6 “YouTube” žvaigždutes turėtumėte žiūrėti

Paleiskite pasirodymus “Hulu”? Ar stebėjote visus galimus “Netflix” filmus? Mes visi esame ten.

Tiems laikams, kai atrodo, kad nieko nėra, mes mėgstame suderinti “YouTube”. Taip, “YouTube”, vaizdo įrašų platforma, kurią mes visi žinome ir myliu, turi nuostabią moterų bendruomenę, kuri kuria atnaujinančius ir atgaivinančius “Vlog” serijas. Pasiruošę susipažinti su moterimis, kurios kuria privalomus vaizdo įrašus, virtuvių pamokas, miestų vadovus ir dar daugiau? Čia yra šeši dalykai, kurie mums pradeda “užsiprenumeruoti”.

Anna Saccone
Youtube.com/thestylediet

“Saccone” daugelį metų kuria mados, grožio ir gyvenimo būdo vaizdo įrašus, kurie anksčiau buvo pavadinti “The Style Diet”. Dvi žavingi vaikai ir jausmingo vyro Jonathano (visi jie pasirodo fotoaparatuose) mama turi nuostabų supratimą apie pasilikimą sveika ir madinga kaip užimta mama Londone. Pasiruoškite, kad pamatytumėte savo garsųjį “Kas aš ate trečiadienį” vaizdo įrašus, treniruotės būdus, daugybę mamytės patarimų ir grožio mėgėjams. (Ir patikrinkite jų kasdienį šeimos vlogą kanalą, vadinamą “SacconeJolys”, skirtą mieliam berniukui.)

Tess Christine

Youtube.com/tesschristine123
Naudodamiesi kelionių dienoraščiais, drabužių gabenimais ir miesto vadovais, “Tess Christine” vlogas leidžia jums naudotis visais savo pasaulio aspektais. Nors lankydamas Vidurio vakarų mokyklą, 25 metų vyras, kuris viešai eina tiesiog pagal savo pirmąjį ir vidurinį vardą, nustatė savo nišą “YouTube” bendruomenėje, parodydama savo žiūrovams, kad galite būti orientuoto į bet kurią jūsų gyvenamąją vietą. Jos labai mylimas “Get The Look” vaizdo įrašai rodo realią išvaizdą, įkvėptą tikrosios įžymybių komplektų, įskaitant įperkamus viską nuo dizainerių auskarų iki striukių ir batų. Jos dienos išleidžiamos N.Y.C. ir “Instagram” nuotraukas su savo draugais ir vaikinu, todėl ji yra labai priklausoma nuo jos abonentų.

Kalelis Cullenas
Youtube.com/watchusliveandstuff

Pažiūrėkite į “L.A.” pagrįstą “Cullen” kasdienį gyvenimo stiliaus žurnalą, kuriame pateikiamos temos “Kas yra mano krepšyje” ir “Veganų grožis”. Kaip aistringas veganas, Cullen reklamavo PETA ir dažnai dalijasi veganų pirkinių krepšiais: “Aš einu per dieną”, vaizdo įrašus ir kūrybinius receptus. Jums patinka žvilgsnis į savo gražų namų dekorą savo bute (jau nekalbant apie jos spalvingas kačių ir mielas vaikinas!).

Hannah Michalak
Youtube.com/alittlebeautyvlog

Michalakas yra svarbiausias žavingas ir madingas Londono gyventojas. Ji turi grožio ir mados įgūdžius ir, be abejo, laikosi savo pirštų savo dvokiančio mažyčio berniuko – 2 metų Graysono. Tai, kas mus palaiko, yra tikra ir įtikinama asmenybė. Michalako šeima taip pat turi “Vlog” kanalą “The Michalaks”, kuriame jos vyras sukuria gražiai redaguotus savaitinius žurnalus apie savo nuotykius. (Tada eik į savo makiažo kompanijos “Maggs London”).

Niomi Smart
Youtube.com/niomismart

Jei ieškote ekspertų sveikatos ir fitneso patarimų, “Smart” kanalas tikrai tinka jums naršyti. “Smart” pakeitė savo mados ir gyvenimo būdo platformą, kai pradėjo kurti vaizdo įrašus, skirtus gerinti savo mitybą ir vykdyti įpročius. Čia rasite fitneso vadovus, recepto vaizdo įrašus ir netgi logotipus apie Londono maratono rengimą ir vykdymą. Jos virtuvinė knyga Valgyk Smart (šiuo metu galima įsigyti tik U.K., $ 15; amazon.co.uk) yra jos mėgstamiausių sveikų, bet skanių receptų, skirtų natūraliems maisto produktams, rinkinys..

Ingrid Nilsen
Youtube.com/missglamorazzi

2009 m. Buvo pradėtas dvidešimt septynerių metų Nilseno pralaidumo kanalas, kuris greitai tapo vienu iš pirmųjų “YouTube” grožio guru. Nilsenas pamažu pakeitė savo kanalą į daugiau gyvenimo būdo platformos, sukurdamas nieko iš skanių receptų vaizdo įrašų “tinginių dienų”. 2015 m. Ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji išėjo kaip gėjus, o tai sudarė daugiau nei 15 milijonų peržiūrų. Nuo to laiko ji buvo didžiulė LGBTQ bendruomenės įkvėpimo idėja ir netgi apklausė prezidentą B. Obamą apie terorizmą, moterų sveikatą, santuokos lygybę ir veiksmus, kurių imamės ieškant vėžio gydymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 94 =