Tai yra vienintelis kremo akių šešėlis, kuris niekada nesukelia mano riebalinių vokų

Išpažintis: naujos makiažo rašymas ir testavimas yra didelė dalis mano darbo reikalavimų, tačiau akių šešėliai yra vienas produktas, kurio niekada negalėjau atsikratyti. 

Tai ne tas, kad aš nemystu akių šešėlių. Kai “Fenty Beauty” sumažino savo “Galaxy” paletę, aš buvau pribloškėliu, kad visi atspalviai išsiskleidė, kai šviesa juos nukreipia, ir kai makiažo atlikėjas Hung Vanngo paskelbia naują nuotrauką Selenoje Gomezui su viena iš jo parašytų brangiųjų dūminių akių, aš norėčiau galėčiau pasiduoti savo paties išvaizda, o ne prilipti prie savo įprastos juodos katės akies. 

SUSIJUSIOS: Paklausta ir atsakyta: pirmiausia reikia pritaikyti akių pieštuką arba akių šešėlį? 

Kas mane sustabdo nuo akių šešėlių dėvėjimo? Mano labai riebi akies vokai. Nesvarbu, ar aš taikysiu miltelių ar kremo formulę, prakaito šešėliai visada įsikurs į mano akių raukšles per kelias valandas, kai jas dėvinsiu ar blogiau: jis tiesiog ištirps. Taip, aš išbandžiau preparatą su akių gruntu, tačiau to nepakanka, kad blokuotų mano vokų pernelyg aktyvias kaukių liaukas. 

Kadangi aš tikrai negaliu trukdyti prie mano akių šešėlių naudoti daugybę kartų per dieną (galiu vos įsitikinti, kad aš geriu pakankamai vandens), aš sutiko, kad geriau lipti su mano skysto juodo įdėklu. Tai yra, kol radau išimtį: “Chanel’s Ombre Première Longwear Cream” akių šešėliai ($ 36; chanel.com). 

Sietinio apdailos šešėlis būna daug atspalvių nuo rožės iki kobalto, bet aš pasiekiau ribotą “Silver Screen”, šilto taupo, pagaminto iš sidabrinių blizgesių. Sidabrinės spuogelės padaro šešėlį ploną pilką šešėlį, dėl ko mano mėlynos akys pasirodo. Ji siūlo tik tinkamą žibalo kiekį, kuris atitinka grožio dabartinę blizgučio manija, tačiau vis dar yra visiškai saugus nešioti jūsų 9-5. 

Kaip ir daugelis kremo šešėlių, “Chanel” slankioja be galo – ar jūs ją įdedate pirštu ar teptuku, bet jis turi šiek tiek suspaudimo, todėl akys vos nešluos, kai ji šviežiai naudojama. 

VIDEO: 5 juokingi brangūs odos priežiūros gaminiai 

Manau, kad tai unikali šešėlių tekstūra, dėl kurios ji išlieka nepakankama, tai yra retas pasiekimas bet kokiam akių makiažo produktui, kuris švytėjo. Aš jį dėviau savo šaldytuve, šalto biuro ir prakaito nardymo baruose, ir neišnyko jokiame klimate. Kartu su šešėlyje esančia jėga, man taip pat patinka, kad jūs galite lengvai sustiprinti savo intensyvumą. Vienas sluoksnis turi įtakos putojančių žvaigždžių, išsklaidytų per naktinį dangų, kur keletą daugiau paltų paverčia jūsų išvaizdą į “KiraKira App opp”, laukiančią įvykti, poveikį..  

Mane prireikė metų, kad patektų čia, bet aš manau, kad pagaliau galiu būti akių šešėlių žmogumi.