Vienas šio makiažo valikliu parduodamas kiekvieną minutę visame pasaulyje

Ši statistika apie Fresh’s Soy Face Cleanser ($ 38; sephora.com) yra gana laukinė. Pagal prekės ženklą, vienas “Soy Face Cleanser” yra parduodamas kiekviena minutė aplink pasaulį. 

Nuo jos paleidimo beveik prieš 20 metų, valymo priemonė greitai įgijo kultą, tapdama prekės ženklo bestseleriu. “Kurdami” Soy Face Cleanser “, mes norėjome, kad tai būtų kiekvieno tipo odos”, – sako Freshas įkūrėjas Levas Glazmanas. “Idėja buvo paprastas, universalus produktas, kuris rūpinasi visais jūsų valymo poreikiais, net makiažu ir akių makiažu. Tai buvo mūsų tikslas ir iššūkis, nes nėra įprastas, kad būtų saugu aplink akis švarus valiklis. Tai yra magija Šis produktas.”

SUSIJĘS: Šis saulės kremas daro jūsų odą švelnų, niekada neužmiršite, kad ją taikytumėte 

Visų tipų odos valikliu idėja gali atrodyti paradoksalu, tačiau tai yra būtent tai, kodėl Fresh’s yra rasti daugelyje medicinos spintelių. Tai iš tikrųjų valo odą, nesunaikindama ar džiovindama. Be to, kai sūris sustiprina soją, jame yra rožinis vanduo, kuris išlaiko odą subalansuotą, agurkus ramina paraudimas, ir gumbų sėklų aliejus, skatinantis hidrataciją..

VIDEO: vienas iš jų yra parduodamas kas antrą kartą visame pasaulyje

Jei, pavyzdžiui, įsigydami dantų pastą, pasiimk bet kokį valiklį, kuris parduodamas vaistinėje, Fresh’s Soy Face Cleanser populiarumą gali pakakti, kad įtikintų jus prisijungti prie visų kitų, kurie per pastaruosius kelerius metus pridėjo vamzdelį į savo pirkinių krepšelius minutės.