Tiesa už labiausiai paplitusių vaškinių mitų

Vašku ar ne vašku? Tai yra klausimas, kurį daugelis iš mūsų kviečia kada nors prasidės vasara. Nors kūno plaukų šalinimas galiausiai yra jūsų pasirinkimas, jei nuspręsite, kad šį sezoną norite vaškavimo būdą, jūs tikriausiai girdėjote daugybę mitų apie tai, kaip tai padaryti. Jei antrą kartą pamiršite vaško paskyrimą po “Google” paieškos, geros naujienos yra ne viskas, ką perskaitėte, o jūsų draugų susižavėjimo istorijos yra tikros.

Mes kreipėmės į Europos vaško centro nacionalinį prekės ženklą ambasadorę Melanie Coba, kad sužinotume, kas yra faktas ir fantazija apie populiarų plaukų šalinimo būdą.

SUSIJĘS: 3 Bikini vaško merginos Pirmą kartą išmėginkite plaukų šalinimo būdus

MYTH: vaškuokite, kad jūsų plaukai augtų griežčiau

FAKTAS: Tiek ilgai, tiek trumpam laikui, vaškavimas reguliariai gali žymiai pakeisti plaukus. Coba teigia, kad plaukų šalinimo metodo pūlingas pobūdis ne tik padeda jūsų odai jaustis ir atrodyti sklandžiau, bet ir jūsų plaukai ilgainiui tampa minkštesni ir atsilikę. “Dauguma svečių nustebinti, kaip greitai jų plaukai pasikeičia”, – paaiškina ji.

MITAS: vaškas visada skauda

FAKTAS: Kadangi jūs ištraukite plaukus iš šaknų, vaškavimas nesiruošia jaustis kaip masažas. Bottom line yra tai, kad kiekvienas reaguoja skirtingai vašku, todėl skausmo lygis skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus. Tai sakant, techniko technika taip pat turi įtakos tam, kiek jūs norite jaustis.

Planuojant vaško paskyrimą, taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo ciklą. Coba teigia, kad daugelis moterų mano, kad jų oda yra jautresnė jų laikotarpiui ir kelioms dienoms, todėl jos patiria daugiau skausmo nei kitomis mėnesio dienomis.

MITAS: Jei jūs vašku, negaišite plaukus

FAKTAS: Skutimosi greitas, lengvas ir dažniausiai neskausmingas, bet esant didesnėms tikimybėms įgyti įvairias plaukus, kai jūs naudojate skustuvą ant jautrių sričių, pavyzdžiui, bikini. Sunku yra tai, kad Coba sako, kad kai kurie žmonės tiesiog linkę įtempti plaukus, tačiau yra keli žingsniai, kurių galima imtis siekiant užkirsti jiems kelią. Reguliarus švelninimas ir vengimas skutimosi tarp vaško gali padėti pagerinti jūsų padėtį.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

MITAS: vaškuodamas priežastys, kuriomis susižaloja ir raukšles

FAKTAS: Kvėpuoti atsipalaiduoti, nes Coba sako, kad vaškas tikrai turi priešingą efektą. “Oda per vašką laikoma įtempta, todėl odą niekada negalima nušluostyti nuo kūno. O kai vaškas pašalinamas, tai suteikia mechaninį šveitimą, atskleidžiančią sklandesnę, naujesnę odą. Ši plyšimas padės išlaikyti odos išvaizdą jaunesniu viršvalandžiu.” ji aiškina.

MITAS: Jūsų plaukai turi ilgai vaškuoti

FAKTAS: Iš tikrųjų, jūsų plaukai turi būti tik ketvirtadaliu colio, kad būtų užtikrinta sklandžiai apdaila. Tai apie ryžių grūdų dydį.

MITAS: Jūs negalite vaškuoti, kai esate nėščia

FAKTAS: Jei tikitės, vis tiek galite saugoti savo įprastą vaškavimo procedūrą. “Tai saugu vaškuoti visais moters nėštumo etapais”, – sako Coba. “Mes rekomenduojame pradėti vaškavimą ankstyvosiose nėštumo stadijose, kad per pirmųjų dviejų trimestrų laikotarpį plaukai taptų plonesni ir plonesni, o vaškavimas būtų patogesnis.”