Taigi tie, kurie gali būti Blackheads ant nosies po visų

Prieš eidami ir visiškai nurašykite porų juostų koncepciją, leiskite mums suprasti idėją. Galbūt dėl ​​priežasties, dėl kurios jūs nematote gėlių, nešvarumų ar nuolaužų ant baltos, lipnios medžiagos, kai ją nuimkite, yra tai, kad jūs minties buvo juodgalviai, visai nebūna juodgalviai. Aš pajutau nusivylimą, beveik sakau kiekvienam veidui, kurį mačiau, kad iš mano porų išsiveržęs tie blogi berniukai yra gana beprasmiška. Bet gal, tiesiog gal būt, kaip ir aš, “T-zone” gyvenantys “pilkieji” dėmeliai nėra spuogai, užkrečianti poras, o vietoj to dar vadinama riebalinėmis gijomis.

“Riebiosios gijutės yra natūrali odos folikulo dalis”, – sako gydytojas, turintis licenziją medicininį estetiką Jordana Mattioli. Jis pasakoja apie jūsų nosies dėmeles, kurios turi šviesią spalvą ir panašios į juodgalvius. Tiesą sakant, jie dažnai yra klaidingi dėl inkštirų.

SUSIJĘ VIDEO: 6 ekspertų gudrybės atsikratyti Juodagalvių

“Jos yra natūraliai atsirandančios susikaupimai, paskirstančios alyvos srautą išilgai porų, ant kurių jie lieka, pamušalas”, – paaiškina ji. – Jos dažniau pasireiškia ir matomos riebiose odos vietose, nes riebalinis gijimas tampa matomas tik jūsų porų pamušalas užpildo vašku riebalu. “

Kadangi jie yra labiau matomi riebiose odos vietose, prasminga, kad juos pamatysite savo T zonoje.

Pasak dr. Elizabeth Tanzi, “The Capital Laser and Skin Care” direktoriaus ir “George Washington University Medical Center” dermatologijos departamento direktoriaus bei direktoriaus pavaduotojo, kaip ir “juodgalvių”, jie gali būti randami ant jūsų smakro ir gali būti ištraukti iš porų. . Tačiau juodmedžiai paprastai yra didesni, sudaryti iš riebalų, aliejaus ir bakterijų, turi daugiau “kišeninio” pavidalo, “kuriame yra tamsesnė galva, kuri yra oksiduota.

SUSIJĘS: serumai Jūsų odai dabar reikia

Ne tai, kad mes sakome jums eiti ir padaryti namuose ekstrahavimas (kuri paprastai yra bloga mintis), bet Mattioli sako, kai pašalinti riebalinių gijų, visi tai yra viena spalva ir bus lengviau nei pūkuotukas.

Ar tu gali atsikratyti jų? Taip, galite, ir jūs turėtumėte leisti pro tai padaryti, bet Mattioli taip pat sako, kad jie užpildys maždaug 30 dienų. Jei jūs visiškai negalėsite sustoti savęs nuo to (nors galbūt ir dirbate pagal šią valią), ji rekomenduoja minutę uždėti šiltu rankšluosčiu ant nosies ir švelniai nuspaudžiant pirštais, suvyniotais į audinį, minutės viršūnėms!

Ji priduria, kad turėtumėte sekti, nuvalydami šią sritį, naudodami sonic brushą ir produktus, kurių sudėtyje yra BHA. “Tai rūgštis, kuri yra tirpi aliejaus, todėl jis gali išmatuoti ir ištirpinti riebalus ir kitus griovius porų pamušaluose.” Reguliarus naudojimas gali padėti sumažinti riebalinių gijimų atsiradimą į inkštirų “, – sako Mattioli..

SUSIJUSIOS: Detox gydymas, kai jūsų oda sklinda

Jos mėgstamiausi variantai yra “Drunk Elephant T.L.C.” “Framboos Glycolic Night Serum” ($ 90; sephora.com) ir “Paula’s Choice Resist Daily Pore Refining Solution” ($ 33; nordstrom.com).

Konsultuojanti “Garnier SkinActive” Esthetician, Shani Darden, sutinka, sakydama, kad šis BHA yra ideali priemonė valyti ir šveisti, ir jūs neturite išleisti tonos pinigų produktus.

“Puiki alternatyva vaistinėms -” Garnier SkinActive “” Argan Riešutėlis švelnus švelnus valiklis “(6 doleriai; walmart.com), ši blizgina negyvas paviršiaus ląsteles ir išblukina ištirpusius nešvarumus, aliejus ir makiažas, kurie gali būti dedami giliose porose”, – pažymi Dardenas..

Tačiau prieš diagnozuodami odos problemas kreipkitės į savo veido ar dermatologą, kad gautumėte proo nuomonę apie poras, tada atitinkamai gydykite.