“Younique” “Moodstruck Epic” tuša yra tokia epinė, mes negalime pasiimti rankų ant vamzdžio

Neabejotinai egzistuoja produktai, kurie atitinka jų vardą, tačiau jie yra labai mažai ir toli nuo jų. Tai sakant, “Younique” “Moodstruck Epic” tušą galima pridėti prie šio elito sąrašo. Kaip epas yra, klauskit? Taigi, epas, ji ištiesia net trumpiausius blakstienas į tikėtiną ilgį. Taigi, epas, jums net nereikia pridėti pluoštų, nors, jei tai padarysite, galutinis rezultatas yra pakankamai plunksnas, kad beveik išlaikyti dirbtinį rinkinį. Taigi, epas, šiuo metu jis parduodamas, kol kitą mėnesį atvyksta daugiau produktų.

Jūs gaunate idėją. 

Younique Moodstruck Epic Mascara
Mandagumas
prieinamas Younique
24 dol

APSIPIRK DABAR

SUSIJĘS: Ką daro “Younique” tuša. Visos jūsų “Facebook” draugės parduoda?

Jei jau esate aktyvus “Facebook” garsaus prekės ženklo dviejų žingsnių pluošto lūžių sistemos naudotojas, jūs greičiausiai pateksite į savo vamzdį – tai yra, jei jūs netgi galėsite nugalėti savo rankas. 

Pagal prekės ženklą, tik vienas sluoksnis yra pakankamas, kad jūsų natūralios blakstienos padidėtų, bet gali būti sluoksniuotos, kad būtų didesnis poveikis, arba netgi gali būti kokainuotos su Younique pluoštais, kad būtų galima pagaminti ilgį. Paslaptis slypi polimeruose, naudojamuose formulėje, kuri gali sulankstyti ir sulenkti formos plaukus. Dėl kūgio formos teptuko netgi mažos blakstienos ant jūsų vidinių kampų bus uždengtos, o inksto tonai išdžiūsta per kelias sekundes. 

VIDEO: 5 klaidos, kurias galite padaryti su tušą

Norėtume nukreipti jus į “youniqueproducts.com”, norėdami paimti vamzdelį už 24 dolerius, tačiau, kadangi produktas yra atidėtas iki rugsėjo 1 d., Turėsite palaukti, kol tada gausite savo produktą paštu. Užsakymai, kuriuose yra daikto, vis dar gali būti dedami, o “Younique” pristatys tušą dar kartą. Priešingu atveju mes suprantame, kad gana saugu išbandyti savo sėkmę, pranešdami apie savo vidurinės mokyklos atstovą, kuris labiausiai neseniai norėjo jums laimingos gimtadienio.

Damn, mes laikome tašką.