Veido servetėlės, reikalingos po to, kai vėlyvą naktį Halloween party

Helovinas Makeup Wipes Lead
maybelline / instagram

Victoria Moorhouse

04.04.2016 @ 14:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Prieš keletą metų nusprendžiau būti Helovyno žvaigždute. Taip, kaip metalo auksinė dangaus žvaigždutė. Tai, be abejo, reiškia daugybę brangakmenių ir blizgesio ant mano veido, taip pat toną kito veido makiažo, kad galėtumėte gauti nepriekaištingos odos prieš įklijuojant ant blizgesio. Nenuostabu, aš buvau namuose gerokai anksčiau nei 2 val., Ir padariau didžiulį grožio nuodėmę, kad nešluosčiau savo makiažo. Mes visi padarėme tai, tiesa?

Kai aš prabudau, tai parodė. Mano oda buvo sudirgusi, blizga, ir ant visko, ką tik patyrė nepatogiai. Dėl to aš atsisakiau kovoti su “Halloween party” odos košmarais kada nors vėl ir todėl, kad aš visada įsipareigoja kostiumus, kuriems reikia daug makiažo, man reikia vėlai naktinio žaidimo plano. 

Makiažo servetėlės ​​tinka sąskaitai. Įdėkite juos į savo vonios kambarį arba laikykite juos ant nakvynės stalo. Jie yra didžiausias skubios makiažo pašalinimo apgauti, kai, deja, nebus įvykdytas visas dvigubas valymas. Aš nebūtinai planuoju nepriimti savo makiažo, bet man patinka žinant, kad turiu variantų tuo atveju, kai jaučiuosi tingus

Ar reikia atsargų? Peržiūrėkite keletą žemiau pateiktų pirkimų pasiūlymų!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 77 =