“Younique” tuša nėra vienintelis produktas, vertas pirkti iš “Facebook” draugų

“Younique” stulbinančiai įspūdingas pluošto tušas įrodė, kad “Facebook” draugas Kelsey (kuris taip pat būna “Younique Presenter”) be jokios priežasties nebuvo hiperboliškas. Vamzdelis per kelias sekundes gali išplėsti trumpiausią blakstienų rinkinį, bet tai taip pat nėra vienintelis Younique makiažo produktas, kurio verta ištrinti.

Pasidalinsime hype, ar mes? O gal Kelsey skambinkite, nes prekės ženklo Moonstruck Splurge Cream Shadow verta papildyti savo kolekciją. Pasirenkant trauką internete (netrukus perimsite savo pašarą), ilgai išdžiūvusi kremo formulė turi švelnią tekstūrą, kuri slenka virš jūsų dangtelių ir suteikia subtilią spalvą. Galite užsiregistruoti naudodami prekės ženklo kremo akių šešėlių šepetį arba, jei esate kaip mes, pamirkime savo žiedinį pirštą į puodą ir švelniai uždėkite jį ant dangčio.

Younique MOODSTRUCK SPLURGE Cream Shadow
Mandagumas
26 $

APSIPIRK DABAR

SUSIJĘS: Kaip gauti seksualų blondiną akį nelikdydami visą naktį

Paprastai kremo akių šešėlį lengviau maišyti negu milteliai, nes įgūdžiai su įrankiais nėra būtini. Ir dabar, dėka prekės ženklo naujovių, jie gali būti tokie pat pigmentuoti, kaip ir jų miltelių partneriai.

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius

Šiuo metu ji yra prieinama 28 skirtingomis spalvomis: nuo atspalvių nuo neutralių iki gintaro žalumynų, bliuzo, purpurinių ir dar daugiau. Trendamas varis, pavadintas “Defiant”, netgi sudarė sąrašą. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad jie greitai surenka super gerbėjus – kai kurie jau yra išparduoti ir užsisakyti.

Kiekvienas iš jų parduoda apie 26 dolerius už populiarumą, kurį galima įsigyti tik prekės ženklo svetainėje arba prekės ženklo pristatytojui. Taigi galbūt atėjo laikas susigrąžinti Facebook ir DM, kad senas draugas.