15 “Harry Potterio” vietas galite aplankyti tikruoju gyvenimu

Harry Potter Locations - LEAD
Ken Kinzie / Universal Orlando Resort

Hana Hong

15.08.2016 @ 13:15

Ieškote traukos, kad pamatytumėte niežėjimą ir patenkintumėte savo skausmingą Potterio nostalgiją? Po to, kai pereisite į šį sąrašą, būsite gidderė nei “Muggle” su nauju lazda. Galų gale, kas yra geresnis būdas mėgautis savo Poterio fantazijomis, nei liudijantis kai kuriose iš filmų žinomų vietų?

Daugelis įskaitė seriją kaip pagrindinį jų vaikystės elementą, o gerbėjus, aktorius ir J.K. Rowling pati kelia daugelį ašarų šituo būdų atsiskyrimu. Bet pats sėkmingiausias visų laikų vaikų knygų serijos kol kas dar neužgęsta į istorijos knygas. Šis mylimas, pažįstamas pasaulis gali būti išreikštas antrajame įspėjime nuo to momento, kai perjungiate pirmąjį šunį nukreiptą puslapį – dėka svetainių, kurios įvyko Potterio gerbėjams, laimi. Nors mes buvo sugriauta, kai J.K. Roulingas atskleidė, kad serija iš tiesų yra per daug, ji ​​visada gyvena mūsų širdyse.

SUSIJĘS: J.K. “Rowling” sako, kad “Harry Potterio serija” baigta

Jūsų ilgai lauktas laiškas iš Hogvartso niekada iš tikrųjų negali ateiti, bet apsilankymas kiekvienoje iš šių vietų pateiks “Potter” gerbėjus gana arti. Patikrinkite šias stebuklingas vietas ir pradėkite planuoti savo epicą “Haris Poteris” nuotykius šiandien!