Vienas žaidimas keičiamas produktas, kurį reikia žinoti apie cistinius zitus

Ne visi zits yra lygūs. Tikriausiai tai jau žinote dėl to, kad praeityje lankytojai laikinai apsigyveno ant jūsų smakro ar tarp jūsų. Bet mes ne tik kalbame apie spuogų dydį ar paraudimą. Yra iš tikrųjų skirtingų tipų dėmių, ir nė vienas iš mūsų nėra gana dirbti kaip cistos. 

Pirma, jie gali būti skausmingi liesti. Jūs taip pat dažnai galite pamatyti kraujospūdį po oda, bet tai neatsitinka į galvos vietą, kur infekcija yra matoma, dažnai ją gydant gana sudėtinga. Garsenybių estetikas Renee Rouleau kovojo su šia pirmąja ranka, supratindamas, kad visi jos vietiniai gydymo būdai tik išdžiūvo iš odos, o ne ant odos po odos paviršiaus. 

Taigi 1996 m. Ji pradėjo savo didžiulį kovos su cistu gydymą, iš tikrųjų vienintelią serumą, kuri nukreipta į cistinių spuogų širdį. Ir praėjus daugiau nei 20 metų, mes vis dar tobuliname. Tai tikrai herojaus produktas, kurį reikia žinoti.

Anti Cyst Treatment
Mandagumas
Renee Rouleau
46 $

APSIPIRK DABAR

“Anti-cisto gydymas yra galingas odos problemos sprendimas ir suformuluotas taip, kad užtikrintų greitą atsistatymą, kad sumažėtų užsikrėtusių cistinių spuogų ryklių uždegimas, kuris vystosi giliai odoje ir gali trukti kelias savaites ar net mėnesius”, – paaiškino ji. “Dauguma spuogų gydymo vietoje yra skirti išdžiūti infekciją, kai ji yra odos paviršiuje esančio pustulo arba baltažio galvutės forma. Cistų atveju infekcija nėra ant paviršiaus. Jie retai pasireiškia galva. Taigi, jei norite džiovinimo procedūrą, odos likučiai ir sudirginimas paliks tik tada, kai viskas bus mažesnė. “

Šio produkto teiginys, kad šlovė? Jei pradedama naudoti naujai suformuotoje (ir nustatytoje) cistoje, ingredientai greitai apdoroja ingredientus, tokius kaip etilo laktazė, kad išgrynintų poras ir ramus šukos, metilglučetą 20, kad sumažėtų uždegimas ir paraudimas, taip pat citrinų rūgštis praplauti ir net odos tonas. 

SUSIJĘS: interneto mėgstamas žymeklis pagamintas milžiniškai

“Kad veiksmingai panaudotumėte anti-cisto gydymą, kad sumažintumėte cistinių spuogų atsiradimą, vieną kartą išvalykite odą, kai tik atsiranda cista”, – paaiškina Rouleau. “Vartojant ryte arba vakare, pirmiausia reikia atlikti reguliarų procedūrą. Po to nuimkite drėgną audinį arba q-antgalį ir nuvalykite paveiktą plotą prieš dengiant. Anti-Cyst gydymas turėtų būti taikomas kaip paskutinis žingsnis. Naudokitės dienomis ar naktimis, kol audra nebebus matoma. “

Galite jį naudoti naujiems iškilimams ir cistams, kurie laikinai įstrigo. Bonuso galite naudoti, kad išvengtumėte jų atsiradimo, pirmą kartą taikydami ją kasdien arba du ar tris kartus per savaitę plotai, linkę į dėmes. 

Mes tai bandėme: kūno mikrodermabrazija

20 metų išlaisvinti žmones nuo jų blogiausio pasipriešinimo košmaro? Dabar tai yra grožio gimtadienis, kurį galime švęsti.