Tai yra vienintelis produktas, kurį reikia švytėti, išdegusi oda

Vasara visada buvo apie šviežią, žėrinčią odą. Iš tiesų išvaizda tapo tokia sinonimu, kokį sezoną verta paminėti jo apibrėžime žodynu. Kai karšta, tiesiog masto pradmenų, pamatų ir miltelių mąstymas pergaro mus. Nors geras peiliužis ant skruostų, nosies vidurio ir kupidono lankų jau seniai yra standartinis būdas apšviesti jūsų veido spalvą, tačiau tai dažnai veda į blizgančią, blizgančią, o ne blizgančią odą.

Kad galėtumėte švyti, bet nešviesti super blizgiu veido spalvu, kuris priešinosi jūsų odai po to, kai sukūrėte ar atsinešė gaivų dušų, šią vasarą pakeiskite šviesą atspindinčius miltelius ir kremus vienam pagrindiniam produktui: veido blizgesiui. Pagalvokite apie šiuos aiškius blizgesius kaip lūpų blizgesius, tačiau jie specialiai suformuluoti naudoti jūsų veidą, todėl jie nėra lipnūs. Jie turi tokį patį poveikį kaip ir jūsų mėgstamiausi žymekliai, bet yra pigmentai, todėl jie yra skaidrūs, paliekant sveiką išvaizdą glazūruotą odos plotą, kuriame jie buvo naudojami.

SUSIJĘS: mes išbandėme 4 “Insta Famous” žymes ir tai, kas nutiko

Dar geriau, ne tik šie produktai yra vieni atspalvio tinka visiems, jie gali būti dėvimi ant plikos odos arba per savo mėgstamą pamatą, nesvarbu, kokiu būdu jūs pasirenkate rasa tai Perskaitykite du mūsų mėgstamiausius blizgus, kurie šviečia virš poilsio. 

Pieno makiažas veido blizgesys 

Veidas Gloss - Embed 2
Mandagumas

Paspauskite ant piršto kelias lašas “Pieno blizgesys” ($ 20; sephora.com) ir uždėkite ant kaktos, skruosnių, nosies centro, akių vokuose – kur norite atrodyti šviesus ir žėrintis. Bonusas: jo vitaminus turinti formulė padidins drėkinimą ir maitina odą, kai ją dėvinsite. Kalbėk apie pasaulį. 

MAKE grožio veido blizgesys

Veidas Gloss - Embed 1
Mandagumas

MAKE (25 dol., Makebeauty.com) šis blizgesio prisilietimas akimirksniu suaktyvins nuobodų veido spalvą su sveikos dewiness. Pataukite jį ant plika odos arba per pamatą, bronzatorių ar net akių šešėlį, jei jaučiate, kad pridedate blizgesio prisilietimą į drąsesnį išvaizdą.