mano greitį ir geltoną popieriaus lapą buvo sulaikytas viduje mano lango, nes man buvo pasakyta, kad turėti gerą dieną.
  • Pica, makaronai, supakuoti slapukai, PB & Js, lustai, spurgos, Pop-Tarts. Buvo labai mažai laiko ar galimybės apgalvotai valgyti nuolatinių kelionių metu ir reikalauti, kad visada būtų akis į ką nors, į kurį dirbsite, nuo to momento, kai jie atsibudo, kol jų galva nukentėjo pagalvę. Kai maistas buvo Tie darbuotojai, nusipirkę ant jo, kaip ir salotų spiečius, greitai išsisklaidytų po maždaug penkiolikos minučių nuo neigiamo maisto. Neįmanoma nuolat valgyti, jau nekalbant apie maistingą maistą.
  • Kita diena, dar vienas mini-suskirstymas. Aš nuvedėme kažkur už apleistą greitkelio ruožą, isteriškai randydavau į vairą, šiuo metu be kitos automobilio akyse. Slėgis perkrautas viduje mano galvos, stresas taip neįsivaizduojamas, kad aš maniau, kad aš sprogti. Per pastarąsias šešias savaites aš praradau savo dėdė į kasos vėžį, tada praradau savo senelį prie širdies smūgio. Aš dalyvavau abiejuose laidotuvėse, pasididėjau šventuoju švilpiu, o abu kartus aš grįžau į biurą per 72 valandas. Per daug užsiėmęs, kad apdorotų tai, kas nutiko, kaip tai įvyko, aš sunaikiau po 41 dienos vien tik kelio pusėje.

Tai buvo prisiminimai, iššūkiai, su kuriais susidūriau per 2008 m. Prezidento kampaniją, kurie praėjo po ketverių metų, kai aš užsiėmiau, ar norėčiau pritarti prezidento Obamos 2012 m. Perrinkimui skirtos Floridos politikos direktoriaus pozicijai. Būdamas politinės strategijos pirmojoje Obamos pirmoje kampanijoje, aš persikėliau į darbą Pentagone, kurį turėčiau palikti kitam kampanijų etapui. Be to, nuo paskutinių rinkimų stengiausi atkurti, ištaisyti mano protą ir kūną. Mane išsigando grįžti į laukinius vakarus dar “maratono mūšio” metu.

SUSIJĘ: 12 Barako Obamos saldžiausių akimirkų su pirmąja ponia Michelle Obama

Po daug svarstymų aš nusprendžiau priimti naują poziciją kampanijoje, tačiau tik įsitikinęs, kad, neatsižvelgiant į tai, ko mano darbas užmigo, aš laikytųsi savo kasdienio gyvenimo būdo, nes mano sveikata yra prioritetinė pirmoji. Po daugelio bandymų ir klaidų aš pagaliau suvokiau “ypatingą padažą”, kad galėčiau gyventi sveiką ir subalansuotą gyvenimą, ir aš buvau pasiryžęs neleisti, kad mano nauji įsipareigojimai ir atsakomybė sutrikdytų ar sabotavo tai.

Būtina sąžiningai pasakyti, kad aš neprasidėjau reabilituoti savo sveikatos ir įpročių iš karto po 2008 m. Kampanijos pabaigos. Tačiau 2010 m. Man kažkas neapibrėžtumo spragtelėjo, ir aš “į vagoną”: prisijungiau prie sporto salės, visiškai pakeitė miego įpročius ir sukūriau griežtą savitarnos tvarkaraštį, įskaitant laiką, skirtą sveikai maistui, maistui planuoti ir planuojamas streso reljefas. Jei kažkas netelpa į mano naują planą, aš to nedariau.

SUSIJĘS: Barackas ir Michelle Obama vis dar rašo atsakymus į “White House Fan Mail”

Mano savarankiškai sukurta programa nebuvo (ir nėra) ypač revoliucinga, ir kiekvienas, turintis keletą pažįstamų su vis didėjančiu sveikatinimo judėjimu, atpažins mano žingsnius. Tačiau šios sąvokos mums yra žinomos, nes, tinkamai įgyvendinus, jos veikia! Tai yra apie keturių sričių valdymą, treniruotes, maistą ir miegą. Tai leido man suderinti savo profesinį ir asmeninį gyvenimą, ieškant savo jėgos prieš stresą.

Tiesą sakant, aš ne tik sukūriau ir naudodavau planu sau, bet taip pat įtraukiau keletą mano priemonių į tai, kaip valdau savo komandą, ir kasdieniame darbe su personalu. Pvz., Aš atvedau masažo terapeutą, primygtinai reikalavo sveiko ir subalansuoto maisto, ir apskritai įsitikino, kad žmonės, kuriuos man pavyko, galėjo ilgą laiką atlikti aukščiausius sugebėjimus.

Aš gydydavau savo treniruotes, sveiką mitybos planavimą, tinkamą miegą ir dekompresijos laiką, kaip patys su geležine apdaila susijusius įsipareigojimus. Kiekvieną dieną turėjau sveikatingumo tikslų kontrolinį sąrašą, kurio metu aš primygtinai reikalavo užbaigti, ir tai dažnai reiškia kūrybiškumą ir šiek tiek niūrus … kaip, kai visi užsisakė picos, ir norėčiau paprašyti salotų. Bet žinote ką? Pavyko.

VIDEO: 11 akimirkų, įrodančių, kad prezidentas Obama yra “Absolute Cutest” su vaikais

 

Dvejiems metams (2010-2012 m.) Aš išleidžiau įtvirtinti savo įprastą veiklą ir įsipareigojusi sau paruošė mane pritaikyti savo savikontrolės programą prie kampanijos gyvenimo griežtumo. Per tokį patyrimą aš suvokiau tikrąją balanso ir tvarumo esmę, susidūrusią su bet kokia sudėtinga situacija. Nesvarbu, ar tai būtų politinė kampanija, ar kokia nors kita aukšto spaudimo, reikalaujanti situacija, dauguma žmonių susidurs su iššūkiais ieškodami darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros. Tačiau mano pačių patirtis įrodo, kad jei kas nors įsipareigoja patys, planuoja ir bendrauja su savo komanda, šeima ir draugais, jie gali pasisekti.

Jei nebūčiau baimės 2012 m. Pasinaudodamas galimybe, būčiau praradęs esminį vaidmenį Amerikos istorijoje, o dar svarbiau, aš būtų nutraukęs savo transformacinę kelionę. Galų gale patirtis sustiprino mano tikėjimą mano programa. Be to, dalintis informacija su savo komanda, net mažais dalykais, ir stebint jų klestėjimą, paskatino mane plačiau pasidalinti. Tai leido man parašyti savo knygą, Eik iš “Stressed” į “Strong”, padėti kitiems sukurti sau, ką aš dirbu kuriant kiekvieną dieną: gyvenimas, pilnas džiaugsmo, tikslo ir geros sveikatos.