Tai yra, kaip Zendaya savo makiažą per 5 minutes

Zendaya yra grožio chameleono įsikūnijimas. 19 metų dainininkė ir KC Undercover žvaigždė tapo žinoma, kad linksmino su savo raudonojo kilimo makiažu, ar ji dėvi vampy slyvos lūpas ar šviesiai turkiu įdėklą – ir dažnai yra jos makiažo atlikėjas. Jei kada nors bandėte patys padaryti daugiau nei be makiažo, jūs žinote, kad žudikas atrodys užtrukti ilgiau nei kelias minutes. Kadangi “Zendaya” neseniai buvo pavadintas naujausiu “CoverGirl” veidu, be jos kitų vaidmenų, mes rimtai nežinojau, kaip ji visa tai daro, tuo pačiu valdydama nuolatinį mūsų įkvėpimo grožį. Mes paprašėme žvaigždės, kokius produktus ji negalės gyventi be dienų, kai ji turi tik penkias minutes atsipalaidavusiam makiažui.   

SUSIJĘS: “Zendaya” yra nepatikimas būdas užsiimti “Smoky Eye”

Zendaijai tuša yra labai svarbi. “Paprastai tuša yra tik geras”, – sakė ji. “Jei neturite jokio kito makiažo tušo, tai yra geras būdas, kaip tik pagyvinti viską.” Jos pasirinktas vamzdis: CoverGirl The Super Sizers Fiber Tash ($ 6; walmart.com). Ji myli šią laiko taupymo formulę, nes ji teikia maksimalų ilgį ir garsą, nereikia daryti kelių sluoksnių, kaip ir kai kurie kiti pluošto mascaras reikalauja.

Kalbant apie savo veido spalvą, kartu su nugrimzdinančiais bet kokias bėdų dėmeles su korekcine medžiaga, ji mėgsta taikyti “CoverGirl Clean Matte BB Cream” (7 dolerius; walmart.com), lengvas kremas, kuris hidratuoja ir lygina odos tonus. “BB kremai taip pat puikūs, ypač paaugliams, nes tai padeda sugerti aliejų, o riebi oda yra kažkas, su kuo susiduria paaugliai. Tai lengva ir ne pernelyg sunki, greitai pabusti ir įdėti į mokyklą “, – sako ji.

Dėl subtilaus plaukų spalvos, ji plaukia “CoverGirl Colorlicious Oh Sugar!” Vitamino infuzuoto balzmo ($ 7; walmart.com) ant lūpų ir skruostų. “Tai yra skirta lūpoms, bet aš taip pat būtų dvigubai užpildyta ir įdėti į mano skruostus”.