Throwback: prisiminti, kai Emma Roberts buvo beprasmiška?

On Scream Queens, niekas nėra labiau pasakiškas nei Chanel Oberlin. Ji ne tik nustato Kappa Kappa Tau, bet ir visą mokyklą. Nors ji yra lengvai stilingiausia šou ir dar turi turėti blogą plaukų dieną (tos bangos, kad zirginis petys!), Aktorė, kuri ją groja, stilius požiūriu jau seniai. Atminkite, kai Emma Robertsas suvaidino žvaigždes Unfabulous?

2004 m. “Nickelodeon” serija puikiai apibendrino vidurinę mokyklą. Robertsas grojo “Addie Singer”, kuris buvo geriausiai žinomas dėl savo gitaros angstinių baladžių dailiosios juostos dėl jos traumų ir kitų kasdienių dilemių. Iš esmės ji įkūnijo viską laikančią, nepaklususią merginą. Bet mes turime pasakyti, net ir tada ji gana aked momento tendencijas. 

Pradedantiesiems, subtilioms sluoksniams, šoniniam pūkuotam kirpėjimui (žinote, kad norite juos), rausva lūpų blizgesiu – mes gyvenome visiems trims. 

Po to, kai pasibaigė šis pasirodymas, Robertas suvaidino žvaigždes filmuose Aquamarine (puikus filmas, btw) ir Viešbutis šunims. Taigi, kol ji dabar galės paleisti pasirodymą Scream Queens, jos pradžia buvo daug mažesnė. Atvejis taške? Žiūrėk, kaip ji dainuoja apie savo batus (kas Chanel būtų niekada būti sugauti dėvėti) žemiau esančiame vaizdo įraše.

SUSIJĘS: Emma Robertsas džiaugiasi Scream Queens ir “Hello to Short Hair”

Anytime Chanel atrodo bauginanti, tiesiog pagalvokite apie Roberto “Nickelodeon” dienas. Tai labai reikalingas priminimas, kad visi mes buvo Addie Singer vidurinėje mokykloje. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 3