Viena grožio išvaizda, kurią Kate Blanchetas nori, kad niekada nepadarė

Kate Blanchett jau daugelį metų papildė mūsų geriausiai apsirengusius sąrašus, ir, atvirai sakant, tai būtų iššūkis rasti “Oskaro” laimėjusios aktorės nuotrauką, kurioje ji atrodytų be galo nuostabi. Bet nors mums, tik mirtingiesiems, gali būti sunku tikėti, kad 47-erių metų žvaigždė, kuri šiuo metu startuoja Dabartis apie Brodvę – gali padaryti bet kokį klaidą grožio skyriuje, ji primygtinai reikalauja, kad ji visą savo sėkmingą karjerą pademonstravo savo teisingą klaidą. Praėjusią savaitę mes susipažinome su “Blanchett”, švenčiame “Giorgio Armani” naujo “Si Rose Signature” kvapo (ji yra kolekcijos veidas) paleidimas ir paprašė jos iki šiol išsisklaidyti dėl savo didžiausio grožio. Ir labai panašiai kaip jos raudonojo kilimėlio pasirodymai, jos atsakymai nepasitenkino.

“Man nepatinka per daug nuplėšiamas antakis, ir aš tai padariau vieną kartą”, – sakė Blanchett. “Tai buvo baisi, ir tai visam laikui grįžo”. Nors plonas antsvorių sutrikimas gali padidinti savo grožio klaidų sąrašą, tai buvo tik vienas iš daugybės kartų, kad Blanchett pakeitė savo išvaizdą projektui ir vėliau susidūrė su gana nemaloniais pasipriešinimais . “Kai aš grojau karalienę Elizabetą, aš nupuvėjau savo plaukų liniją, ir tai buvo iššūkis, kai jis atsigręžė”, – ji sakė apie dramatišką išvaizdą, pavaizduotą žemiau. 

TK
© Universal / Courtesy Everett Collection

“Kitas vaidmuo, aš vieną kartą nusiskuto visą galvą”, – tęsė Blanchetas. “Man iš tikrųjų patiko, kad mano plaukai yra labai trumpi, tačiau pradžioje jie vėl augo, atrodė kaip teniso kamuoliukas. Tai yra pusiaukelės taškas, kuris visada yra labai sudėtingas, tai yra kai esi nusiteikęs. ” 

Išskyrus Blanšeto praeitą faux pas, mes paprašėme žvaigždės išsilieti į savo dabartinę grožį “Faves” iš savo kvepalų pageidavimų, skirtų odos priežiūros procedūrai, kad kiekvieną vakarą banda atrodytų, kad jūsų oda atrodytų Brodveju. Slinkite žemyn mūsų visą pokalbį.

VIDEO: “Oskaras” tikrai vertas tik 10 dolerių?!

 

Stiliuje: Kai pasirinksite kvapą, kurį norite dėvėti, ką pasakytumėte, tuoj pat jus traukia į tinkamą?
Kate Blanchett: Man tai visada labai jausmingas ir privatus ryšys. Manau, kad jis apeina jūsų intelektą ir tam tikru būdu eina tiesiai į jūsų emocijas. Aš visada traukia į kvapus, turinčius citrusinių vainikėlių, arba turinčių tokį chypre pagrindą, kurį, aišku, turi “Si”, nes manau, kad jiems jiems būdinga paslaptis ir tai gilus jausmas, kurį man tikrai patraukia.

Naujausias “Si” kolekcijos kvapas pasižymi stipriais rožių padais, kai kvepalai gauna savo pavadinimą. Ar rožės yra jūsų mėgstamiausia gėlė, asmeniškai?
Neabejotinai vienas iš jų. Rožės yra tokios įvairios: kai girdi, kad kvepalai pakilo, manote, “O mano gaila, tai bus tokia salda”. Tačiau stebuklingas dalykas apie šią Si aromatų šeimos iteraciją yra ta, kad viena rožė turi žolines atkreipkite dėmesį į tai, o kitas turi beveik aštraus kokybę, taigi jis turi rausvos spalvos aspektą, tačiau jis nėra saldus. Tai giliau nei tai.

TK
Mandagumas

SUSIJĘS: Kate Blancheto “Grožio transformacija”

Ar rožės primena jums ką nors, ypač?
Na, aš visada galvoju apie Alisa stebuklų šalyje. Jūs žinote, kai kvapu rožių ir jie labai milteliai ar jie labai žoliniai? Taip pat aš tiesiog myliu rožių tekstūrą. Jie taip gražiai visose valstijose: jie gražūs, kai jie yra pumpurai, jie gražiai atrodo, jie gražūs, nes yra tobuliausi, aukščiausia žydėjimo vieta ir jie netgi yra gerokai gražūs, nes jie mažėja. Jie tiesiog graži gėlė, esanti vazoje ar sode.

Kokios yra jūsų bendrosios kvepalų naudojimo gairės – ar yra tokio dalyko, kaip per daug dalykų?
Aš ją taiko nuolat ir, žinoma, visais pulso taškais. Aš visada laikau kremu ir kvapo buteliuką, nes jūs niekada nežinote, kur jūs ketinate pabūti per dieną. Žmonės dažnai mano, kad dėvėti kvapą yra tai, ką darote kitiems žmonėms, tačiau tai labai asmeniška sau. Jei tai yra pulso taškai, tuomet tu taip pat gali kvapas. Tai labai pakilimas, gerinant nuotaiką.

Taigi galima sakyti, kad tai vienas iš jūsų mėgstamiausių grožio ritualų?
Įdomu tai, kad žmonės sako, kad tai “grožio ritualas”, nes nematau, kad tai susiję su grožiu. Manau, kad tai labiau susiję su emocine erdve, kuri yra asmenine. Mano gyvenime labai mažai laiko. , taigi bet koks dalykas, susijęs su grožiu, yra labai ekonomiškas. Aš naudoju tą pačią odos priežiūros liniją … Dievui, tikriausiai, vyksta jau šešiolika metų. Tai tokia pati rūšis kaip aš net nereikia apie tai galvoti. Ir aš nešioju daug makiažo kasdien, nebent esi ant scenos.

Kuris odos priežiūros produktas yra jūsų eiti į?
Aš visada turiu SK-II veido veido esenciją mano maiše. Galite purkšti per dieną, ir ji yra nesibeigiama, kad nebūtų trukdoma nieko, ką įdėtumėte. Dažnai manau, kad odos priežiūros produktai yra labai kvapūs. Man patinka kažkas, kas atlieka darbą, bet yra labiau neutralus.

Jūs šiuo metu žaidžiate Dabartis apie Brodvėjaus. Koks buvo jūsų požiūris į vaidmenį, grožį išmintingą?
Tai gana natūralus išvaizda, bet tai gali būti šiek tiek žiaurus scenos, nes jūs nuolat vartojate makiažą ir išjungia. Tai tikrai svarbu tinkamai išvalyti veidą, ir aš turėjau keletą deksinių veido procedūrų.