Viskas, ką reikia žinoti apie gelio manikiūro naudojimą

Aš gailiuosi, kai jį namuose išnešiu iš nagų salono, kai mano manikiūras nepažeistas. Tačiau kaip tik nuspėjamai, mano ego imasi šoko, kai lenkų lustai, kai tik aš atlieku savo pirmąjį indų pakrovimą. Geliai yra mano vienintelė viltis.

Kai gelio manikiūrai pirmą kartą pasiekė salono meniu, jie tapo trumpalaikiu reiškiniu, nes jie yra greiti ir ilgaamžiai, kaip automobilių dažai. Bet ne kaip galvos svaigimas, ar estetiškai ekstremalios, nes gali būti akrilas. Kas galėtų atsispirti? Aš žadau, kad aštuonias savaites trukusį dailiojo, beviliško dažų darbą, aš pradėjau pasirinkti gelį, kai aš gydau save salono manikiūru. 

SUSIJĘS: Negalima to padaryti pašalinant gelio manikiūrą namuose 

Tačiau šiems blizgusis manikiūruose yra tamsus šonkaulys. Reguliarus UV spindulių nustatymas, kuris naudojamas norint nustatyti lakas, nėra sveikas jūsų nagams ar odai, o gelis pašalinamas, kai esate pavargęs nuo jo (arba jis pradėjo skaldyti) yra vargo, kuris gali iš tiesų pakenkti jūsų nagams po apačia. 

Nepriklausomai nuo to, ar esate tvirtas gelio ventiliatorius, jūs tik pavargote sugadinti savo laką, kai pasiekiate savo maišelį savo telefonui, prieš išeinate iš salono, pamatysite, ką profesionalus manikiūras ir dermatologas turi pasakyti apie procesą.

VIDEO: 6 grožio produktai po 12 JAV dolerių turėtumėte nusipirkti iš vaistinės

KAS YRA DAUGIAU apie GEL MANIKUOTUS, ANYWAY?

Kiekvienas gali įsigyti gelio manikiūrą, nesvarbu, ar turite natūralių vinių (ilgų ar trumpų), ar norėtumėte gauti pirštu įklijuotus patarimus. Įstrigę prieš įprastą manikiūrą, geliai tęsiasi ilgiau, jausitės stipresni ir blizgesni kaip niekas. 

Štai kaip veikia procesas: kaip ir jūsų manevras, gelio manikiūras pradedamas pjaustyti nagus, lengvai mirkant rankas, apipjaustant odelių ir kruopštaus rankų valymo. Iš tiesų, kai viskas pasikeičia: jūs pradėsite nuo bazinio sluoksnio sluoksnio, kuris įtvirtina jūsų nagų gelį, kuris yra specialus lakas, kuris, užuot džiovinant orą, tampa įtampus UV šviesoje. Po to, kai kiekvienas sluoksnis yra užmirštas, 30 sekundžių dėkite ranką UV šviesoje. Blizgantis viršutinis sluoksnis tęsiasi ant viršaus, praeina viena paskutinė minutė po žibintu, o jūs baigėte.  

KAIP GREIČIU GEL MANIKUOTOJŲ GARANTIJA?

Paprastai gelio manikiūras gali trukti 2-3 savaites, tačiau tai nėra akmenyje. Tiesiog kaip ir įprasta lakas, kaip elgiatės su rankomis po manikiūro, ir per visas šias dvi savaites labai pasikeis ta energija. “Jei geliai nėra skilimo, paliekant gelio lakas dvi ar tris savaites yra gerai,” sako “Olive & June” steigėjas Sarah Gibson Tuttle. “Tačiau, kaip ir visi lakai, manikiūro plyšiai yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų nagai išliktų stiprūs ir sveiki”. 

KIEK TAI KAINUOJA?

Gelio manikiūro kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kur gyvenate, ir salono, kurį lankote, kalibras. Paprastai jūs galite tikėtis, kad gelio manikiūras bus nuo 5 iki 10 dolerių didesnis už įprastą lako manikiūrą. Pašalinimo kainos taip pat skiriasi – tai teisinga: nes tai pats procesas, pašalinimas taip pat kainuoja pinigų. Kai kurios salonai tai nemokamai parduodamos kartu su kito manikiūro kaina, bet tai gali kainuoti iki 20 dolerių. 

KAIP PABAIGA GELINIO MANIKETO?

Tai nėra tamponų su išimtuvo padėtis. Pašalinus gelio lakas reikalingas laikas, kantrybė ir nerekomenduojama! Nesvarbu, ar jūs paimate gelį salone ar “DIY”, štai kaip išeiti iš gelio tvirto rankenėlio: kiekvieną nagą padengti acetonu įmirkytame medvilniniame rutulyje, laikant jį aliuminio folija, ir palikite jį 10 iki 15 minučių. Tada polish turi nuslysti be jokio padavimo ar grandymo. Dėl bet kokių užsispyrimų dėmių medinis lazdele gali būti naudojamas švelniai palengvinti. 

KAIP GALIMYBĖS GALIOS DĖL GALVIJŲ?

Štai vienas klaidingas supratimas: ne visada pats gelis, kuris kenkia nagams. “Dažniau nei tai yra pašalinimo procesas, kuris susilpnina nagus”, – aiškina Tuttle. Ji pažymi, kad daugelis salonų skubės per pašalinimo procesą. “Nago lova neturėtų būti paduota ar sulyginama, kad jūsų geliai būtų išjungtos”, – aiškina Tuttle, nes taip gali atsirasti plyšių ir grubių tekstūrų. “Tai ne visada lengva pastebėti iš karto, nes klientai dažnai seka geliais, kuriuose yra daugiau gelio ar lako.” 

Jei pats pašalinsite gelius, vienas dalykas, kurį jūs niekada neturėtumėte padaryti, yra išvalyti arba nušluostyti laką. Tai tikras ugnies būdas padaryti žalą, ir tai gali netvarka su būsimais manikiūrais. “Pasirinkus jūsų želė, kartu su juo pašalinami nagų sluoksniai. Be to, sudėtingesnė, jei ateityje lakas ir gelis išliks”, – sako Tuttle.  

Tuttle rekomenduoja taikyti odelių aliejų tarp paskirčių, kad ši sritis būtų hidratuojama ir sveika. Tai ne tik apsaugo odą aplink nagus, bet ir jūsų faktines nagų dugneles. 

Ar UV šviesa pavojinga?

Didžioji gelinių manikiūro kritika yra ta, kad UV spinduliai, kuriuos galite įdėti į rankas, norėdami nustatyti gelio lakas, gali sukelti senėjimo senėjimą ir sukelti didesnę odos vėžio riziką. Pasirodo, yra tiesa. “Iš šių džiovinimo spindulių išskiriama ultravioletinė spinduliuotė iš tiesų yra daug stipresnė nei to, ką gaunate saulėje”, – sako Joshua Zeichner, MD, kosmetikos ir klinikinių mokslų dermatologijos direktorė, Mount Sinai ligoninėje Niujorke. “UVA šviesa yra atsakinga už odos senėjimą ir odos vėžio vystymąsi. Jei ketinate gauti gelio manikiūras, svarbu apsaugos nuo saulės apsaugoti rankas”. Jis siūlo ieškoti produkto, kuris pažymėtas “plačiu spektru”, kuris apsaugo jus nuo tokios šviesos.